9 причин, чому ви стоїте на одному місці

Життя постійно змінюється. І якщо ви стоїте на одному місці, це теж ваш вибір.

Але це саме вибір, а не шанс, який вирішує вашу долю. Шлях може бути довгим, але він завжди відкритий для вас. Давній китайський філософ Лао Цзи сказав: «Навіть шлях у тисячу миль починається з першого кроку». Якщо вам не подобається дорога, якою ви прямуєте, у вас завжди є можливість змінити її.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Насправді ви зобов’язані змінити траєкторію руху заради себе. Але спочатку ви зможете зробити тільки один крок вперед.

Іншими словами, для того, щоб пережити найскладніші періоди в житті вам потрібно заново навчитися рухатися вперед.

Якщо ви сьогодні стовбичите на одному місці, це означає, що ви не рухаєтеся. І найімовірніше це тому, що…

1. Ви не берете на себе відповідальності за ситуацію, що склалася

Занадто багато людей люблять звинувачувати долю або погану вдачу в своїх помилках і сформованих ситуаціях. І тільки деякі визнають, що ситуація, в якій вони опинилися, це результат вибору, зробленого ними. У житті це та основа, яку потрібно виправити, щоб зростати далі. Ви повинні прийняти ситуацію, взяти на себе відповідальність за неї, зробити висновки та необхідні корективи і рухатися вперед.

2. На вас вплинув страх

Якщо ви робите великі справи і прямуєте до своєї мети, то обов’язково стикнетеся з ситуаціями, які налякають вас і принесуть відчуття дискомфорту. І що в такому випадку робити? Рухатися далі, не втрачаючи ентузіазму. Пам’ятайте: страх, якому ми іноді дозволяємо керувати нашим життям, дійсно, жахливий і зовсім непотрібний. Особливо, якщо врахувати один дуже важливий факт: страх – це лише плід нашої уяви.

3. Ви продовжуєте ігнорувати своє призначення

Те, що ви знаходитесь в пошуку, усвідомлюєте ви це чи ні, це відчуття того, що ви живі і живете своїм життям, йдете своєю дорогою. Ви не зобов’язані задовольняти всіх інших. Ви лиш повинні знайти щось, у що ви вірите, те, що зміцнить вас і допоможе рухатися вперед, незалежно від дій і думки оточення. Вже краще прожити своє недосконале життя, ніж прожити копію чужого ідеального життя.

4. Ви звикли до негативу

Річ не в тому, як ви бачите речі, а в тому, що ви бачите. Найбільша перешкода, яку вам потрібно подолати, це перепона, яка існує у вашій голові. Якщо ви не контролюєте свого мислення, тоді воно буде контролювати вас. Негативні думки подібні до бур’яну. Якщо ви повністю не позбудетеся коренів, вони будуть проростати знову і знову. Отож, візьміть долю в свої руки. Повірте в себе. Не звертайте уваги на тих, хто позбавляє вас впевненості в собі. Уникайте людей, місць, речей і звичок, які несуть негатив у ваше життя. Не здавайтеся і не дозволяйте негативу вас опанувати.

5. Ви НЕ цінуєте того, що маєте

Зупиніться на хвилинку. Повільно і глибоко вдихніть. Тепер видихніть. Відчуйте всю красу свого дихання. І скажіть: «Дякую!». Можливо, ви сьогодні прокинулися з головним або ж зубним болем, але ви ж прокинулися. У вас були дні і кращі, ніж цей, але були і гірші. Сьогодні у вас немає всього, чого ви хочете, але є все для того, щоб рухатися вперед. Життя недосконале, але воно однозначно прекрасне.

6. Вас мучить думка про роки, які більше не повернуться до вас

Сьогоднішній день не буде кращим, якщо ви будете продовжувати думати і турбуватися про вчорашній день. Неважливо, що могло б статися або повинно було статися. Цей день тут і зараз для вас, щоб ви жили. Нічого страшного, що зараз у вас немає відповідей на всі запитання. Насправді ви ніколи їх і не дізнаєтеся. Просто продовжуйте жити, сконцентруйтеся на цьому, робіть все можливе і довіряйте розвитку подій.

7. Ви шукаєте щастя не в собі

Просвітлення – це не накопичення знань, а повне осмислення того, ким ви є. Справжнє багатство не має нічого спільного з матеріальними речами. Це відмова від достатку, якому немає меж. Те, що ви шукаєте, знаходиться не десь, воно вже тут, поряд з вами. Чим більше ви нестримно шукаєте щастя, тим довше воно буде ховатися від вас. Заспокойтеся, згадайте про ваші заповітні бажання, дозвольте їм здійснитися.

8. Ви продовжуєте шукати легких шляхів

Одного разу ви озирнетесь назад і зрозумієте, що для того, щоб отримати все найцінніше, що ви сьогодні маєте, вам довелося докласти максимум зусиль. Так і повинно бути, тому що складні завдання часто готують звичайних людей для надзвичайного успіху. Кожна боротьба дається нам для досвіду або висновків. Великий шлях ніколи не буде легким.

9. Ви повинні відпустити ситуацію і рухатися вперед

Іноді бути сильним і рухатися вперед – це єдиний вибір, який ви маєте. У житті є речі, до яких ви ніколи не зможете повністю звикнути. Найкраще, що ви можете зробити – спокійно пройти через це, бо це нормально. Боротьба за майбутнє того варта. Попереду ще багато прекрасного.

Фото з відкритих джерел
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker