Як змінилися ідеали жіночої фігури за 60 років

Завжди цікаво спостерігати за тим, як змінюються з часом поняття про жіночу красу. А разом з ними і сама прекрасна половина людства.

Ми в Тутка Тамка були здивовані результатами цікавого дослідження, проведеного одним з британських брендів спідньої білизни.

реклама

Отже, за 60 років середньостатистична жінка додала у вазі 13 кілограмів. Воно й зрозуміло, адже підросла вона на 9 сантиметрів і набула більш спокусливі, пишні форми.

Жіноча груди збільшилася в середньому на 2 розміри. У 50-х роках минулого століття дами були більш мініатюрними і мали талію на 15 сантиметрів тонше, ніж зараз, і розмір ноги, як у Дюймовочки, — на 3 розміри менше. Жінка зразка 1957 року носила 40-й (європейський) розмір одягу, а в 2017 він змінився на 44-й (європейський).

© eastnews

Фахівці, що проводили дослідження, вважають, що причини криються в зміні якості життя жінок. Вони стали більше заробляти, вести здоровий спосіб життя, займатися спортом і краще харчуватися.

Наприклад, якщо в 1957 році жінка споживала в середньому всього 1800 калорій в день, то в 2017 — близько 2300 калорій. Так що сучасні красуні можуть тільки порадіти таким змінам.

Фото заголовку eastnews, rexfeatures
За матеріалами dailymail

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама