40 цитат, які принесуть умиротворення вашому розуму

Умиротворення – не знаходження у місці, де немає шуму неприємностей і виснажливої роботи. Умиротворення – це коли серед метушні людина зберігає спокій.

Коли потрібно щось обдумати, усі зменшують гучність радіо чи телевізора, так необхідно робити і в житті. Потрібно абстрагуватися від важких, фатальних, хвилюючих думок, щоб зосередитись та вимкнути вплив внутрішнього шуму на здоровий глузд.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Прийшов час застосувати цю стратегію для усіх інших шумів в житті, починаючи з перешкод в голові. І хоча це не так просто, як зменшити регулятор гучності радіостанції, проте хороші новини можуть заспокоїти розум, навчити його мислити раціональніше. Потрібно робити це щодня. Деякі люди називають їх аффірмаціями, мантрами або переконаннями, але у будь-якому разі ці щоденні нагадування тримають Вас на шляху упевненості та заспокоєння, зберігаючи ефективні думки, навіть коли життя стає важким.

Ось 40 цитат, які можуть бути використані в якості нагадування, щоб допомогти налаштувати свої думки та заспокоїти стривожений розум.

1. Все створюється двічі, спочатку в думці, а потім в реальності. Тому зверніть особливу увагу на думки, вони цілком можуть стати реальними.

2. В сьогоднішніх обставинах немає нічого такого, що може завадити досягнути успіху, роблячи крок за кроком.

3. Турбуйтесь, і отримаєте те, про що турбуєтесь. Працюйте, і отримаєте те, що заробили. Це дуже просто.

4. Не можна дозволяти одній поганій миті зіпсувати безліч хороших. Не дозволяйте безглуздим, незначним щоденним проблемам тягнути себе вниз.

5. Щастя дозволяє абсолютно нормально жити з тим “що у нас є”, а не турбуватись про те “чого немає”. “Що у нас є” – це те, що повинно бути, або ніколи не буде. Решта тільки суперечка з життям.

6. Фрустрація і стрес виникають через те, як Ви реагуєте, а не через те, як насправді йдуть справи. Необхідно відрегулювати відношення до дійсності, тоді і розчарування зникне.

7. Будьте позитивними і посміхайтеся не тому, що все добре, а тому, що Ви можете бачити позитив у всьому.

8. Брехня існує, тільки якщо в неї вірити. Врешті-решт, правда візьме верх. Кожного разу , коли негатив захоплює розум, потрібно запитати себе: “Чи це правда? Чи можна бути на 100% упевненим, що це правда”? А потім нехай брехня починає кермувати, якщо зможе!

9. Жодна книга не складається тільки з єдиного розділу. Жодний розділ не розповідає усю історію. Помилки не визначають, хто ми є. Тому потрібно продовжувати перегортати сторінки оповідання під назвою “Життя”.

10. Відпустити минуле – це не мужність. Сила мудрості – усвідомити сьогодення.

11. Минуле не має абсолютно ніякої влади над сьогоденням.

12. Жаль не змінює минулого. Занепокоєння не впливає на майбутнє. Але вдячність змінює сьогодення.

13. Замінюйте фразу “я повинен” на “я отримую” кожного разу, коли з’являється думка, що час починати скаржитись.

14. Чим більше краси Ви побачите на чужому шляху, тим більше Вам захочеться удосконалити свій.

15. Відчуття зупинки, затримки є лише почуттям, а не фактом. Тому ніколи не треба плутати відчуття із реальним станом справ. Життя змінюється кожну секунду і тому усе є можливим.

16. Майже в кожній ситуації є щось, чого людина не знає і не може змінити. Зробіть щось по-іншому і Ви отримаєте все нові і нові можливості. Утримуйте свій розум в тиші і спокої, залишаючи його відкритим.

17. Необхідно обережно вибирати порадників. Не варто слухати найгучніший голос, потрібно прислухатись до правильного.

18. Найнещасніші люди у світі ті, які багато думають про думку оточуючих.

19. Говорячи “так” щастю і спокою, людина вчиться говорити “ні” людям і речам, які завдають їй шкоди. Потрібно бути достатньо мудрим, щоб ігнорувати непотрібний негатив, зосереджений навкруги.

20. Коли люди руйнують мрії, передбачаючи поразку або критикуючи Вас, необхідно пам’ятати, що вони розповідають власну історію, а не вашу.

21. Людина, яку ви поважали і любили у минулому, але яка відносилась до Вас зі зневагою, у цей момент не може Вам нічого запропонувати, окрім болю.

22. Одне із найбільш умиротворювальних відкриттів – ми не повинні погоджуватись з усіма, усе не повинно погоджуватись з нами. Це абсолютно нормально.

23. Не потрібно соромитись говорити “ні”. Це вчить відмовлятись від незручних, непотрібних речей.

24. Потрібно визнати, що деякі розділи нашого життя варто перегортати, не перечитуючи. Вони не мають сенсу, тому не варто витрачати час та душевні сили на розуміння.

25. Кожен, кого Ви зустрічаєте у своєму житті, може навчити чогось важливого. Насправді люди, з якими складно спілкуватись, можуть бути найціннішими вчителями.

26. Деякі зміни в житті виглядають негативними і хворобливими, але згодом приходить розуміння, що таким чином, звільняється простір для чогось нового і прекрасного.

27. Допускаючи думки, що десь краще, або хтось є кращим, Ви ніколи не зможете розслабитись, ніколи не будете сприймати теперішнє, те де Ви знаходитесь та ким Ви є.

28. Цікавий парадокс полягає в тому, що коли людина усвідомлює і приймає справжню ситуацію, вона може змінюватись та рости.

29. Сприймайте конструктивну критику серйозно, але не приймайте її близько до серця. Слухайте, але робіть кроки у відповідності до власної інтуїції та мудрості, керуйтесь ними.

30. Іноді розум вимагає більше часу, щоб прийняти те, що серце уже знає. Вдихніть-видихніть. Станьте свідком, а не суддею.

31. Не втікайте від речей, рухайтеся їм назустріч. Це найкращий шлях втекти від негативу і почати шлях до чогось позитивного.

32. Якщо людину переповнюють емоції, думки, які вона не контролює, знадобиться час, щоб перелаштуватись, почати цінувати дійсно важливі речі. Їх визначає сама людина і її нічого не зіб’є з шляху, якщо вона прийняла тверде рішення.

33. Справжня мета не має часових обмежень. У неї немає терміну давності. Не варто хвилюватись про те, що щось не виходить, просто робіть усе, що можете просто зараз.

34. Терпіння виражається не в здатності чекати – це здатність зберігати віру в ті речі, які здаються неможливими у цей момент.

35. Пам’ятайте, що фраза “у мене немає часу”, насправді ще один спосіб відкласти справу або сказати : “Це не важливо для мене”.

36. Не можна чекати ідеального моменту, тому що він ніколи не настане. Іноді треба набратись сміливості та здійснити вчинок просто зараз.

37. Не бійтесь своїх страхів, вони приходять не для того, щоб злякати, а для реальної оцінки ситуації.

38. Не бійтесь невизначеності, вона змушує робити речі, які відкривають справжні чари життя.

39. Подивіться, як далеко Ви просунулись, якого прогресу добились. А тепер уявіть, як можете просунутись ще далі.

40. Не варто хвилюватись і турбуватись, що Ви згаяли час і сили, щоб щось зробити. Це принесе дивіденди в майбутньому.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close