Виконуйте ці 6 вправ і ваші руки стануть красивими, як у моделі

© adme.ru

Дівчата по всьому світу прагнуть бути схожими на герцогиню Кембриджську. І не дивно, адже вона справжня красуня! Нещодавно всі звернули увагу на її рельєфні красиві руки.

Тутка знає, які вправи потрібно регулярно робити, щоб досягти такого результату.

Згинання рук

Для біцепса

Як робити

Поставте ноги на ширину плечей. Випряміть спину, зігніть коліна, а таз нахиліть назад. Якщо немає гантелей, можна замінити їх пляшками з водою. Зафіксуйте лікті. Підніміть руки до рівня грудей, а потім — до рівня обличчя. Повільно опустіть руки. Згинаючи руки, робіть видих, а при розгинанні — вдих.

Віджимання від опори ззаді

Для трицепса

Як робити

Для цієї вправи можна використовувати стілець, диван або лавку. Зіпріться на стійку поверхню позаду вас. Зігніть коліна під кутом 90 градусів. Акуратно опустіть таз, згинаючи лікті. Потім поверніться у вихідне положення. Коли опускаєтеся — вдих, а коли піднімаєтеся — видих.

Віджимання від лави

Для трицепса

Як робити

Поставте руки на лаві на ширину плечей. Ноги випряміть. Напружте прес. Опустіть корпус, зігнувши лікті. Намагайтеся тримати тіло рівно. Поверніться у вихідне положення. Якщо вправу робити складно, зігніть коліна. Коли опускаєтеся — видих, а коли піднімаєтеся — вдих.

Віджимання від стіни

Для передньої зубчастої, передньої грудної і м’язів плечового пояса

Як робити

Випряміть руки і долонями торкніться стіни. Ноги поставте на ширину плечей. Стійте навшпиньках. Притисніться до стіни, зігнувши лікті. Корпус повинен залишатися рівним. Коли віджимаєтеся від стіни — видих. Коли опускаєтеся на стіну — вдих.

Віджимання від підлоги

Для м’язів плечового пояса, стегон і преса

Як робити

Ляжте на підлогу, на килимок. Підніміться на руках, лікті зігнуті. Потім зігніть коліна і підніміть ноги вгору, щиколотки хрест на хрест. Тепер відштовхніться руками від підлоги. Опускаючись, зробіть вдих, а піднімаючись — видих.

«Бій з тінню»

Для м’язів плечового поясу

Як робити

Поставте ноги на ширину плечей. Одна повинна бути розташована попереду, а інша позаду. Коліна трохи зігнуті. Одна рука витягнута вперед, а друга зігнута. По черзі міняйте положення рук і ніг. Бийте руками повітря. Якщо вправа здається занадто простою, можете взяти в руки невеликі гирі.

Перед виконанням вправ зробіть розминку. Кожну з них виконуйте по 15-20 разів у залежності від вашої фізичної форми.

Фото заголовку adme.ru
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close