У наших жінок 3 сексуальних розлади

Шлюбна статистика останнім часом виглядає як соціальна катастрофа: число розлучень практично зрівнялася з числом шлюбів. На переконання психологів, це відбувається в основному тому, що багато людей одружуються з найрізноманітніших безглуздих причин, крім однієї справжньої – щоб будувати сім’ю. Відомий психотерапевт і автор численних книг Михайло Литвак розповів про те, кому щасливу сім’ю створити вдасться, а кому доведеться поповнити статистику розлучень.

Щасливі сім’ї – є. Але їх мало. Я сам досліджував сім’ї. На 11 тис. сімей знайшлися 3 щасливі. Але що найголовніше – тільки щасливі сім’ї нормальні. Решта – це патологія, співжиття двох нещасних людей.

Чому так багато розлучень? Люди помиляються у виборі чоловіка?

Це відбувається тому, що люди погано виховані. Їх не навчили думати, не навчили вибирати чоловіка або дружину. Ми проводили опитування – яке з освідчень в коханні сподобається більше. Запропоновано були такі варіанти: «Я без тебе жити не можу», «Я тебе ніколи не ображатиму», «Давай разом тягнути плуг життя». Так ось, 75% жінок вибрали пояснення «Я без тебе жити не можу». Невже не чути, що це пояснення характерне для чоловіка-дитини або алкоголіка? А ось справжнє освідчення в коханні «Давай разом тягнути життєвий тягар» нікому не сподобалося.

Що ж таке – любов?

Це активна зацікавленість в житті та розвитку об’єкта любові. Ось всі кажуть: нема кого любити. А чи вмієте ви любити? У нас шлюби насправді як присоска: «Я без тебе жити не можу».

А що відбувається з любов’ю впродовж певного часу, куди вона йде?

Впродовж певного часу любов стає сильнішою і сильнішою… А якщо її спочатку не було, то стає гіршою і гіршою.

У чому різниця в сприйнятті шлюбу в чоловіка і у жінки?

Чоловік і жінка бачать шлюб однаково. Але де ви бачили чоловіків і де ви бачили жінок? У нас є шлюбоносії та спідниценосії. Так ось, спочатку потрібно стати або чоловіком, або жінкою, а після цього будувати сім’ю. На створення сім’ї має право лише фізично здорова, духовно розвинена і матеріально успішна людина. Не майте справи з жебраками-непрофесіоналами.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Якщо стосунки почалися з сексу, яке майбутнє їх чекає?

Секс повинен відбутися потім. А спочатку має бути загальний світогляд. Любов – це не коли люди дивляться одне на одного, а коли дивляться в один бік. Канадські дослідники виділили чотири фактори, які роблять сім’ю міцною. Перший – загальний світогляд. Другий – загальні гастрономічні смаки. І тільки на третьому місці секс. На четвертому – бажання ніжити одне одного. А коли через секс створюється сім’я – нічого доброго в цьому немає.

Чоловіки часто порівнюють себе з самцями і стверджують, що зради обов’язкові…

Зради виникають через те, що люди помилилися у виборі супутника. Якщо ти помилився і одружився (вийшла заміж) не з тою (не з тим), природно, що тобі починає подобатися хтось інший.

Яких жінок не зраджують?

Фізично здорових, духовно розвинених і матеріально незалежних. У наших жінок є три сексуальних розлади: педофілія, зоофілія, мазохізм. По-перше, вони беруть чоловіка не за чоловіка, а на виховання. По-друге, живуть з алкоголіками. А що таке алкоголік? Це тварина. І по-третє – страждають мазохізмом: люблять, коли над ними знущаються.

Якщо жінка фізично здорова, матеріально незалежна, але вже немолода? Чи менше у неї перспектив?

У неї більше перспектив! Це жінка в самому розквіті сил. Вона вже сформована. Їй не потрібен гарнір, їй потрібен біфштекс. 45-50-річна жінка в сексі утре носа молодим.

Як на початковому етапі побачень провести розвідку і визначити, «твоя» це людина чи ні?

За спілкуванням, за жестикуляцією, за манерою одягатися. Сократ говорив: «Скажи мені щось, я хочу тебе побачити». Вже після декількох фраз можна визначити, хто перед вами і чи збігаєтеся ви за світоглядом.

Чи повинна збігатися у партнерів і сексуальна конституція?

Ну звичайно. Якщо чоловікові секс потрібен по 50 хвилин 3 рази на день, а жінці 3 хвилини 1 раз на місяць – у них нічого не вийде.

Якщо є якісь розбіжності, чи може жінка підлаштуватися під чоловіка або спробувати його перевиховати?

Ні. Треба брати готову продукцію, а не напівфабрикат. Одружитися повинні зрілі люди. А перевиховати можна тільки одну людину – самого себе. Помилилася – отже, треба розійтися. І шукати іншого.

Де краще шукати?

Тільки на роботі. Коли спостерігаєш за людиною на роботі – бачиш, як вона формується. Ось ми зараз з вами разом працюємо, і ви можете скласти про мене думку… А на вечорах зустрічей або в нічних клубах – збори брехунів.

Чи змінилися потреби жінок за останній час?

Ніяк не змінилися за останні сто тисяч років.

А як щодо того, що зараз дівчата хочуть заміж саме за поважних чоловіків?

І правильно роблять. Отже, доростають. Але треба і самій бути поважною. У нас же, на жаль, у більшості жінок психологія латентної повії: знайти багатого чоловіка, щоб годував. А за це вони планують вести господарство і віддаватися в ліжку. Речі треба називати своїми іменами: це проституція. Однак багато зараз і чоловіків, яких можна назвати латентними альфонсами, які шукають багатих жінок, а самі розвиватися не хочуть.

Але існує теорія, що жінка повинна лише надихати чоловіка, створювати йому комфортні умови, залишаючись в його тіні…

Ви плутаєте чоловіка зі шлюбоносієм. Чоловікові не треба, щоб його надихали. Він сам натхненний від своєї роботи і її результату. Не можна жити заради жінки або заради чоловіка.

А заради дітей?

Тим більше не можна… Діти – це щось ефемерне. Діти, які б не були погані або хороші, все одно в 18-20 років від тебе підуть. Чоловік і жінка ближче одне для одного, а діти – це щось тимчасове. Побічний продукт нашої любові.

В результаті розлучення жінки залишаються з цим «продуктом любові», а чоловіки стверджують, що не хочуть брати заміж жінку з дитиною….

Для чоловіка (а не шлюбоносія) дитина від першого шлюбу не проблема. Чому? Тому що він готовий все зробити для дитини, аби кохана була поруч. Але коли сама жінка вважає, що дитина – найголовніше в житті, вона ніколи не буде щаслива в шлюбі.

Є думка, що інститут шлюбу відмирає, що майбутнє за альтернативними видами співжиття. Як ви ставитеся до гостьової форми?

Гостьовий шлюб не такий вже й поганий. Буває, люди живуть у цивільному шлюбі – нормально. А тільки зареєструвалися – стали жити погано.

У чому причина таких змін?

У тому, що людина хоче бути вільною. Формальний шлюб її сковує. Печатка в паспорті нічого не змінює для розумної людини. А для дурня змінює.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker