12 речей, які покажуть всі відмінності між чоловіками і жінками

Ніхто не сумнівається, що чоловіки і жінки з різних планет або навіть з різних всесвітів. Адже вони абсолютно все роблять по-різному, починаючи від жестів і емоцій і закінчуючи кидком м’яча. Але чи справді вони настільки відрізняються?

Знайомтеся, це Стас і Юля. Вони старі друзі, добре знають один одного і стверджують, що багато речей, навіть самі прості, роблять абсолютно по-різному.

Ми вирішили це перевірити. Поставили їх так, щоб вони один одного не бачили, і попросили зробити кілька дій, щоб подивитися, наскільки вони будуть відрізнятися один від одного.

1. Виберіть позу для зйомки

Ми попросили Стаса і Юлю встати в таку позу, яка, на їх думку, буде найбільш вдало виглядати на фотографії. Стас повернувся до камери практично всім корпусом і висунув руки вперед. А ось Юля обрала позу в профіль.

Справа в тому, що чоловіки на знімках намагаються виглядати більшими, займати більше місця і демонструвати верхню частину тіла. Жінкам, навпаки, важливо вийти тонше і витонченіше. Вони звертають увагу на розташування як рук, так і ніг.

2. Тримайте предмет

Юля тримає пляшку обома руками, злегка притримуючи її за денце. Стас воліє тримати однією рукою за шийку або посередині.

Як правило, жінки будь-який важкий предмет притримують знизу. Чоловік, навіть якщо предмет для нього занадто важкий, буде намагатися утримати його однією рукою, щоб показати свою непомірну міць.

3. Покажіть свої руки

Як правило, жінки намагаються продемонструвати красивий манікюр, лак або просто охайність нігтів і шкіри. Тому вони частіше показують тильну сторону кисті. Для чоловіків важливі розмір і прямолінійність. Руки долонями вперед виглядають вражаюче, а ще так просто зручніше.

4. Поверніться

Якщо покликати чоловіка і жінку, то вони повернуться абсолютно по-різному. Чоловік повертається всім корпусом, а жінка поверне тільки голову.

5. Виберіть 5 речей, які ви візьмете в тижневу поїздку

Те, що вибирають в поїздку чоловіки і жінки, відображає тип мислення і потреби. Ось що вибрали наші герої із запропонованих предметів:

Юля: «В поїздку я б взяла з собою карту, бритву, зубну щітку, шампунь і сонцезахисний крем. Мені здається, засоби гігієни — це ті речі, які необхідні, а все інше можна знайти в готелі або купити».

Стас: «Я б узагалі взяв тільки кредитку. Все інше можна купити на місці. Таблетки візьму, можуть стати в нагоді в дорозі, та праску буде проблематично купити. Як доповнення я б узяв бритву, щоб доглядати за бородою, і фотоапарат, щоб зафіксувати цікаві моменти».

З-за більш розвиненого абстрактного мислення жінки легко прораховують різні ситуації і завжди думають про речі, які знадобляться в майбутньому. Чоловіки беруть тільки все найнеобхідніше на даний момент, а далі діють по ситуації.

6. Зніміть футболку

Як правило, чоловіки знімають футболку, стягуючи її через голову і спину, а жінки хапають руками по краях.

Тому що чоловіки задіють найсильнішу частина тіла — руки. Жінки ж використовують весь корпус.

7. Присядьте, як вам зручно

Сідаючи, жінка зводить коліна або закидає ногу на ногу. Чоловіки, навпаки, частіше сидять, розвівши коліна в сторони. Тут можна сказати про дві речі:

По-перше, з-за фізіології і різної будови тазу у чоловіка і жінки вони сидять по-різному.
По-друге, за класикою мови тіла, широко розсунуті ноги в чоловіка —показник домінантності, а щільно зведені коліна у дівчини — ознака скромності.

8. Киньте м’яч

Чоловік кидає важкий предмет однією рукою кидком з-за голови, а жінка — тримаючи обома руками знизу вгору або по дузі, використовуючи все своє тіло і вагу.

9. Покашляйте

Кашляючи, чоловіки прикривають рот кулаком, а жінки прикривають рот краєм долоні, опускаючи і трохи відвертаючи голову.

10. Від душі позіхніть

При позіханні чоловіки прикривають рот, задіюючи одну руку. Жінки, оскільки їх рука менше, використовують дві руки, складені разом.

11. Поправте зачіску

А тут все просто. З-за того, що чоловіки зачесують волосся назад і воно коротке, представники сильної статі поправляють його однією рукою. Жінки використовують обидві руки, щоб поправити кожен локон.

12. Виберіть найбільш привабливу дівчину

Стас: «Важко, звичайно, але схиляюся до 4-го фото. Мені сподобалося, що обличчя виразніше і красивіше, ніж на інших фото. Ну і наявність акуратного макіяжу виділяє обличчя дівчини».

Юля: «Мені сподобався номер 3. Красиві волосся, фігура і обличчя, дуже сексуальна. Номер 4 та 5 мені зовсім не сподобалися, якісь вони неприродні».

При знайомстві чоловіки звертають увагу як на тіло, так і на обличчя жінки. Однак особливе значення все ж надають обличчю: виразні губи, очі і посмішка. Жінки, оцінюючи іншу дівчину, дивляться на все і відразу звертають увагу на те, як поєднуються макіяж, фігура і одяг.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close