Кубло змій: міфи про жіночу дружбу

© pink.ua

Існує думка, що жіноча дружба – це міф, придуманий мільйон років тому. Мовляв, жінки – це змії, а їх співтовариство і зовсім нагадує тераріум. Не буду сперечатися, мало хто з моїх подруг відноситься до числа боязких недоторк. Але ось ця повсюдна тенденція вважати жіночу дружбу чимось смішним і неіснуючим вже досить набридла. Особливо запекло цю тему чоловіки смакують, доводячи, що нам, жіночкам, лише б кісточки промивати один одному. Оголошуючи війну цьому примітивному сприйняттю, згадую найбільш яскраві зауваження про дружбу слабкої статі.

Як тільки на горизонті з’являється чоловік – дружбі кінець

Ви знаєте, мені або пощастило задивлятися на кардинально інших чоловіків, або це дійсно дурниця. Хоча брешу, був один випадок. У шостому класі я почала зустрічатися з хлопцем, в якого була безнадійно закохана моя подруга. Тоді вона зібрала всі подарунки, які я їй дарувала, вирвала листочки із заповнених мною «Анкет друзів» і показово мені повернула. З тих пір пройшло близько дванадцяти років, через тиждень вона стане хрещеною мого сина. А той хлопець закінчив технікум і лагодить комп’ютери. Ні, я, звичайно, чула історії про те, як найкращі подруги відбивають чоловіків. Але, товариші, невже це притаманне лише жінкам? До речі, зі своїм чоловіком я познайомилася, будучи дівчиною його колись кращого друга. Шах і мат, сексисти.

Ми весь час брешемо одна про одну

Це факт, тут навіть сперечатися не буду. Ключова фраза «тільки нікому» говориться, немов пароль доступу в жіночу всесвіт. Ми обговорюємо всіх і вся, уточнюючи деталі. Це і є так звана «жіноча сутність» — якщо вас більше двох, таємницю приховати не вдасться. Але знаєте, періодично я потрапляю на футбольні вечори свого чоловіка і наслухаюсь там стільки пліток, скільки мої жіночі вуха не чули на будь-якій дівочій вечірці. Так що давайте зійдемося на тому, що всі люди обговорюють один одного. Просто жінки в цьому чесно зізнаються.

Заздрість заважає жіночій дружбі

Ми всі знаємо, що після розставання або звільнення з роботи подруги частенько втішають одна одну за келихом вина. Сльози горя у кілька рук витираються, піца поїдається хором, а «Відчайдушні домогосподарки» не сходять з екранів. Але легко жінкам радіти одна за одну?

Звичайно, ні. Найпростіший спосіб перевірити, чи справжній друг поруч з тобою – розповісти йому про свої успіхи. Якщо ж після вдало скинутих кілограмів тобою посмішка подружки схожа на зморщений банан, то всесвіт явно на щось натякає. Але жіноча заздрість схожа з пухлиною. Вона може бути доброякісною, штовхає подругу на власні досягнення та здорове особистісне зростання. А є і, навпаки, неоперабельна заздрість, від якої хочеться прийти додому і гарненько помитися. Зізнаюся, я часто заздрю своїм подругам. А потім приходжу додому, там мої чоловіки, парк під вікном і недописані тексти. Мій світ цілісний і добрий. Я заздрю сама собі!

Хочеться додати, що проблеми з дружбою є завжди. Тільки от у впевнених у собі жінок це трапляється набагато рідше. Ніхто не грає в «кращу» і «нерозлучні». Треба переїхати – беремо коробки і замовляємо вантажівку. Треба прийти незрівняною на вечірку, де буде колишній? Викликаємо мейк-ап і укладання, гладимо подрузі сукню. Немає причин доводити, хто з нас швидше, вище, сильніше. Тому що ми твердо стоїмо на своїх місцях. Хтось із нас лікар, хтось шериф, а комусь до душі роль повії.

P.S.  І «нехай кажуть, що жіночої дружби не буває», але ми-то, дівчатка, знаємо.

Фото заголовку vatit.com.ua
За матеріалами pink.ua

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close