10 звичок в одязі, від яких краще відмовитися після 25 років

Час тече і з часом змінюється не тільки мода, але й ми з вами. А разом з віком змінюється і одяг, в якому ми могли б виглядати на мільйон.

Сьогодні Тутка вирішив розповісти про деталі гардеробу, які не варто тримати у себе дівчатам, які старші 25 років. Придивіться пильніше: можливо, ви досі носите щось з цього списку.

Клатч у будні

Юні дівчата можуть використовувати клатч в якості повсякденного аксесуара, але після 25 років краще брати його з собою на вечірки, а в будні віддавати перевагу мініатюрним сумочкам.

Браслети з підвісками

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Часто такі браслети дуже важливі для своєї власниці: вони нагадують їй про якісь приємні події або хороших людей. Однак, подібні аксесуари виглядають по-дитячому. Тому згодом від них все ж таки краще відмовитися.

Кумедні колготки

Одягнути такі колготки може собі дозволити тільки школярка. Дівчата в такому одязі виглядають не кумедно, а комічно.

Толстовки «з чужого плеча»

Дівчинку-підлітка такі речі роблять на вигляд маленькою і крихкою, а молоду дівчину — просто недоглянутою. Тому краще віддати перевагу одягу за розміром.

Безформний трикотаж

Не має такої трикотажної кофтинки, яку не можна замінити на більш виграшний спокійний блейзер. Тому можете сміливо попрощатися з усіма трикотажними кардиганами.

Підліткові сукні

Якщо якесь плаття було вам до лиця 10 років тому і в ньому вас засипали компліментами всі навколо, то не факт, що з плином часу ви в цьому платті будете виглядати так само гармонійно.

Одяг з символікою спортивних команд і музичних груп

Якщо ви дійсно вболіваєте за якусь команду, то відкладіть одяг з її символікою до наступного матчу. Але коли ви купуєте речі з символікою музичних груп або спортивних команд просто тому, що вони виглядають круто, краще зупинитись.

Шапка з помпоном

Та ж ситуація, що і з колготками: від чарівності до комічності всього один крок.

Безрозмірні штани

Такі штани взагалі мало кому йдуть, а молодим жінкам краще взагалі забути про їх існування.

В’єтнамки

Тут мова йде не тільки про красу та витонченість, але і про здоров’я. М’яка плоска підошва в’єтнамок не створена для пересування в міських джунглях і, якщо носити таке взуття щодня, то можна заробити проблеми з ногами.

Читаючи ці поради, не потрібно забувати про те, що кожна дівчина змінюється по-своєму, і те, що деякі з нас повинні перестати надягати вже сьогодні, інші можуть носити ще довгі роки.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close