10 історій про любов, які підтверджують, що доля все ж таки існує

Як часто ми чуємо фрази «це доля» або «від долі не втечеш», але рідко надаємо цим словам значення.

Ми в Тутка зібрали 11 історій про любов, які змусять навіть найсуворіших критиків повірити в те, що деякі випадковості зовсім не випадкові.

 • Одного разу зустрів на зупинці дівчину, захотів познайомитися і підійшов до неї. Вона глянула на мене і пошепки попросила викликати їй швидку, бо у неї заболіло серце. Я швидко зателефонував у швидку. Допоміг їй перейти підземний перехід, все пояснив співробітникам швидкої допомоги, залишив свій номер телефону. На наступний день викликає незнайомий номер, піднімаю, а там: «Привіт. Дякую вам. Мене звати Аліна”. З того часу ми разом.
 • Познайомилася з хлопцем, розумієте – рідна душа: закінчує мої речення, день народження в один день – ідеал. Почали зустрічатися, бурхливий роман, через 4 місяці стосунків пропозиція руки і серця. Мамі багато про нього не розповідала, та й він своїм не поспішав. Привела до своїх знайомити. Виявилося, наші мами одна одну знають, народжували разом в одному пологовому будинку, лежали в одній палаті, потім втратили зв’язок. У мами чоловіка молока не було, і моя його годувала. Молочний брат, мій дорогоцінний чоловік, улюблений зять.
 • Стою на балконі, курю. Живу на 6-му поверсі. Тут помічаю, як хлопці років 16-17 на гойдалках розгойдують кота, а той не знає, куди подітися. До них підходить дівчина з криком: «Гей, покидьки, геть совісті не маєте?» Я, як чоловік забігав, взяв ключку і вибіг на вулицю, бо не дивитися ж, як дівчисько б’ють. Хто б міг подумати, що це мале дівча 5 років кікбоксингом займається. Хлопці тікали як могли, а ми вже рік зустрічаємося. Кіт Борис теж не скаржиться.

 • Часто з роботи додому поверталася пізно, завжди йшла однією дорогою і незалежно від часу доби зустрічала хлопця, який курив у під’їзді в шортах з жовтими качечками, в будь-яку погоду. Це вже був своєрідний ритуал. Згодом почали вітатися, але не познайомилися. За місяць до мого звільнення він зник. Прийшла влаштовуватися на роботу, а тут він, в костюмі і з дуже суворим виглядом на обличчі. Прокричав, що це доля, і взяв на роботу, а через 3 місяці запропонував одружитися. Подарував такі самі шорти. Тепер куримо разом.
 • За тиждень до весілля дізналася, що наречений мені зраджує. З горя вирішила спалити весільну сукню. По дорозі на смітник я, заплакана, зустріла такого ж хлопця. Зрозуміли все без слів і… поїхали до РАЦСу. По дорозі познайомилися. Він виявився досить приємним. Застукав дівчину за кілька днів до весілля.
  Через тиждень ми зібрали речі та всі гроші, відкладені на весілля, і полетіли в Ріо. Спочатку було складно зжитися разом. Зараз я дякую долі, що тоді звела мене з моїм коханим.
 • Кожного дня о 6:30 на зеленому автобусі я їду на навчання. З одного кінця міста в інший. Дорога займає 1,5 години. І як всі студенти в дорозі, досипаю. Майже рік солодко засинала на плечі у хлопця, який їхав поруч. Сьогодні вранці він приніс мені маленьку подушку! Як виявилося, з потайною кишенею… в якій була записка: «Я не знаю, як тебе звати, але ти настільки прекрасна уві сні, що я хочу з тобою одружитися!»
 • А я влітку виходжу заміж за хлопця, у якого сусіди в будинку – це наші хороші сусіди на дачі. Він вирішив запросити в ролі ведучого на весілля свого однокласника, з яким я вчилася в одному коледжі; цей ведучий ходив в танцювальний гурток і танцював з колишньою дівчиною мого брата на корпоративи моєї мами. Бабуся мого чоловіка жила на сусідній вулиці. А його найкращий друг ціле життя жив навпроти мого будинку і ходив в ті ж магазини, що і я. І все це у величезному мегаполісі… Кажуть, що всі люди в світі знайомі через 7 рукостискань, а ми з моїм чоловіком були знайомі через одне.

 • Обожнюю історію моїх батьків про те, як вони познайомилися і почали зустрічатися. Сиділи компанією, в якій їх познайомили, мама спекла піцу і впустила її гарячу татові на руку. Другий раз, через місяць, сталося те ж саме, тільки в іншій компанії. Втретє пропекло, мабуть, аж до серця, і з того часу вони вже 21 рік разом.
 • Познайомився з дівчиною 2 тижні тому. Закохалися одне в одного. І якось раз вона мені каже: «Знаєш, але ж ми могли би з тобою і не познайомитися, мені за день до нашої зустрічі приснився сон з номером телефону і запискою, що я повинна зателефонувати і зустріти свою долю. Я його запам’ятала, записала, але так і не зателефонувала». Кажу їй: «Ну, давай зателефонуємо за цим номером». Вона набирає його, і у неї висвічується моє ім’я в телефонній книзі!
 • Півроку тому вночі гуляв містом, і переходячи міст через річку, побачив дівчину, яка стояла на огорожі мосту і збиралася стрибнути у воду. Я тихо підійшов до неї, поговорив і запропонував випити чаю у мене. Зараз разом плануємо весілля. Іноді можна знайти свою долю там, де ти й не чекаєш.

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker