10 корисних порад про прання, про які ви не здогадувались

© episodee

Прочитайте і ваші речі будуть не тільки чистими а й виглядати як нові.

1. Коли будете прати зимові вовняні речі, додайте в останню при полосканні воду 1 ч.л. гліцерину. Вовняні речі стануть м’якше.

2. Якщо ви перете в машині кольорову білизну, додайте у воду 2-3 ст.л. звичайної сілі. Речі не злиняють, фарби стануть яскравіше.

3. Одяг із синтетичних тканин вимагає постійного і правильного догляду. Прати і чистити її треба частіше, ніж вироби з натуральних волокон.

4. Якщо плаття надягалось 5-6 разів, його треба прати. Викликано це тим, що легка електричність тканини призводить до інтенсивного притягнення пилових частинок, а здатність синтетичних волокон вбирати жирові виділення шкіри –  призводить до швидкого забруднення внутрішньої поверхні одягу.

5. Коли ви будете прати речі з вовняного трикотажу, покладіть в воду 1 ст.л. питної соди: вона освіжить колір виробу, усуне запах поту. Потім речі ретельно прополощіть.

6. Білі шкарпетки, гольфи прекрасно відперуться, якщо їх попередньо замочити на 1-2 години у воді, в яку додані 1-2 ст.л. борної кислоти.

7. Щоб махрові рушники і халати були пухнастими, потримайте їх після прання в підсоленій воді і не гладьте.

8. При пранні тюлевих фіранок до розчину синьки можна додати трохи молока, від цього фіранки будуть виглядати, як нові.

9. Для відбілювання білизни при кип’ятінні треба влити 1 ст.л. нашатирного спирту на 10 л. води.

10. Прання дрібних речей в дорозі, в готелі найзручніше вести в поліетиленовому пакеті, розминаючи його в руках. Це дозволяє здійснити замочування, економить миючі засоби та істотно знижує ризик пошкодити, наприклад, панчохи або колготки.

Фото заголовку ua.puhovik.kiev.ua
За матеріалами vrutmilife.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close