10 вагомих причин обійматися частіше

Як виявилося, обійматися — це не тільки приємно, але і корисно! Багатосторонній позитивний ефект на тіло і психіку людини давно вивчено і доведено вченими.

Тутка нагадує, чим же так гарні обійми.

Обійми, які тривають від 20 секунд і довше, володіють терапевтичним ефектом, який позитивно позначається на нашому організмі і допомагає протистояти хворобам.

Обійми дарують підтримку і турботу, а значить, допомагають уникнути бажання заповнити брак любові і заповнити порожнечу смачною їжею.

Зниження рівня стресу та запальних процесів в організмі уповільнюють природні процеси старіння.

Обійми покращують настрій і заряджають енергією, необхідною для плідного дня.

Організм, заряджений позитивною енергією, легко подолає всі труднощі і знайде вихід із складних ситуацій.

Під час обіймів відбувається активна секреція гормону окситоцину, який наповнює нас радістю та зміцнює емоційну прив’язаність між партнерами.

Обійми не тільки зменшують синтез гормону стресу кортизолу, але також збільшують секрецію серотоніну, який пов’язаний з поліпшенням настрою і відчуттям щастя. Все це призводить до заспокоєння нервової системи, а також покращує емоційний фон.

Обійми заспокійливо впливають не тільки серце, але і на нервову систему. Обіймаючи одне одного, ми розслабляємо нерви і знімаємо накопичені напругу і стрес.

Під час обіймів ми відчуваємо себе в безпеці. Страхи турбують нас куди менше, як і думка оточуючих. Така реакція закладена в нас на рівні інстинктів, і навіть коли ми не усвідомлюємо цього, вона допомагає нам в різних життєвих ситуаціях.

Обійми — це універсальний спосіб висловити будь-якою мовою турботу, любов і підтримку близькій людині.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close