12 вражаючих навичок, які можна набути за тиждень

На освоєння нового вміння не потрібно багато часу. Досягти пристойного рівня володіння навиком можливо всього за 20 годин, займаючись по кілька годин на день протягом тижня.

1. Виконувати пісню на музичному інструменті

Вивчити теорію музики і стати професійним музикантом всього за тиждень, звичайно, не вийде. Але цього цілком вистачить, щоб навчитися грати одну пісню на укулеле або губній гармошці. Рідкісний інструмент справить особливе враження на слухачів.

В кінці свого виступу на конференції TED Talks бізнес-експерт і письменник Джош Кауфман зіграв на укулеле мікс з відомих пісень. Для цього, за словами Джоша, йому знадобилося всього 20 годин практики.

2. Керувати машиною з механічною коробкою передач

Якщо у вас автомобіль з автоматичною трансмісією, навчіться їздити на механіці. Хто знає, раптом цей навик стане вам у пригоді в майбутньому, коли доведеться сісти за кермо чужої машини.

3. Збирати кубик Рубіка

Люди, які збирають кубик Рубіка всього за кілька секунд, стверджують, що в цьому немає нічого складного. Потрібно просто вивчити алгоритм складання знаменитої головоломки, що досить просто запам’ятовується. Навіть якщо ви новачок, за тиждень ви можете навчитися збирати кубик Рубика менш ніж за пару хвилин.

4. Розповідати цікаві історії

Сторітеллінг — навик, якому теж потрібно вчитися, якщо природа не обдарувала вас ораторським талантом. Гарний оповідач знає, як захопити аудиторію, захоплено розповідаючи історію, як утримати увагу глядачів і коли слід зупинитися.

5. Паркуватися паралельно

Навчитися паралельній парковці повинен кожен, хто хоче отримати водійські права. Але у багатьох виникають при цьому труднощі.

Тиждень — це достатній термін, щоб навчитися цьому маневру. А якщо ви зможете зробити його одним рухом руки, то точно вразите своєю майстерністю пасажира, який сидить поруч.

6. Готувати смачну страву

Прокачати навички кулінарії всього за тиждень простіше простого. Можливо, згодом приготована страва стане вашою коронною.

Ви можете навчитися готувати пасту з ароматним соусом або ідеальний стейк. Подайте все це з хорошим вином — і вуаля! Незабутній обід готовий.

7. Вивчити основи бойових мистецтв

Самозахист — це той навик, який люди освоюють в надії, що він ніколи не стане в нагоді їм у реальному житті. Однак це дуже важливе вміння. За тиждень ви можете вивчити основні маневри і прийоми самозахисту.

8. Запам’ятати число π

Ну і нехай цей навик вам не знадобиться, зате людина, що вимовляє напам’ять безліч перших цифр числа π вражає, чи не правда? Для цього запам’ятовуйте кожен день по 6-7 цифр після коми і щодня повторюйте вже вивчене.

9. Вивчити основи іноземної мови

Люди, що говорять на декількох мовах, називаються поліглотами. Меттью Юлден і його брат Майкл знають більше 12 мов, тому вони носять звання гіперполіглотів. Вони змогли освоїти розмовну турецьку всього за один тиждень.

В якості помічників у вивченні розмовної іноземної мови брати використовують додаток Babbel, флеш-карти, ЗМІ, кіно, музику і інші явища масової культури.

10. Ламати яблуко голими руками

Хоча цей фрукт твердий, є трюк, який допоможе зламати його без допомоги інструментів.

Спочатку видаліть хвостик яблука. Потім візьміть яблуко так, щоб великі пальці знаходилися зверху, долоні повністю охоплювали яблуко, а кінчики інших пальців були внизу фрукта. З силою натисніть на яблуко, прокручуючи його в руках.

У цьому відео наочно продемонстровано, як це зробити:

11. Жонглювати

Навіть якщо ви сумніваєтеся у своїй спритності, цьому навику ви напевно зможете навчитися. Найпростіший спосіб — почати з жонглювання двома м’ячиками. Підкидайте їх по черзі, перекладаючи з однієї руки в іншу. Жонглювати трьома м’ячиками теж досить легко: два м’ячика в руках, один в повітрі.

12. Навчитися основам крою та шиття

Протягом тижня ви зможете освоїти кілька базових стібків, навчитися підбирати тканину для різних видів одягу, користуватися швейною машинкою і знімати мірки. А в майбутньому можна вдосконалювати цей навик і шити ексклюзивний одяг своїми руками.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close