Як вберегти дочку від ранніх сексуальних стосунків

Як правильно спілкуватися з донькою, яка уже майже доросла?


Як вберегти доньку від ранніх сексуальних стосунків в підлітковому віці – це питання хвилює кожну маму, у якої підростає дочка.

Дуже часто мама сама не знає, як пояснити дочці, чому треба зберігати невинність до шлюбу. Хтось не знає, хтось соромиться говорити на ці теми. Хтось, проводячи профілактичні бесіди, намагаючись вберегти свою дитину від ранніх сексуальних стосунків, просто напросто залякує хворобами, небажаною вагітністю та ін.

Іноді мама і рада б поговорити, і пояснити дочці тонкощі жіночого життя, але, крім загальнопоширених фраз, що треба бути цнотливою, чистою, так положено вона і не знає, що ще сказати. А на зустрічне запитання дочки: чому хлопчикам не треба про це дбати, а дівчаткам треба? Мама толком і не знає, що відповісти.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Починати розповідати дочці про цнотливість в підлітковому віці пізно. У підлітковому віці можна, дійсно, тільки УБЕРЕГТИ.

Якщо Ви будете спрямовувати свою дочку в світ Жінки з ранніх років, то не потрібно буде вберігати її від ранніх сексуальних стосунків, цнотливість і чистота будуть природними її якостями.

Цнотливість – це якість, яка властива жіночій природі. Завдання батьків дозволити і допомогти розкритися жіночій природі.

З ранніх років потрібно робити акцент на майбутніх жіночих якостях, на вмінні поводитися в суспільстві, на вмінні розмовляти, шанобливе ставлення до людей, м’якості, чуйності, співчутливості, турботі.

Потрібно не тільки говорити про це, але і самій бути прикладом, і розкрити в собі  Жінку.

Обов’язково треба прищеплювати дівчинці любов до природи, вирощування квітів. Дозволити їй піклуватися про домашніх тварин. Розповідайте їй про співпереживання і співчуття.

Обов’язково привчайте до чистоти, але не до тієї чистоті, що “кожна річ знає своє місце”, речі можуть бути і не на своїх місцях, а до цієї чистоті, не “на показуху”. До чистого та охайного одягу, але не для людей. Не треба приводити аргумент: що скажуть або подумають про вашу дочку, то значить і про вас. Розкажіть їй краще про те, що така ніжна і м’яка шкіра, як у неї потребує чистої і гарної одежі. Пояснюйте, що свіже і чисте повітря в кімнаті сприятливо впливає на здоров’я.

Розповідайте їй про прекрасне, про красу, про гармонію. Гуляючи разом по парку або лісі, звертайте увагу на природу, на запахи, звуки. Привчайте її розмовляти з природою! Розповідайте їй не тільки про чистоту зовнішню, а й про духовну.

Обов’язково встановіть близькі, довірливі стосунки з дочкою. Тільки так, ви зможете готувати дівчинку до підліткового періоду.

Основна причина, чому дівчатка рано починають статеве життя:

Недостатньо любові в сім’ї. Перший хлопчик, який зверне на неї увагу буде займати всі її думки, і зі страху його втратити, вона буде погоджуватися на сексуальні стосунки з ним.

Бажання стати дорослою і тим самим прискорити сепарацію від мами. Ставши жінкою, дівчинка перестає вже бути дитиною. Якщо у вас хороші довірливі відносини з дочкою, то навряд чи вона буде поспішати від вас відокремитися.

Прагнення не відставати від однолітків, де раннє статеве життя може вважатися ознакою крутизни.

Бажання стати досвідченою.

По-перше, треба розповісти їй про те, що саме жіноча енергія впливає на багато речей в світі.
Жіноча енергія впливає на сім’ю, на дітей, на чоловіка, на його вміння заробляти, на його успішність. Тому жінка повинна бути чистою, як свіже і чисте повітря в квартирі.

Матка – це величезний резервуар, де зберігається велика кількість жіночої енергії і потрібно бути дуже обережною, щоб в цій посудині не виявилося ложки дьогтю. Кожен чоловік, з яким переспала жінка залишає свій слід в її посудині енергії, і цей зв’язок на енергетичному плані буде впливати на жінку протягом 7 років.

Під час сексуальної близькості відбувається великий обмін енергіями, жінка віддає велику кількість своєї енергії, живлячи чоловіка. Чоловік під час статевого акту, навпаки отримує енергію. Йому не треба турбуватися скільки у нього жінок було, чим більше, тим краще.

А  жінці, як раз навпаки, треба думати кому вона дарує свої скарби, свої запаси жіночої енергії. Якщо чоловік після ночі зникає, то жінка віддала свої багатства в нікуди, витратила, а значить спустошилася.

Віддаючи свою жіночу енергію, жінка повинна отримувати чоловічу від чоловіка, як його відповідальность за неї. Якщо чоловік не починає нести свою відповідальність за жінку, жінка спустошується і руйнується на тонкому плані, а іноді і на фізичному теж.

Віддаючи свою енергію чоловікам, хто в подальшому не буде її чоловіком, вона віддає силу свого майбутнього чоловіка іншому. У деяких племенах, ватажок спочатку позбавляв дівчинку незайманості, а після того вже віддавав законному чоловікові, тим самим забираючи силу собі, не дозволяючи іншим бути сильнішими.

Також треба пояснити своїй дочці, що присутність багатьох чоловіків всередині її тіла, в органі, де буде зачата дитина, буде не кращим чином позначатися на майбутніх дітях, засмічуючи їх карму і несучи пороки. Зв’язуючись з малознайомим чоловіком, ви не знаєте, що він несе в своїй кармі. Впускаючи в себе багатьох чоловіків, жінка тим самим засмічує свій дім, не підтримує чистоту в своєму внутрішньому світі і просторі, і відповідно пізніше матиме відповідні наслідки.

Дуже важливо, щоб перший статевий акт був усвідомленим і по любові. Від першого сексуального досвіду залежить також здатність отримувати задоволення від близькості з чоловіком. Жінці, яка отримала невдалий перший досвід, в майбутньому буде складно відчувати оргазм, складно буде відкритися і впустити в свій простір чоловіка.

Дуже багато мам знаходять найлегший шлях вберегти доньку від раннього сексу – це залякування.
Часто говорять про те, що хлопець посміється і кине, тим самим закладають ґрунт для переконань, які поселяться в голові у дівчинки, що всі чоловіки … (хто що, каже). Лякають хворобами і ранньою вагітністю.

Морально треба виховувати цнотливість, тільки так жінка буде чистою всередині себе. Страхи можуть допомогти навести зовнішній лиск до пори до часу.

Скільки історій можна розповісти про те, що роблять діти, вирвавшись з батьківського гнізда.

Потрібно, щоб дівчинка з гордістю відчувала себе жінкою і тоді вона сама не дозволить непотрібних зв’язків і ранніх сексуальни стосунків. У підлітковий період не забороняйте їй спілкуватися з хлопчикам, нехай спілкується, нехай відчуває, що користується увагою, тоді не буде великої залежності від першого, хто зверне на неї увагу. Спілкуватися з багатьма, але належати треба потім одному, зробивши свій вибір з великого числа прихильників.

Спілкуйтеся зі своєю дочкою. Розбудіть в ній Жіночність, а там де Жінка, відчуває свій внутрішній стан і себе, там завжди буде цнотливість.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker