ТЕСТ: Виберіть фрукт і дізнайтеся, яка ви жінка

Ось і настала пора соковитих і смачних фруктів. У кожної жінки, звичайно, є улюблений з них. А чи знаєте ви, що переваги можуть багато розповісти багато цікавого про особистості? Хочете знати якими рисами характеру володіють жінки, які люблять той чи інший фрукт? Зараз розповімо!

Перед вами кілька фруктів. Подумайте, який з них ваш улюблений (підказка: ви з величезним задоволенням з’їли б прямо зараз).

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Розшифрування варіантів відповідей:

Любительки полуниці — натури витончені, цінують все прекрасне, розбираються в моді, володіють відмінним смаком і частенько розпещені чоловічою увагою. Вони можуть довго вередувати, поки не досягнуть бажаного.

Спокійні й урівноважені дівчата обожнюють груші. Як правило, з них виходять зразкові господині. Це творчі натури — вони люблять малювати і частенько проводять вечора за вишиванням або шиттям нового наряду. Жінка – любителька груш — ідеальна дружина, мрія будь-якого чоловіка.

Персики люблять жінки з тонкою душевною організацією, скромні, сором’язливі до такого ступеня, що їх часто приймають за пихатих. Не так легко розгледіти під панциром байдужості надзвичайну вразливість.

А ось любительки слив — натури романтичні. Правда, будучи максималістками, вони часто набивають шишки, стикаючись з жорстокою реальністю. Ці жінки образливі, але довго сердитися не вміють. Часто впадають в легку меланхолію, хоча це не заважає їм здійснювати задумане.

Якщо з усієї великої кількості фруктів жінка вибирає виноград, швидше за все, вона виявиться особливої неговіркою. Вона не стане ділитися своїми таємницями, але і чужих секретів не видасть. Плітки — теж не її коник.

Банани виберуть жінки, які прагнуть домінувати в усьому. Часто серед них зустрічаються справжні кар’єристки. Хоча й у цих «твердокам’яних» осіб деколи трапляються напади чорної меланхолії.

Кавуни – улюблені ласощі педантичних і принципових осіб, такі ні за що не стануть розповідати про своїх життєві негаразди і ділитися проблемами. Для них немає безвихідних ситуацій, вони не з тих, хто звик плисти за течією.


Жінки, які віддають перевагу апельсинам — милі, доброзичливі та лояльні до оточуючих. З ними легко і весело. Саме про них говорять — душа компанії. Але, незважаючи на гадану беззахисність, вони звикли самі вирішувати свої проблеми, не перекладаючи їх на чужі плечі.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: