10 корисних порад для котів та їх власників

Більшість власників котів шалено люблять своїх вихованців, а ті відповідають їм взаємністю. Взагалі, відносини між котами і людьми представляють з себе щось особливе і зовсім не схоже на емоції собачників або, наприклад, любителів папужок. Адже, саме котовласникам прийшло в голову писати для своїх улюбленців спеціальні програми, щоб вони могли провести час з планшетом в лапах. Але цим справа далеко не обмежується, і з цієї статті ви дізнаєтеся про те, що ще люди придумали для своїх котів.

Килимок з трави

Щоб ваш кіт не дуже сумував за живою природою в своїй комфортній міській квартирі, купіть йому спеціальний килимок з штучної трави. Впевнений, що це стане його улюбленим місцем відпочинку.

Гамак під стільцем

Як зробити так, щоб кіт не плутався постійно під ногами і в той  час, як і належить хижакові, міг спостерігати за всім, що відбувається навколо? Дуже просто: зробіть для нього спеціальне місце у вигляді гамака під табуреткою чи стільцем. Вам знадобиться для цього тільки шматок матерії з чотирма пришитими по кутах стрічками.

 Будиночок для кота

Упевнений, що будь-якого кота зацікавить таке зручне, яскраве і компактне житло. Ви легко зможете його зробити буквально за 10 хвилин з кількох дротяних вішалок і старої футболки. Докладні інструкції можна знайти тут.

Головоломка

Якщо ви хочете зайняти кота, то зробіть йому спеціальну головоломку з пластикового контейнера. Проріжте в кришці кілька отворів, а всередину покладіть пару кульок або просто яскравих іграшок. Його увага буде зайнята видряпуванням цих предметів всерйоз і надовго.

Дряпачка

Коли котам необхідно точити свої кігті, то ніякі вмовляння пожаліти новий диван не допоможуть. Отже, зробіть з повсті і фанери кілька тренажерів, які вони зможуть дряпати без шкоди для меблів і стін.

Іграшка

Іноді для веселощів досить зовсім простих речей. Наприклад, ці ролики з-під туалетного паперу, щільно поміщені в коробку з-під взуття, розважать не тільки кота, але і вас. Поки він перевіряє, чи не ховається в кожній нірці по мишці, ви зможете зробити кілька вдалих кадрів.

На робочому столі

Якщо ви працюєте за комп’ютером, то безсумнівно знаєте приголомшливу здатність котів розташовуватися прямо на вашій клавіатурі. Адже, досить просто поставити поруч із собою на столі порожню коробку, і кіт відразу перестане вам докучати.

Туалетний папір для котів

Туалетний папір — це ще одна таємна пристрасть багатьох хвостатих бешкетників. Якщо ваш вихованець теж захворів цією манією, то допоможе тільки сувора ізоляція. Ізолюйте рулон від кота за допомогою саморобного футляра з пластикового контейнера з прорізом.

Миска для вічно голодних

Якщо ваш кіт з’їдає покладену норму корму, а потім просить ще і ще, то, ймовірно, справа не в його жадібності, а в тому, що у вас тарілка неправильна. Замініть її на  плоску, і ненаситному котові буде здаватися, що йому поклали їжі набагато більше, ніж зазвичай.

Заборонені місця

Коти, як відомо, дуже важко піддаються дресируванню, тому втовкмачити їм, що туди можна ходити, а ось туди не можна,   є досить важко. Але, можна використовувати природні інстинкти, згідно з якими коти не люблять липкі поверхні. Отже, досить вам просто наклеїти двосторонній скотч на певні місця, і ваш кіт назавжди забуде до них дорогу.

Ось тепер ви точно домоглися любові і поваги кота!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close