21 фото про те, що відбувається з людьми після того, як вони потрапляють у Голлівуд

Магія спецефекту.

Ми дуже добре знаємо, що кіно – це просто ретельно продумана ілюзія. Фільми і телепередачі таких жанрів, як фентезі та наукова фантастика, вимагають від глядачів пожертвувати реалізмом і логікою заради задоволення. І тут не обійтися без візуальних ефектів вищого рівня, які дають нам міфологічні істоти, комп’ютерні монстри і футуристичні сценарії.

Насправді, більшість фільмів, які, на вашу думку, були зняті в місцях, від яких перехоплює подих, зазвичай робляться в студіях з використанням комп’ютерної графіки (CGI). Один з аккаунтів Instagram присвячений збору доказів цього.

“Movies.effects” демонструє сцени з фільмів без спецефектів, показуючи, що вся ця магія, яку ми бачимо на екранах фільмів, є нічим іншим, як результатом тривалого виробничого процесу.

1. Вартові Галактики (2014)

2. “Нам терміново потрібен міст”

3. Аліса в країні чудес (2010)

4. Пірати Карибського моря

5. Гра престолів

6. Гаррі Поттер

7. Книга джунглів

8. Планета мавп: війна

9. Пірати Карибського моря

10. Гаррі Поттер

11. Красуня і чудовисько (2017)

12. Гаррі Поттер

13. Пірати Карибського моря

14. Дедпул

15. Кінг Конг

16. Матриця

17. Гаррі Поттер

18. Гра престолів

19. Бахубалі: Початок

20. Чорна Пантера

21. Сан Андреас

А ви знали, чому фон перед спецефектами зелений?

Ця техніка називається хрома кeй (keying або chroma key) і дозволяє максимально швидко відокремити об’єкт зйомки від фону, з метою його подальшої заміни. Оскільки найчастіше на кей знімають людей (їх найважче вирізувати вручну, кадр за кадром), то й колір екрана береться максимально віддалений від тонів людської шкіри – зелений або синій.

Процес відбувається таким чином. У відповідній програмі користувач задає команду “видалити всі зелені пікселі”, і система прибирає усі зелені пікселі. При цьому не зачіпаючи пікселі інших кольорів.

Класно, правда?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker