10 таємниць від стюардес, про які не здогадуються пасажири

Літак з точки зору бортпровідників і літак з точки зору пасажирів – це два абсолютно різних світи. І якщо перші знають всі його таємниці, то другі можуть навіть не здогадуватися про них.

Тутка знайшов 10 порад від стюардес про те, як отримати максимальний комфорт від будь-якого польоту.

Не соромтеся просити добавки

© DEPOSITPHOTOS

Їжа, яку роздають на борту літака, має невеликий термін придатності, тому що надходить вона вже в готовому вигляді. Всі зайві контейнери з їжею негайно викидаються відразу після польоту. Тому, якщо ваш шлунок просить «продовження банкету», не соромтеся і попросіть у стюардеси добавки.

Перевіряйте наявність рятувального жилета перед польотом

© DEPOSITPHOTOS

Дивно, але факт: існують пасажири, які крадуть рятувальні жилети з-під свого сидіння в якості сувеніра. Тому з метою безпеки перед польотом перевірте своє крісло на наявність жилета – Переконайтеся, що на вашому місці не сидів такий сентиментальний клептоман.

Якщо ви все-таки ненароком закурили, використовуйте попільниці

© DEPOSITPHOTOS

Може ви помічали: незважаючи на те що курити на борту суворо заборонено, в туалеті стоять попільнички, так як люди, незважаючи на штрафи, все одно курять. І нехай краще вони гасять сигарети до попільнички, ніж до паперу у відрі для сміття. Так що, якщо ви на секунду забулися і абсолютно несподіваним чином прокинулися в туалеті з сигаретою в руці, будьте люб’язні, скористайтеся хоча б попільничкою. А потім оплатіть штраф.

У польоті краще побудьте бридливим

© DEPOSITPHOTOS

Більшість авіакомпаній після закінчення польоту на борту роблять лише «косметичне прибирання» . Ковдри і подушки не перуть, а красиво складають. Підноси для їжі не миють. Столики протирають, килими чистять – але ви не можете бути впевнені, що до цього там не сидів бідолаха, якому різко стало погано.

Майте на увазі: двері туалету можна відкрити зовні

© DEPOSITPHOTOS

Мало того що у бортпровідника є власний ключ на випадок непередбаченого застрявання пасажира в убиральні, так до того ж у багатьох літаках сам механізм блокування дверей встановлений під значком «Не палити» у дверях туалету. Досить підняти відкидну стулку із зображенням цигарки і повернути засувку, щоб розблокувати двері.

Заходьте в літак останнім

© DEPOSITPHOTOS

Якщо реєстрацію на рейс ви проходили в різний час з попутником – рішення є : просто заходите на борт останнім. Після повного завантаження пасажирів відразу видно, які місця або ряди вільні. А той факт, що за вами двері літака вже закрили і пасажирів більше не буде, дає вам можливість зайняти будь-яке порожнє місце на борту.

Не захоплюйтеся алкоголем

© DEPOSITPHOTOS

Бортпровідники попереджають: один стакан в небі дорівнює двом на землі. І це правда , так як висота впливає на кров таким чином, що алкоголь під час польоту діє набагато сильніше, ніж на землі. Так що, навіть якщо ви п’єте просто тому, що боїтеся літати, ви ризикуєте провести політ занадто розслабленим.

Уникайте крісел біля перегородки

© samolets.com

Запам’ятайте правило: якщо на борту є пасажири з немовлятами – швидше за все, їх посадять біля перегородки в салоні; якщо в салоні є перегородка – швидше за все, туди посадять пасажирів з грудними дітьми. Просто тому, що там легше і безпечніше всього розмістити дитячу колиску. Так що, якщо ви любите милих кричущих сусідів, ви знаєте, де вибрати місце.

Пийте тільки бутильовану воду

© DEPOSITPHOTOS

Проблемі брудної води на борту літаків почали приділяти увагу з часів скандального дослідження Wall Street Journal в 2002 році: зразки води з бортів 14 найпопулярніших авіаліній в сотні разів перевищували встановлену норму бактерій. Сьогодні ситуація особливо не змінилася , тому пити на борту краще лише бутильовану рідину. Чай, каву і воду в туалеті краще уникати.

Утримайтеся від затятих оплесків наприкінці польоту

© DEPOSITPHOTOS

У деяких країнах пасажири несамовито аплодують професіоналу-пілоту за те, що він зумів посадити літак не повз злітну смугу. Так, можливо, тим самим люди намагаються висловити подяку команді або радість від повернення додому, але екіпажем такий жест іноді сприймається як образа . Політ – це не ваша гра в рулетку. Це їхня робота.

Фото заголовку reklam.am
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close