12 рекомендацій, як не слід поводити себе в суспільстві, якщо ви вважаєте себе вихованою людиною

Свобода однієї людини закінчується там, де починається свобода іншої. Про це важливо пам’ятати! Іноді люди роблять такі помилки в суспільстві, яких можна було б уникнути, якщо вчасно зупинитися і подумати, а чи добре це? Ми зібрали для вас 12 рекомендацій, які допоможуть бути доречними і вихованими в суспільстві. Запам’ятовуйте!

© Shutterstock.com
1. Робити багато фотографій і відео на концертах. Це мало кому може перешкодити, але подумайте, чи вам дійсно потрібні всі ці відео і фото? Економте пам’ять свого телефону. Краще робити менше фотографій, зате якісних!

2. Йти в туалет відразу після приходу в кафе або ресторан. Особливо якщо вас вже прочекали якийсь час! Постарайтеся спочатку зробити замовлення, а потім вже віддалятися у вбиральню.

3. Просити знайомих поставити лайк. Адже це жалюгідно, хіба не розумієте? Якщо людям дійсно сподобається ваше фото/матеріал/відео, то вони й самі охоче його відзначать! Не випрошуйте.

4. Викидати лампочки і батарейки в сміття. Краще місяць збирати це сміття, а потім одного разу поїхати і відвезти його в спеціалізоване місце. Це всім піде на користь!

5. Приводити на вечірку п’яного знайомого. Або того, який швидко сп’яніє! Пам’ятайте, що погано думати саме про вас, а не про нього.

6. Тримати телефон за вечерею. Взагалі забудьте про свій гаджеті на час, поки ви спілкуєтеся з людьми. Живе спілкування набагато корисніше! І так, так ви покажете свою повагу, а не навпаки.

© Shutterstock.com

7. Класти килимок для йоги близько до іншого. Якщо ви прийшли на фітнес, то це зовсім не означає, що тепер вся група заодно. У кожного має бути особистий простір! Деяким буває некомфортно поруч з чужими людьми.

8. Голосно говорити по телефону в громадському місці. Це ознака невихованості. Поважайте оточуючих, до чого їм слухати про ваші проблеми?

9. Йти за незнайомцем слід у слід. Ще одна ознака поганого тону! Вам би сподобалося, якби хто-то чи не наступав на п’яти? Пам’ятайте про особистий простір.

10. Відзначати людей на фото. Виявляється, це подобається далеко не всім, тому краще робити такі позначки тільки з близькими друзями або родичами.

11. Не знімати рюкзак в транспорті. Так, вам незручно, але ж бити обличчя людей своїм рюкзаком теж не вихід! Потерпіть і потримайте його в руках, як сумку.

12. Підписувати електронні листи однією літерою. Люди не вміють читати ваших думок! Ви не єдина людина, який народився з такою літерою імені. Краще писати повне ПІБ або хоча б ім’я.

Прислухайтеся, адже це дуже важливі поради, які дозволять вам не робити помилок у громадських місцях. Думайте про оточуючих!

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close