15 причин бігти світ за очі

© thefoxwp.com

Якщо ви потрапили в одну з цих ситуацій – біжіть! Ваше життя занадто цінне, щоб витрачати його на подібні речі.

Отже, негайно біжіть від:

1. Людей, що заподіюють вам біль. – Не потрібно гадати, чому вони це роблять. Краще запитайте себе, чому ви дозволяєте цьому траплятися. Не мовчіть, говоріть. Дайте їм відсіч. Часом причина наших страждань навіть не в насильстві, а в тому, що у відповідь на нього ви мовчите і нічого не робите.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

2. Брехливої любові. – Якщо серце коханої людини вкраде хтось інший, будьте вдячні долі за те, що з’ясували це зараз, а не набагато пізніше. Чому? Та тому, що ця людина насправді ніколи вас не любила по-справжньому – справжню любов так легко не зруйнувати. І нам доводиться прийняти той факт, що деякі люди залишаються в наших серцях набагато довше, ніж затримуються в наших життях.

3. Прокрастинації. – Часом ми задаємо питання не для того, щоб дізнатися щось нове, але щоб упевнитися у відповіді, яка давно відома нашій душі – слабо сподіваючись дізнатися, що це все-таки не так. Але вислуховуючи одну і ту ж відповідь від різних людей, ви лише шкодите собі. Єдина відповідь, яка дійсно вам потрібна – прийняття правди. Це допоможе вам нарешті визначитися з вибором життєвого шляху і продовжити рух вперед. Дайте вашій душі шанс жити – жити тим життям, яке було вам визначене. Досить задавати одне і те ж питання знову і знову – приймайте рішення і починайте діяти.

4. Нестриманості. – Вірити в щось, нехай навіть в самого себе – значить вміти чекати. Коли ми йдемо по шляху віри, бувають часи, коли все навколо ніби завмирає, і нам дуже хочеться зробити хоч щось, аби все почало відбуватися швидше. Нам дуже хочеться відкинути в сторону нашу віру і терпіння, і спробувати створити для себе щось нове – при цьому, забуваючи озиратися по сторонах. Вірити – означає вміти терпіти і чекати. Хоча у вашому житті далеко не все відбувається з тією швидкістю, яка вам до вподоби, як правило, все відбувається настільки швидко, наскільки це можливо.

5. Упередженості та стереотипів. – Якщо ви перш за все судите інших за їх кольором шкіри, вазі та іншим зовнішнім параметрам, швидше за все, вам так і не доведеться їх впізнати по-справжньому.

6. Матеріалізму. – Неважливо, куди вас закине життя – у велике місто чи крихітне містечко, ви неодмінно зустрінетеся з недалекими людьми – людьми, які будуть вважати себе кращими за вас – людьми, які думають, що лише володіння певними матеріальними благами (одягом, машиною престижної марки, і так далі) робить вас шанованою людиною. Але на ділі всі ці матеріальні речі означають не так вже й багато. Куди більш важливі цілісність особистості, власна гідність і сила духу. І якщо вам пощастило цим володіти, ніколи і ні за що це не віддавайте – ні за яку ціну. Не продавайтеся.

7. Особистих стосунків нашвидкуруч. – Не хапайтеся за стосунки, немов голодуючий за хлібну скоринку. Працюйте над собою. Зрозумійте, в чому ваші сильні і слабкі сторони. Зробіть це – і рано чи пізно привернете увагу дійсно цікавих людей, а потім і затягнете їх в своє життя.

8. Надмірних очікувань. – Не ставтеся до людей з презирством лише тому, що вони не досконалі. Краще захоплюйтеся ними за те, що вони не намагаються одягнути на себе фальшиву маску. І припиніть обманювати самі себе – насправді вам не потрібні досконалі друзі, знайомі і близькі люди. Вам потрібні люди, яким ви можете довіряти, люди, поруч з якими можна побути просто собою, яким так само приємно знаходитися поруч з вами, як і вам – з ними.

9. Людей, які говорять вам лише те, що ви хочете почути. – Так, вірити тому, хто говорить вам приємні речі, речі, які ви хочете почути, дуже легко. Але намагайтеся не тільки слухати їх слова, а й стежити за їхніми вчинками. Вчинки куди гучніші слів – і вони завжди говорять правду.

10. Тих, хто вважає вас менш гідними, ніж інші. – Пам’ятайте – ви не запасний план. Ви здатні на набагато більше, ніж бути запасним аеродромом і теплою жилеткою, в яку так приємно виплакатися. Так, неможливо змусити себе перестати любити когось, але ви цілком можете переконати себе, що заслуговуєте більшого. Ніколи не погоджуйтеся на друге місце. Завжди прагніть до головного призу. Як ви можете очікувати, що будете для когось на першому місці, якщо самі ставите себе на друге?

11. Ситуацій, які змушують вас прикидатися кимось, ким ви не є. – У цьому шаленому світі, який намагається втиснути вас в шаблон і загнати в рамки, одна з найважчих битв – битва за право бути самим собою. І поки ви будете в ній боротися, багато вас за це не будуть любити. Вони будуть ставитися до вас з презирством, а то і з ненавистю лише тому, що ви не такі, як вони. Але це нормально. Те, що робить вас «не такими» – якраз те, що робить вас собою.

12. Тривалих ситуацій або положень, які ви ненавидите. – Краще бути невдахою в улюбленій справі, ніж досягти успіху у справі, яка не до душі. Не дозволяйте тим, хто відмовився від своєї мрії, умовити вас на те саме. Найкраще, що ви можете зробити – слідувати своїй інтуїції. Ризикувати. Не вибирати лише безпечні і нудні варіанти лише тому, що боїтеся того, що може трапитися. Інакше ви так нічого і не доб’єтеся.

13. Пасивності. – Всього, що в цьому світі хоч чогось варта, потрібно прагнути. Не існує ліфта до успіху – вам доведеться йти до нього, переступаючи зі сходинки на сходинку. Так що забудьте про те, як ви себе почуваєте, і згадайте, чого ви заслуговуєте. І найкращий час для того, щоб вирватися зі своєї шкаралупи і показати світу, хто ви і чого заслуговуєте – зараз. Прийшов час ризикувати, робити помилки і вчитися новому. Так, йти в гору нелегко, але коли ви дістанетеся до вершини, то зрозумієте – воно того варте.

14. Сумнівів. – Коли ви станете своїм власним кращим другом, вам буде куди простіше жити. Зрозумійте, єдина людина, яка не дає вам досягнути всього, на що ви здатні – ви самі. Ви обмежені лише власною уявою. І ви не зобов’язані нікому нічого доводити – тільки собі.

15. Негативу. – Так, часом життя – паскудне. Часом воно стає таким важким, що вам навіть не хочеться вилазити з ліжка вранці. Таке виснажливе, що вам хочеться плакати. Але іноді воно буває просто чудовим. Таким прекрасним, що вам хочеться посміхатися всім навколо. Отже, якщо у вашому житті почалася чорна смуга, постарайтеся зберігати позитивний настрій і якомога швидше її подолати. Чому? Тому що життя того варте. Ваше щастя того варте. Ви того варті.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close