Цю правду знають тільки матері, які пережили кесарів

Бути матір’ю – величезне щастя, але в той же час важка праця, що включає в себе масу обов’язків і вимагає багато сил на їх виконання.

Саме тому Тутка вирішив розповісти вам про три істини кесарського розтину, по-справжньому відомі тільки тим жінкам, які його пережили і з гордістю носять на своєму тілі «мітки щастя».

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

1. Вони відважно вирішують піддати себе хірургічному втручанню

Можливо, дехто вважає, що кесарів розтин – це звичайна медична процедура. Насправді ж це серйозна операція, при якій ризику піддається як мати, так і дитина.

Крім того, ні майбутньому батькові, ні іншим членам сім’ї не можна бути присутнім під час пологів. Таким чином, майбутня мати залишається одна, без можливості отримати моральну підтримку і в повній невизначеності.

Це яскравий приклад того, як страх і самотність борються з безумовною любов’ю і непереборним бажанням стати матір’ю чудесної дитини.

2. Вони не знають, чи все в порядку, до тих пір, поки не покинуть операційну

З народженням дитини ризик не закінчується. Як і в будь-якій хірургії, лікарі не відразу визначать, наскільки успішно пройшла операція, до тих пір, поки не пройде наркоз.

Крім того, є дещо, чого багато хто не знає. Під час кесаревого розтину майбутня мама перебуває у свідомості і не відчуває болю, але вона відчуває всі рухи, які відбуваються всередині неї. Але це неприємне відчуття ніщо в порівнянні з тим, яку безцінну нагороду вони отримують натомість.

3. Вони по-справжньому героїчно проходять через процес відновлення

Коли народжується дитина, світ матері обертається навколо неї і їй необхідно беззаперечно відповідати всім її вимогам. А для цього потрібно багато сил і терпіння. І уявіть собі, робити це все з болем. Так, з болем і дискомфортом, які є невід’ємною частиною процесу відновлення після операції.

Однак, вони переступають цей поріг болю і розвивають внутрішню силу, яка здатна зрівнятися тільки з силою іншої матері. І неважливо, наскільки це важко, вони все одно йдуть на це з посмішкою і любов’ю.

Натомість безсонним ночам і нескінченним пелюшкам у них є безцінна можливість бачити усмішку свого немовляти, відчувати його дихання, тримати маленькі ручки і вдихати цей ні з чим не порівнянний чудовий запах новонародженого. І це головна причина, через яку вони знаходяться в цьому світі, і це те, що робить їх по-справжньому щасливими.

Ми аплодуємо кожній матері, ну а тим мамам, хто пройшов через кесарів розтин і з гордістю носить на своєму тілі «мітки щастя», особливо. Пам’ятайте, що ці шрами дозволяють ніколи не забувати, заради чого ви це пережили. Тому, дорогі мами, носіть ці красиві мітки з гордістю. Не приховуйте їх і не маскуйте, тому що не кожна жінка на це здатна.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker