22 істини, які допоможуть вам прокинутися

В принципі, всі ми здогадуємося, що на одних мріях далеко не виїдеш, але іноді потрібний серйозний струс, щоб почати, нарешті, виконувати свої мрії.

Тутка пропонує 22 прості і суворі істини, які можна назвати законами нашої реальності та умовами виконання мрії. Нехай деякі з них будуть трохи жорсткими, але вони допоможуть швидше усвідомити закони життя.

1. Ніхто не підкаже, що вам потрібно для щастя і успіху.

Як би хотілося іноді покластися на інших людей, щоб вони сказали вам, що треба робити, і виявилися праві. Чи не для цього деякі їздять до ворожок або перекладають відповідальність за своє щастя на старших родичів?

Тим не менше ніхто не допоможе вам в цьому питанні і в багатьох інших, що стосуються таких важливих речей, як ваше щастя і успіх. Тут доведеться спиратися лише на себе, свій життєвий досвід, інтуїцію і відчуття.

2. Справи, які ми робимо добре, не обов’язково добрі для нас.

Набагато гірше швидко просуватися в невірному напрямку, ніж повільно — в вірному. Запитайте себе, тим ви займаєтеся, про що завжди мріяли?

Навіть якщо у вас добре виходить якась справа, але вона веде вас все далі від вашої мрії, доведеться від неї відмовитися. І чим раніше ви це зробите, тим менше втратите свого безцінного часу.

3. Найнещасніші люди — ті, які думають про чужу думку.

Ми вже не раз говорили про це, але, коли розмова заходить про мрії і щастя, просто не можна не згадати цей поширений бар’єр.

Ви нічого не повинні доводити і можете стати ким завгодно. Нехай чужі думки стануть для вас просто інформацією, а не обмеженням, яке неможливо подолати.

4. Оточуючі люди можуть зробити вас краще або зламати.

Навіть сама позитивна і сильна людина, оточена скигліями, страждальниками і людьми без мрії та цілі, рано чи пізно перетвориться на одну з них. Така наша природа, тому оточіть себе тими, хто надихає вас, а не тягне назад.

5. Не вдавайте, залишайтеся чесним.

Якщо ви будете справжнім і прямим у спілкуванні, це не зробить вас найпопулярнішою і найулюбленішою людиною, але забезпечить вірних друзів і потрібні контакти.

6. Ви завжди будете жахливо недосконалим.

Якщо ви чекаєте, поки станете «ідеальним», щоб розповісти про свою історію, ідеї і таланти цього світу, він ніколи не дізнається про вас.

7. Комфорт — це найстрашніший вбивця мрії.

Ви можете перебувати в комфорті або прагнути до своєї мети. Третього не дано.

8. Ви не зможете змінити те, з чим відмовляєтеся боротися.

Якщо ви хочете нового життя, доведеться відмовитися від старого. Якщо ви бажаєте того, чого ніколи не мали, ви повинні робити те, чого ніколи не робили.

Але ви ніколи не відмовитеся від чогось старого, поки не вирішите для себе, де ви хочете бути. А коли вирішите, не бійтеся починати спочатку, щоб побудувати те, що ви дійсно хочете.

Через 10 невдалих стартапів буде 11-й, який принесе вам мільйони. Не виходить тільки у людей, які здаються на шляху до своєї мети.

9. Ми всі робимо вибір, але врешті-решт вибір робить нас.

Ваш вибір між тим, що вже сталося, і тим, що станеться в майбутньому. Ви такий, який є — не результат обставин, а результат вашого вибору. Не дозволяйте своїм страхам будувати ваше майбутнє.

10. Єдиний шлях від «хочу» до «маю» — шлях дій.

11. Наші мрії стають реальністю лише тоді, коли ми робимо їх реальністю.

Кажуть, мрії збуваються в будь-якому випадку, якщо ви дозволите собі мати те, про що мрієте. Активні дії допомагають повірити в те, що ви гідні своєї мрії. А значить, все збудеться.

12. Переможці перемагають не тому, що так вийшло, а тому, що вони так вирішили.

Пообіцяйте собі щось чудове, а потім робіть все, що необхідно для виконання цієї обіцянки. Ви були народжені, щоб стати успішним. Але щоб стати ним, треба планувати, готуватися, чекати і працювати над цим щодня. Немає таємниць успіху. Успіх — це нескінченний процес і спосіб життя.

13. Якщо б ви нічого не віддавали за своє досягнення, воно б не було таке цінне.

Заплатіть цю ціну. Набагато краще втомитися від корисної і важливої роботи, ніж від того, що ви нічого не робите.

14. Проблеми — це частина будь-якої історії успіху.

Якщо у вас з’явилися проблеми — це добре. Це означає, що ви рухаєтеся до своєї мети, вчитеся і ростете. Проблем не буває тільки у того, хто нічого не робить.

15. Концентрація на дрібних проблемах — найбільша помилка людства.

Привчіть себе думати по-іншому. Негативні речі не потребують вашої уваги сім днів на тиждень. Замість цього думайте про приємні моменти, любимих людей і ваші цілі.

Великих успіхів домагаються, помічаючи і використовуючи хороші можливості, а не знаходячи і вирішуючи кожну дрібну проблему.

16. Невдачі неминучі й необхідні.

Невдача може стати вашим учителем, а не ворогом. Це урок, а не втрата.

17. В житті те, чого ви бажаєте, і те, чого прагнете, рідко збігаються ідеально.

Зрештою, коли ви зробите все, що можливо, ви досягнете своєї мети, але вона може виявитися не зовсім такою, якою уявлялася вам.

Просто пам’ятайте, що самі найбільші подарунки життя необов’язково будуть упаковані так, як ви цього очікуєте.

18. Ви знаходитесь там, де повинні бути в цей момент.

Навіть якщо щось йде не так, як ви хочете. Навіть якщо ви відчуваєте, що треба відмінити і почати з нуля. Кожен крок вашого шляху і досвід, який ви набуваєте, необхідні.

19. Ви не можете змінити минуле, але ви можете зруйнувати теперішнє, переживаючи про майбутнє.

Перебуваєте в теперішньому моменті. Концентруйтеся на ньому. Завтра буде те, що має статися.

20. Ви не зможете прожити щасливе життя з негативним сприйняттям.

Найзначуща риса характеру, яка є у будь-якої успішної людини, — позитивне світовідчуття. Ваше ставлення до життя визначає, наскільки добре ви будете жити.

21. Життя постійно змінюється і часто робить це зовсім несподівано.

Так, життя змінюється, але і ви можете змінитися разом з ним. Коли вас розривають на частини обставини, які ви не контролюєте, буде потрібний час, щоб визначитися зі своїми цінностями і переглянути їх. Майте мужність зробити вибір, коли настане час, знайдіть сили довести справу до кінця і віру в те, що все вийде так, як потрібно.

22. Коли ви витрачаєте свій час на переживання, ви використовуєте свою уяву, щоб створювати речі, яких ви не хочете.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close