Лист батька маленької дочки про її майбутнього чоловіка

Психолог Келлі Фланаган пише своїй доньці листи про все на світі – щось на зразок послань в пляшці з мудрими порадами на майбутнє. Ось один з найпопулярніших листів, які зібрали тисячі читачів в його блозі.

Малюче, недавно ми з мамою шукали дещо в Google. У відповідь пошуковик випадково видав список найпопулярніших запитів на світі. Нагорі списку світилося запитання: «Як утримати чоловіка».

Цей запит збентежив мене. Я побіжно переглянув кілька з безлічі статтей про те, як бути завжди сексуальною, коли краще принести йому пиво, а коли – сендвіч і як зробити свого чоловіка розумнішим і крутішим.

І я розізлився.

Зайченя, це неправда – у тебе ніколи не було, немає і не буде такого завдання – «утримати чоловіка».
Доню, твоє єдине завдання – пам’ятати, що ти гідна любові хорошої людини. Бережи цю впевненість глибоко в душі, там, де її не зможуть зруйнувати відмови, втрати і егоїзм, які ми всі зустрічаємо на життєвому шляху. (Якщо ти будеш пам’ятати, що не тільки ти, але будь-яка людина гідна поваги і любові, битву твого життя можна вважати виграною. Але це тема для іншого листа).

Якщо ти повіриш, що цінна сама по собі, то сподобаєшся хлопчику, який здатний оцінити тебе і якому захочеться провести своє єдине життя, все сильніше і сильніше закохуючись в тебе.

Серденько, я хочу розповісти тобі про хлопчика, який не потребує того, щоб його утримували, тому що він сам захоче бути поруч з тобою.

Мені плювати, чи правильно він тримає лікті за столом – головне, щоб він не зводив очей з твого носика, коли ти смішно морщиш його, заливаючись сміхом.

Мені плювати, чи вміє він хоч трохи грати в гольф – головне, що він зможе гратись з дітьми, яких ти йому подаруєш і помічати, то з захопленням, то з роздратуванням, як вони схожі на тебе.

Мені плювати, наскільки він мужній…

Головне, щоб у нього вистачило сил дати тобі проявляти силу твого серця.

Найменше мене цікавить, за кого він голосує на виборах – якщо він буде мати тебе в твоєму домі та глибоко поважати в своєму серці.

Мені плювати на колір його шкіри – якщо він покриє полотно вашого спільного життя фарбами терпіння, і вміння жертвувати одне для одного, і вразливості, і ніжності.

Мені плювати, в якій релігії його виховали, або може він зростав в нерелігійній сім’ї – головне, щоб він засвоїв, що в житті є святі речі, і знав, що кожна хвилина життя взагалі і кожна хвилина життя з тобою глибоко священні.

І останнє, пташеня: якщо ти зустрінеш такого чоловіка на своєму шляху і у нього зі мною не буде нічого спільного, у нас все одно буде найважливіша загальна цінність на світі: ТИ.

Тому що в кінцевому підсумку єдина річ, яку тобі варто робити, щоб «утримати його» – це бути тобою.

Вічно люблячий тебе чоловік,

Батько

Звернення до всіх жінок

«Я написав цей лист дочці, але хочу присвятити його кожній дорослій жінці, яку зустрічав на своєму шляху, – звертається до читачів свого блогу Келлі Фланаган. – Жінці, якій ніколи не довелося чути такі слова від свого батька. Я також написав його для покоління нинішніх хлопчиків – майбутніх чоловіків, яким потрібно почути про по-справжньому важливі речі. Чи зустріне моя маленька дівчинка люблячого супутника на все життя, залежить від того, чи зможе хоча б один з вас не забути про ці важливі речі. Я молюся за Тебе”.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker