10 ситуацій, в яких дівчина та зріла жінка ведуть себе по-різному

Зрілість — це любов до життя без рожевих окулярів. Справа тут не у віці, а у внутрішніх відчуттях. Зріла жінка знає ціну собі й іншим. Вона живе в гармонії з собою, не розпорошується і не намагається здаватися кимось іншим.

У житті кожної дівчини настане час, коли вона зміниться. Ми в Тутка вирішили проілюструвати вчинки жінок, які з упевненістю можуть сказати, що потрібно робити, щоб не страждати з-за дрібниць.

1. Плювати на оцінку тих, які нас оточують

Раніше ви переживали з-за того, що про вас подумають. Тепер ви точно знаєте, який одяг буде доречний, де краще сказати, де промовчати. Коли проявити гнучкість, а коли, навпаки, приструнити співрозмовника. Більшість ваших дій — правильні і вигідні для вас, а що там подумають інші люди — не важливо.

2. Не цікавитися тим, що робить колишній

Раніше ви могли моніторити його сторінку, вираховувати з ким він зустрічається. Хотіли стати краще, щоб він побачив і зрозумів, кого втратив. Зараз у вас є своє життя і воно настільки цікаве, що вам плювати на колишнього.

3. Перестати сліпо наслідувати моду

Раніше ви вивчали модні тренди і витрачали купу грошей на актуальні речі сезону, збираючи барахло. Тепер ви купуєте тільки те, що вам підходить і подобається.

4. Полюбити своє тіло

Раніше ви думали, що полюбити своє тіло — це прийняти його таким, яке воно є. Товсте чи худе, підтягнуте чи в’яле, яка різниця — я люблю його таким, яке є! Зараз ви зрозуміли, що любити своє тіло — це піклуватися про нього. Правильно його живити, давати йому фізичне навантаження, щоб тримати в тонусі, а не засмічувати чіпсами, тістечками, цигарками і алкоголем.

5. Ігнорувати соціальні стереотипи

Раніше ви вірили, що якщо не має айфона — значить, бідний, не вийшла заміж до 25 — з тобою щось не так. Зараз для вас важливий власний комфорт і задоволеність своїм життям. У вас вистачає грошей на все, що ви хочете і мотивації для подальшого розвитку.

6. Відразу йти від неприємного чоловіка

Раніше ви сподівалися, що зможете перевиховати людину, зараз — припиняєте зустрічатися, якщо відчуваєте її байдужість.

7. Відсікати токсичні відносини

Раніше ви терпіли надокучливих подруг, які використовують вас як жилетку і ніколи не слухають ваших порад. Зараз ви просто говорите, щоб вони перестали нити, взяли себе в руки, почали працювати над проблемою і не витрачали свій час.

8. Легко просити вибачення

Раніше ви були вперті, не хотіли миритися першою та не завжди були впевнені в своїй правоті. Зараз ви розумієте, винні ви чи ні. Якщо так — вам не важко сказати «пробач» і зробити щось приємне. Якщо ні — ви нізащо не будете ні перед ким принижуватися.

9. Зберігати витримку

Раніше ви вибухали, якщо щось дратувало. Зараз ви нізащо не дасте себе спровокувати на агресію, тому що зрозуміли, що агресія майже завжди повернеться проти вас.

10. Знати, чого хочете

Якщо вас розбудити серед ночі і попросити назвати 3 цілі у житті, ви з легкістю їх назвете. Це може бути все що завгодно — від замовлення в інтернет-магазині до побудови тераси для свого будинку.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close