Дев’ять ознак “мудрої душі”

Якщо багатьом з нас незрозуміла так звана концепція “старої душі”, то для деяких людей це ясно, як “Божий день”. Такі люди відчувають себе більш досвідченішими ніж інші, набагато старшими морально, передбачливими і, можливо, навіть більш цинічними. Визначень і дефініцій багато, але максимально точно про це зможуть розповісти ті, хто по-справжньому відчуває себе набагато старшими за свій вік.

Отже, ознаки “мудрої душі”, які варто пошукати в собі.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Ви любите самотність

Оскільки “старі душі” не цікавляться тими “загальноприйнятими” речами, що їхні однолітки, їм важко заводити дружбу з людьми, з якими у них мало спільного. В результаті “старі душі” часто опиняються на самоті. Спілкування з людьми їм просто не подобається.

Ви любите знання, мудрість і правду

Так … це звучить занадто грандіозно і претензійно, але “старі душі” притягує інтелектуальна сторона життя. “Старі душі” розуміють, що знання – це сила, мудрість – це щастя, а правда – це свобода, так що прагнуть в першу чергу до них. Ці прагнення значать для них більше, ніж чутки про нову дівчину Леонардо Ді Капріо або результати останніх футбольних матчів.

Ви схильні до духовного

У емоційних “старих душ” чутлива, духовна природа. Подолання обмежень свого Его, пошук просвітління, прагнення до миру і любові – ось що займає цих “старих” у молодих тілах. Їм це здається наймудрішим і приємним проведенням часу.

Ви розумієте тлінність життя

“Старі душі” часто усвідомлюють не тільки свою смертність, а й тлінність всього навколо. Через це “старі душі” бувають надто обережними і навіть відчуженими, але усвідомлення цього дозволяє їм мудрішими прожити своє життя.

Ви замислені і схильні до самоаналізу

“Старі душі” багато думають … про все. Їх здатність міркувати і вчитися і на своїх, і на чужих вчинках – найбільший для них учитель. Одна з причин, чому “старі душі” відчувають себе такими старими – їх власні думки дали їм дуже багато уроків, і вони дуже добре розуміють життєві ситуації завдяки своїй здатності до ретельного спостереження за тим, що відбувається навколо.

Ви бачите ситуацію в цілому

“Старі душі” дуже рідко переймаються такими речами, як отримання “марнославної”, престижної освіти, підвищення по службі, покупка телевізора з трохи більшою діагоналлю, тощо. “Старі душі” дивляться на життя з висоти пташиного польоту і вирішують, який підхід краще всього вибрати в даний момент. Стикаючись з проблемами, “старі душі” вважають, що вони тимчасові і скороминучі, і лише “оптично” збільшать майбутню радість. Внаслідок цього у “старих душ” безтурботний, стабільний характер.

Ви не матеріаліст

Багатство, статус, слава, нова модель айфона … вони лише наганяють на “старі душі” нудьгу. “Стара душа” не бачить причин ганятися за речами, які можна дуже легко у неї відібрати. Крім того, у “старих душ” немає ні часу, ні цікавості до короткострокових задоволень, тому що вони нічого не дають в довгостроковій перспективі.

Ви були дивною дитиною, яка погано адаптовувалась до соціуму

Так буває не завжди, але багато “старих душ” дуже рано починають виглядати не по роках зрілими. Часто таких дітей називають “рано розвиненими”, “інтровертами” або “бунтарями”, тому що вони не вписуються в загальноприйняті моделі поведінки. Зазвичай, такі діти дуже допитливі і розумні, розуміють, що багато з того, що кажуть їм вчителі, батьки і однолітки є непотрібним, і чинять їм опір – або пасивно, або агресивно. Якщо ви можете розмовляти зі своєю дитиною на рівних, як з дорослим – у вас народилася “стара душа”.

Ви просто відчуваєте себе старим – старшим і поміркованим

Почуття, які супроводжують “старі душі”: обережність у відносинах зі світом, душевна втома, спостережливість і терпіння, відчуженість і спокій. На жаль, їх через це часто вважають байдужими і холодними, але це лише один з численних міфів про “старі душі’.

Так як про деяких старших людей кажуть, що вони “молоді в душі”, так і молоді люди можуть бути “старими в душі”.

Тобто мудрими.

За матеріалами ukrainianpeople.us

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker