20 крилатих цитат від Стіва Джобса

© youtube.com

Стів Джобс – засновник найвідоміших корпорацій нашого часу Apple і Pixar. Обдарований інженер, геніальний бізнесмен і справжній трудоголік. Він мав особливий погляд на світ і свої непорушні ідеали, які допомогли йому досягти неймовірного успіху. Світ став досконалішим завдяки Стіву.

Незважаючи на те, що ми запам’ятали Стіва Джобса через його справи, мистецтво говорити також було в числі його талантів. Він вмів зробити так, щоб його слухали. Справа тут не стільки в ораторському мистецтві, скільки в самій суті того, що він говорив.

Висловлювання Стіва Джобса — невичерпне джерело натхнення і мотивації.

1. Я коштував більше мільйона доларів, коли мені було 23 і більше 10 мільйонів, коли мені було 24, і більше 100 мільйонів, коли мені було 25. Але це не мало жодного значення, оскільки я працював не заради грошей.

2. Для мене не важливо стати найбагатшою людиною на кладовищі. Лягати спати і думати, що сьогодні ти зробив справжнє диво, — ось що для мене важливо.

3. Я проміняв би всі свої технології на обід із Сократом.

4. Був час, коли я спав на підлозі в кімнатах у друзів і здавав пляшки, щоб купити вегетаріанський бургер. Зараз, після отримання акцій і власності на декілька мільярдів доларів, моя побутове життя дещо змінилася, але, присягаюся, не я сам

5. Моя робота – не задовольняти людей. Моя робота – робити їх кращими.

6. Краще взяти і винайти завтрашній день, ніж переживати про те, що вчорашній був так собі.

7. Я чув, як люди говорять: “О, Боже, якщо завтра Джобса зіб’є автобус, Apple опиниться в біді”. Але знаєте – я в це не вірю. У Apple предостатньо талановитих людей. Моя робота – створити команду успішних керівників, які зможуть вести компанію вперед незалежно від обставин. І саме цим я займаюсь.

8. Єдиний спосіб досягнути успіху в бізнесі – любити те, чим ви займаєтесь. Якщо ви цього ще не зрозуміли – продовжуйте шукати! Не турбуйтесь. Рано чи пізно ви все-рівно усвідомите цю просту істину.

9. На жаль за життя нам не вдасться зробити все! Тому кожна справа, якою ми займаємося, повинна бути винятковою. Тому що це наше життя. Життя коротке і, знаєте, рано чи пізно кожен помре! І тому нам потрібно уважно вибирати свої заняття. Краще, щоб вони були надзвичайними! Краще, щоб вони були варті нашого часу!

10. Фокус-групи рідко допомагають створити новий продукт. Дуже часто люди не мають жодного уявлення, що вони хочуть, до того часу, поки ви не покажете це їм.

11. Для багатьох людей дизайн означає зовнішню оболонку. Декорацію. Тканину, якою оббитий ваш диван. Але для мене це тлумачення дизайну абсолютно неприйнятне. Дизайн – це душа творіння зробленого людиною, яка тільки виражається через зовнішню оболонку, але насправді знаходиться у серці будь-якої речі, створеної людьми.

12. Майже все – всі наші очікування, гордість, страх чи занепокоєння – всі ці речі не значать рівно нічого перед обличчям смерті. Коли ми згадуємо, що рано чи пізно помремо – на поверхню виходять тільки по справжньому важливі речі! А отже, пам’ять про те, що ми помремо, дозволяє уникнути пастки помилкового мислення, що нам є що втрачати. І виправдовувати цим свою бездіяльність.

13. Коли ви приступаєте до розв’язання якоїсь проблеми, спочатку в голову лізуть самі складні рішення, і більшість людей на цьому зупиняються. Але якщо продовжити думати далі, якщо вникнути в проблему, якщо шар за шаром прибрати лушпиння, ніби чистиш цибулю, то приходиш до найбільш елегантного і простого рішення. У більшості людей просто не вистачає на це сил або часу. Ми вважаємо наших клієнтів розумними людьми, їм потрібні речі, продумані до дрібниць.

14. Ви не можете запитати споживачів, що вони хочуть, а потім дати їм це. Бо за той час, поки ви втілите в життя їхню забаганку, вони вже хотітимуть чогось іншого.

15. Працювати потрібно не 12 годин, а головою

16. Найголовніше в освіті — це людина. Людина, яка розпалює у вас цікавість, яка годує вашу цікавість; комп’ютери не можуть дати вам цього.

17. З роками я перестав купувати багато речей просто тому, що вони тепер здаються мені смішними.

18. Я не розумів цього тоді, але сьогодні, коли я озираюся назад, то усвідомлюю, що звільнення з Apple – це найкраще, що сталося у моєму житті. Вантаж успішності змінився на легкість нового починання. Новачок набагато менш впевнений у своїх кроках. І це дало мені змогу вступити в один із найбільш креативних періодів мого життя.

19. Часу нам відведено не так вже й багато, щоб його витрачати, намагаючись прожити чиєсь чуже життя. Не довіряйте догмам: не можна жити, спираючись тільки на те, що придумали інші. Ні в якому разі чужі думки не повинні заглушати свій власний внутрішній голос. І найголовніше — наберіться мужності, щоб слідувати покликом власного серця і своєї інтуїції.

20. Пройдений шлях і є нагорода.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close