Як виглядали канадські повії 1940-х років

У першій половині XX століття канадського міста Монреаль був відомий як столиця секс-туризму Північної Америки. Нещодавно були знайдені архівні фотографії повій 40-х років, які обслуговували клієнтів, коли у всьому світі вирувала війна.

Канадський Монреаль в той час називали місцем розпусти: у одних це викликало огиду, а інших приваблювала можливість приїхати в місто і зануритися в атмосферу тотального блуду. Сьогоднішній образ повії в корені відрізняється від того, як вони виглядали 70-80 років тому — це були в основному «досвідчені», пропиті жінки 40-50 років.

Велика кількість борделів і гральних будинків зробило з Монреаля справжню столицю екзотичного відпочинку.

© dailymail.co.uk

У 1933 році в США було скасовано “сухий закон”. Відразу після цього Монреаль почав втрачати свою колишню привабливість — приплив туристів з США скоротився. У 1940 році міська влада почали активно боротися з корупцією і незаконним бізнесом в Монреалі, що призвело до арешту багатьох повій.

© dailymail.co.uk

Можна помітити, що ці жінки намагалися виглядати модно: сильно вищипані брови, завите волосся і яскраво нафарбовані губи. На фотографіях є і впливові власниці борделів Монреаля.

Мадам Ліліан Браун (Іда Кац) — одна з трьох найбільш впливових власників борделя в той час

© dailymail.co.uk

У 1930-ті в цьому канадському місті було близько 5 тисяч зареєстрованих повій, ще близько 15 тисяч підробляли продажем тіла час від часу.

© dailymail.co.uk

Дві години з повією в середині 1930-х коштували 5 американських доларів — сьогодні ця сума еквівалентна 80-85 доларам.

Енні Паркер, заарештована в 1941 році.

© dailymail.co.uk

Ще раз варто уточнити, що 1930-ті — це час Великої Депресії, яка торкнулась і Канаду. Маючи двох клієнтів в день, повія в Монреалі забезпечувала собі тоді цілком безбідне життя.

Жанін Лебрун, по професії покоївка, була заарештована за утримання борделю.

© dailymail.co.uk

Однак навіть великі на ті часи гроші не могли спокусити молодих дівчат з традиційних сімей вийти на панель, які б матеріальні труднощі вони не відчували.

© dailymail.co.uk

Проституція в ті роки була долею маргіналів, відкинутих суспільством жінок — п’яниц, колишніх в’язнів, інвалідів, а також представників богеми (які в ієрархії традиційного суспільства теж знаходилися в самому низу). Середній вік повії того часу — 40-45 років.

© dailymail.co.uk

Ці портрети монреальських повій початку 1940-х потрапили в картотеку місцевої поліції після того, як жінки вчинили будь-які злочини, так чи інакше пов’язані з проституцією.

© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk
© dailymail.co.uk
Фото заголовку dailymail.co.uk
За матеріалами dailymail.co.uk

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close