Фрази, які ми повинні говорити собі щодня!

Не чекайте, поки вам скажуть інші. Все в ваших руках, і те, що ви самі будете собі це говорити, ніяк не знецінить ці слова, а навіть навпаки — додасть вам впевненості у собі.

1. Молодець!

Ми повинні образно плескати себе по спині за те, що ми намагаємося зробити кожен день, за те, ким прагнемо стати. Навіть якщо у нас не все виходить, принаймні ми намагаємося і повинні час від часу собі потурати.

2. Без перешкод на дорозі не обійтися — це нормально.

Ми всі будемо стикатися з труднощами, але саме так ми і вчимося, як їздити і які дороги треба об’їжджати. Ніщо ніколи не буде так, як ми хочемо, але це не означає, що ми рухаємося в неправильному напрямку. Хоча іноді дійсно потрібно звернути, щоб знайти кращий шлях.

3. Життя — не перегони.

Ми не можемо постійно конкурувати з усіма, немов це перегони, і нам потрібно першими прийти до фінішу. Ми просто повинні бігти так швидко, як можемо, або так повільно, як можемо, і продовжувати дивитися вперед і рухатися вперед. Ми не повинні думати про перемогу, тому що життя — це процес.

4. Бійтеся, але все одно робіть.

Якщо б ми переставали все робити, тому що нам страшно, ми б мало чого домагалися. Страх — це частина нашого життя, і єдиний спосіб подолати його — це просто йти далі і робити те, що лякає нас, особливо, якщо це наблизить нас до того життя, яке ми хочемо.

5. Деяким людям не судилося залишитися в твоєму житті.

Ми будемо зустрічати безліч людей, які не будуть залишатися в нашому житті, як би ми цього не хотіли. Замість того, щоб намагатися зрозуміти, чому вони не можуть залишитися, прийміть це — таке життя. Може Всесвіт хоче замінити цих людей на когось кращого, а може вам потрібно навчитися бути одному якийсь час.

6. Глибина вашої любові сьогодні дорівнює глибині ваших ран завтра.

Перш ніж безтурботно віддавати свої серця людям і викладатися для них, нам потрібно зрозуміти, чи дійсно вони варті того болю і страждань, які можуть прийти разом з любов’ю до них.

7. Ми не можемо вирішити всі проблеми, але ми можемо змінити своє ставлення до них.

Ми не можемо контролювати все, що з нами відбувається. Але ми можемо контролювати свою реакцію на те, що відбувається з нами. Якщо ми зможемо керувати своїми емоціями, ми зможемо краще справлятися з якимись труднощами, і нам стане трохи легше жити.

8. Не погоджуйтеся на менше.

Не залишайтеся на роботі, яку ви ненавидите, не одружуйтеся і не виходьте заміж за того, кого не любите, не залишайтеся друзями з людьми, які принижують вас. Життя може бути хорошим, якщо ми вирішимо не погоджуватися на те, що заважає нашому щастю.

9. Час лікує все.

І наша біль зрештою піде, наші помилки будуть пробачені, наші серця зцілятися, наш розум знайде спокій.

10. Ми не одні.

Ми ніколи не одні у своїй битві, ми не самотні у своєму житті. Ми завжди знайдемо людей, які хочуть бути поруч, підтримувати нас і щиро любити. Іноді нам здається, що ми одні, але це просто гра нашого розуму, який намагається змусити нас повірити, що життя складніше, ніж вона є насправді.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close