7 нагадувань про внутрішню силу людині, яка зневірилась

Ви ніколи не будете йти по тому ж шляху, що і ваш сусід або родич. У кожного з нас своя ноша. І це нормально. Ви не повинні порівнювати себе з кимось, недооцінювати себе і думати, що ви недостатньо сильні, щоб пережити складний період у своєму житті. Просто нагадайте собі про деякі речі, які дозволять вам взяти себе в руки.

1. Ви унікальні

Ваш шлях і ваша історія абсолютно унікальні на тлі всього іншого світу. Дозвольте собі відчути, що ви насправді відчуваєте, прийняти це і відпустити. Не озирайтеся по сторонах і не порівнюйте свій досвід з чужим досвідом. Ви – це ви, і незалежно від того, з чим ви стикаєтеся, ви назавжди залишитеся цією людиною. І ця людина сильна. Ця людина рішуча, і вона впорається.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

2. Те, що відбувається з вами, не є вашою характеристикою як особистості

Ваше поточний стан відчаю – це не ярлик і не «чорна мітка». Все те, що зараз відбувається у вашому житті, ніяк вас не визначає і не характеризує. Ви можете і ви встанете. Дозвольте важким моментам вашого життя сформувати, змінити і поліпшити вас.

3. Завтра – новий день

Незалежно від того, що відбулося сьогодні, завтра – новий день. Новий шанс. Новий початок. І ви можете вибрати: тягнути в новий день вчорашню біль чи почати все з нового аркуша. Ви можете прийняти рішення бути позитивним і знову знайти надію. Ви можете нагадати собі про все, що ви пережили, і скільки ви придбали, а не втратили. Ласкаво просимо в цей новий день!

4. У вас вистачить сил подолати все

У важкий період легко впасти духом, повірити в свою слабкість і безсилля перед обличчям поточних обставин, вважаючи, що все це поза вашого контролю. Заспокойтеся з приводу того, що ви дійсно не можете змінити, і спробуйте повірити в кращі дні. У вас є сили все це подолати. Робіть невеликі кроки. Почніть з посмішки. Глибоко вдихніть і вірте.

5. Ви не один

Навколо вас обов’язково є люди, які готові підставити вам своє плече або просто хоча б підбадьорити добрим словом. Ніколи не потрібно відчувати, що ви в самоті. Вас дійсно люблять, і при підтримці оточуючих вас людей ви знову знайдете крила.

6. З кожним днем ви знову стаєте самим собою

Не дозволяйте невдачі формувати ваше бачення самого себе. Так, ви впадете ще не раз. Так, ви зазнаєте невдачі. Так, ви будете плакати над розставаннями і час від часу відчувати себе спустошеним. Але з кожною подряпиною і забоєм, з кожною помилкою і сльозинкою ви будете ставати тільки ще більш кращою і вдосконаленою версією самого себе. Повірте в свої сили!

7. Нема чого боятися.

Не дозволяйте невідомому керувати вами. Ви дуже багато чого не можете ні передбачити, ні запобігти. І замість того, щоб вагатися і боятися, дозвольте собі бути сміливим. Не варто ставати жертвою болю і труднощів. Темні дні не повинні перетворювати вас в перелякану людину. Так, життя кидає вам виклик, але хіба ви з ним не впораєтеся?

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close