10 історій, як випадковість перевернула життя людей з ніг на голову

Як сказав Бальзак, випадок - найбільший романіст в світі.

Тутка підслухав на просторах Інтернету історії людей, життя яких кардинально змінилося через один лише випадковий вчинок.

  • Мені 30, я власник пабу. На роботу їжджу на метро. Зовні величезний такий чолов‘яга. Одного разу на виході з вагону побачив, що одна дівчинка з рюкзаком не може своїми силами протиснутися. Вирішив їй допомогти: взяв за капюшон і вийшов разом з нею. На наступний ранок дивлюся, хоче зустрітися зі мною очима в вагоні – так ми 2 місяці разом і їздили, я допомагав їй виходити.Вона давала мені слухати свою музику і поводила себе мило і скромно, я навіть почав шкодувати, що їй лише років 15. Але в один із днів з’ясувалося, що вона їздить не в школу, як я думав, а на роботу в Управління соціальної політики і їй 25. Виявилося, що я 2 місяці виводив з метро за капюшон чиновника. І це був би найбільш епічний провал за 30 років, якщо б вона не погодилася піти зі мною в кафе.
  • Що я дізнався! Коли був в 4 класі, перед літніми канікулами ми дарували квіти вчителям, і у мене був величезний дорогий букет. Треба було привітати вчителів, але… Вони були жорстокі і несправедливі! І я подарував тій, хто по-справжньому заслужив – прибиральниці. Але на наступний рік ми її не побачили. І ось через 9 років друг розповів, що вона його сусідка і тоді вона від щастя пішла зі школи і відкрила свою справу. Каже, що я їй подарував надію.

  • «Раптом доля? А я без макіяжу», – завжди я собі повторювала. Допоки не зламала ногу в двох місцях, впавши у ванній. Поїхала в травмпункт з недоголеною ногою, напівстертим лаком на нігтях, в бабусиній кофті і без натяку на макіяж. Зустріла там свою долю – хлопця зі зламаною рукою і недоголеною наполовину бородою. Разом вже 5 років.
  • Одного разу вночі я почула, як щось упало в коридорі. Виявилося, книга. Вона впала з полиці і відкрилася на сторінці із заголовком «Як схуднути». Замислилася.
  • Якось раз пішла до клубу з подругою, сиджу за барною стійкою, підходить до мене хлопець і каже: «Поїхали до мене, я покажу тобі свого єнота». Ні, до мене, звичайно, залицялися, але так – вперше. Стало цікаво, поїхала. Приїжджаємо, він відкриває двері, а йому назустріч вибігає СПРАВЖНІЙ єнот! Загалом, кілька місяців вже живемо разом: я, хлопець і єнот Гарік.

  • Їхала в автобусі на іспит і раптом чую внутрішній голос: «Вийди на цій зупинці, зайди в кафе, зроби місток». Я думаю, що за дурниця, у мене іспит! Автобус зупиняється, у мене всередині щось клацає, і я виходжу. Заходжу в кафе, роблю місточок і чую, як мені мужик щось кричить. Я як рвонула, а мужик за мною! Наздогнав і питає, чому місток зробила в кафе. А я кажу, що сама не знаю. Він мало не заплакав. Місяць тому його сім’я загинула в автокатастрофі. Він не міг змиритися і зважився на самогубство. Обідав і думав: «Боже, якщо ти є і я повинен далі жити, дай мені знак». І тут я така нагодилася.
  • Мріяв про Бер

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close