13 ознак того, що ви витрачаєте своє життя даремно, але не визнаєте цього

Коли ви були дитиною, ви хотіли вирости і стати космонавтом, співаком чи інженером? Якщо так, то як у вас це вийшло? Сподіваюся, що все добре і ви живете життям своєї мрії. Ну, а для всіх інших Тутка підготував 13 ознак того, що ви витрачаєте своє життя… але ви не хочете собі в цьому зізнаватися.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

1. Ви витрачаєте занадто багато часу на справи, які ви не повинні робити

Відеоігри. Реаліті-шоу. Серфінг в Інтернеті. Занадто багато їжі. Занадто багато випивки. Список можна продовжувати нескінченно. Серйозно погляньте на своє життя. Де ви витрачаєте більшу частину свого часу? Це приносить вам користь? Це веде до кращого життя? Це закладає фундамент для вашого світлого майбутнього? Якщо ні, то вам просто необхідно переоцінити те, чим ви займаєтеся. І внести якісь зміни.

2. Ви занадто багато скаржитесь

Я знаю людей, які постійно перевантажені життям, і вони постійно розповідають мені про це. Ви з таких людей? Ви скаржитесь на свою роботу, на вашого начальника, вашу зарплату, ваших сусідів або на вашого чоловіка? Якщо ви цим займаєтеся, то ви не робите нічого, окрім як марнуєте негативну енергію. Негатив не змінить стан речей.

Змініть свої думки і розмовляйте про те, що ви цінуєте у своєму житті, а не про те, що вам в ньому не подобається.

3. Ви не годуєте свій мозок

Якщо ви не продовжуєте вчитися і рости, як особистість, значить, ви застигли на місці. Прямо як ставок, який не рухається, і в ньому росте всяка зелена погань. Це те, що відбувається з вашим мозком, якщо ви не будете постійно тримати його в активності. А також, якщо не будете вчитися чогось нового. Позитивні виклики у вашому житті будуть розширювати ваш кругозір, і ви не будете деградувати.

4. У вас занадто багато негативних розмов із самим собою

Розмова з самим собою може зробити або зламати ваше життя.

Якщо ви говорите собі, що ви не досить розумні, щоб отримати премію або почати свій бізнес, тоді ви праві. Якщо ви говорите собі, що ви дуже втомилися, щоб докласти зусиль для зміни свого життя, тоді ви праві. Що б ви не говорили собі, все це стає вашою реальністю. Тому уважно стежте, що ви говорите собі! Адже ви можете помітити, що ваше життя відповідає вашим думкам.

5. Ви не відчуваєте натхнення

Чи є у вас пристрасть до чого-небудь? Я знаю безліч людей, які думають, що у них немає ніяких пристрастей. Але так не буває. У кожному разі, має бути щось, чим вам подобається займатися. Так що, вам потрібно щось заново відкрити для себе. Те, що вас хвилює. А потім зробити з цього більше.

6. Ви не плануєте своє майбутнє

Хоч це і завжди здорово – жити прямо зараз і в цей момент, іноді потрібно дивитися вперед, щоб побачити, куди ви хочете піти. Але у вас так не вийде.

Ви повинні йти крок за кроком за планом, щоб досягти того місця, де ви хочете опинитися. Так само, як навігатор веде вас до місця призначення, вам потрібен внутрішній GPS, щоб вести вас по правильному шляху.

7. Ви витрачаєте занадто багато часу на людей, які не сприяють вашому зростанню

Дуже легко застрягти і бовтатися з людьми, які не змушують вас відчувати себе краще. І якщо ви будете продовжувати бовтатися в цьому болоті, то ви будете залишатися на колишньому рівні або навіть впадете вниз разом з цими людьми.

Мені подобається називати таких людей енергетичними вампірами. Вони висмоктують життя з вас і не дають нічого позитивного взамін. Знайдіть орієнтованих на зростання людей, щоб бути поряд з ними.

8. Ви залежні від свого телефону

Звичайно, смартфони – це суперкруті ґаджети, які можуть нас зачарувати, поки ми їх використовуємо. Незважаючи на те, що це приємне проведення часу, подумайте, скільки часу ви витрачаєте на телефон. І навіть гірше – подумайте про ті стосунки, які могли через це постраждати. Можливо, ви спілкувалися або щось шукали в Інтернеті, поки їли з вашим чоловіком або дітьми.

Якщо це так, то ви втрачаєте значний час, який могли витратити на те, щоб побути зі своїми близькими, або на те, щоб зробити план для свого майбутнього.

9. Ви витрачаєте гроші на те, що немає значення

Є велика різниця між “хочу” і “треба”. Я впевнений, всі ми вчимо це ще в дитячому садку. Однак, в сучасному суспільстві, ми розмили ці межі.

Якщо задуматися, то, насправді, існує так мало речей, які нам дійсно потрібні. Їжа, вода, житло і любов – деякі з цих речей. Все інше – просто бонуси. Так що, подивіться, на що ви витрачаєте свої гроші, і чи зможете ви зробити якісь зміни. Можливо, ви можете заощадити гроші, щоб інвестувати у ваше майбутнє.

10. Ви недостатньо спите

Я не лікар, але я прочитав достатньо книг, щоб знати, наскільки життєво важливий сон. Я можу сторінок 20 написати про це. Але мені, швидше за все, не вистачить місця в цій короткій статті. Сон має величезне значення для доброго здоров’я.

Дуже зайняті, щоб виспатися? Є погана звичка засиджуватися за справами або байдикувати до самого світанку? Тоді вам варто змінити свої звички.

11. Ви не дбаєте про своє тіло

Не тільки сон має важливе значення для вашого здоров’я, але також їжа та фізичні вправи. Я знаю, що я не говорю вам нічого нового. Але збалансоване харчування, здорова дієта і правильні фізичні навантаження мають дуже позитивний вплив. Це також впливає на ваше загальне і психічне самопочуття.

Тому придивіться до свого раціону і рівня активності. Ви помітите, що вам потрібно зробити всього лише маленькі зміни, щоб значно поліпшити ваше життя.

12. Ви не залишаєте свою зону комфорту

Я знаю, наскільки просто жити в зоні комфорту. Насправді, коли я йду в знайомий ресторан, я завжди замовляю одне і те ж. Не тому, що я боюся спробувати що-небудь новеньке. А тому, що я люблю їжу з мого звичайного замовлення. Але це не та зона комфорту, про яку я говорю.

Я говорю про ризик, який поліпшить ваше життя. І майте на увазі, що є різниця між “ризик” і “прорахований ризик”. Будь-який ризик може бути смертельним. Але прорахований ризик – це коли ви зважили всі варіанти і таким чином придумали хороший, розумний план дій.

13. Ви проживаєте життя, яке вам не подобається

Я вважаю, що успіх вимірюється щастям. Ви щасливі? Якщо ні, то ви повинні щось змінити! Навіть почуття задоволення або насолоди скаже вам, що ви живете життям повною мірою. Життя має бути цікавим!

Якщо який-небудь з цих 13 пунктів має до вас відношення, то не варто зневірятися. Ви можете все змінити. Але перша зміна, яку вам потрібно зробити, – позбутися думки, що ви не можете це зробити. Кожного разу ваша найбільша перешкода – ваше мислення. Так що, з цього і треба почати. Змініть ваше мислення – це змінить ваше життя!

Фото з відкритих джерел
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker