21 картинка, яка показує, за що жінки повинні «дякувати фемінізму»

Світ відзначає Міжнародний жіночий день. Ви знаєте, що він означає. Литовські поліцейські, ймовірно, знову дарують тюльпани жінкам-водіям. Але феміністська онлайн спільнота, яка називається School of Feminism, запропонувала інший класний спосіб відзначення цього свята.

Картинки. Організація завантажила низку проектів у Інтернет, перерахувавши декотрі з найбільших досягнень, які зробили жіночі товариства у своїх пошуках рівності. “Завдяки феміністкам, жінки можуть голосувати, працювати, перервати [вагітність], розлучитися [шлюб], носити штани, читати будь-яку книгу [котра їм подобається], контролювали плідність, брати кредит…” Кожен той, що бажає, може надрукувати ці зображення чи скачати їх з Інтернету, доступ до них вільний.

“У сфері досягнення рівності між чоловіками і жінками у цілому світі нам є ще за що боротися”, – сказала School of Feminism. “Давайте продовжувати боротьбу”.

1.

2.

3.

Після того, як Соціалістична партія Америки організувала жіночий день 28 лютого 1909 року в Нью-Йорку, міжнародна жіноча конференція 1910 року запропонувала щорічний жіночий день. Після того, як жінки отримали право голосу в Радянській Росії в 1917 році, 8 березня стало національним святом. Потім соціалістичні рухи та комуністичні країни почали святкувати цей день, поки його офіційно не було прийнято ООН в 1975 році.

4.

5.

6.

Офіційним гаслом Міжнародного жіночого дня були слова: “Рівність в думках, розбудова розуму, новизна змін”. В час змін та інновацій, в які живуть жінки у цілому світі, ми маємо разом творити міжнародну спільноту та покращувати життя жінок і дівчат”, – зауважили жінки з Євросоюзу. “Тобто ми самі хочемо не лише бути споживачами новизни, а її творцями. З жіночою участю ми створимо такі доступні для усієї прекрасної половини людства сервіси, які підійдуть для усіх.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Згідно із положеннями руху, жінкам і дівчатам варто надати реальну можливість допомагати поліції, військовим та громадським організаціям.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

За матеріалами Instagram

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker