6 вправ, які допоможуть вам забути про жирові складки на спині та боках

Ох, вже ці ганебні складки жиру, через які ми не можемо впевнено почуватися. У боротьбі з ними не допомагають ні білизна  утягнена, ні дієти. Але якщо підійти до цього запитання комплексно, то вже на Новий рік ми зможемо красуватися в будь-якому вбранні, яке облягає. Головне – не лінуватися і займатися регулярно, а також, звичайно, стежити за своїм харчуванням.

Ми в Тутка вирішили, що всім нам просто необхідний дієвий комплекс вправ, який і робити легко, і результат буде очевидним вже найближчим часом.

1. Стрибки з розведенням рук

Що знадобиться:

  • гантелі (3-4 кг).

Як виконувати:

Станьте рівно, в кожну руку візьміть невелику гантелю. На рахунок «один» підстрибуємо, розвівши ноги в різні боки, а руки підіймаємо над головою. На рахунок «два» приймаємо вихідне положення. Зробіть 3-4 підходи по 15-20 разів.

2. Підйоми рук і ніг з навантаженням

Що знадобиться:

  • гантелі (3-4 кг);
  • гімнастичний килимок.

Як виконувати:

Лежачи на животі, витягніть руки і ноги. Для навантаження можете взяти в руки одну або дві гантелі. На рахунок «один» відірвіть руки і ноги від підлоги, затримайтеся в такому положенні приблизно 3 секунди і на рахунок «два» прийміть вихідне положення. Повторіть вправу 10-12 разів.

3. «Ластівка» з великим навантаженням

Що знадобиться:

  • гантелі (3-4 кг).

Як виконувати:

Візьміть гантелі в руки і випрямтеся, поставивши ноги разом. Тримайте спину рівно і нахиліться вперед, витягнувши праву ногу назад. На рахунок «один» розведіть руки в боки. На рахунок «два» поверніться в положення, коли кулаки з гантелями дивляться донизу. Зробіть 10-15 разів, періодично змінюючи ногу.

4. Підйоми рук і ніг, лежачи на спині

Що знадобиться:

  • гантелі (3-4 кг);
  • гімнастичний килимок.

Як виконувати:

Візьміть гантелі і лягніть на спину. На рахунок «один» підніміть руки і ноги вгору, стежачи, щоб плечі максимально піднялися над підлогою. На рахунок «два» повільно поверніться у вихідне положення. Зробіть 10-12 разів.

5. Присідання зі зворотними віджиманнями

Що знадобиться:

  • Стілець або будь-яка тверда поверхня, на яку можна спертися.

Як виконувати:

Поставте руки на стілець за плечима, зігніть ноги в колінах. На рахунок «один» плавно опустіться вниз (стежте, щоб плечі були паралельні до підлоги, а лікті дивилися назад). На рахунок «два» акуратно підніміть корпус у вихідне положення, напружуючи прес. Зробіть 3-4 підходи по 15-20 разів.

6. Розведення рук за спиною з навантаженням

Що знадобиться:

  • гантелі (3-4 кг).

Як виконувати:

Візьміть гантелі в кожну руку. Станьте рівно, ноги на ширині плечей і трохи зігнуті в колінах. Нахиліться вперед і опустіть руки вниз. На рахунок «один» розведіть їх в боки, мовби роблячи злітаючі руки (лікті злегка зігнуті), і затримайтеся в такому положенні на 2 секунди. На рахунок «два» поверніться у вихідне положення. Зробіть 3-4 підходи по 15-20 разів.

Ось що буде, якщо робити вправи регулярно

Може, і у вас є свої секрети, які дозволяють швидко привести себе в форму?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker