8 речей, яким кожен батько повинен навчити сина

Хоча матері грають найважливішу роль в житті і вихованні дитини, є речі, які вже точно краще зробить батько. Особливо якщо мова йде про сина.

Тільки задумайтеся: спочатку хлопчик потрапляє під нагляд виховательок в дитячому саду, а потім ще й школа, де 90 % вчителів — жінки. Малюк постійно перебуває в жіночій компанії, і йому бракує чоловічого виховання.

Тутка вирішив розповісти про 8 речей, які може дати дитині тільки батько.

© pathe

Хто є кращим компаньйоном для дитини в різних змаганнях і рухливих іграх крім друзів? Звичайно, тато. Це непогане тренування чоловічих якостей. Через ці ігри малюк відчує смак перемоги і усвідомлює, як багато сил треба докласти, щоб досягти її.

А для батька такі ігри стануть чудовою можливістю пояснити синові, що неминучі поразки і якщо ти впав, варто просто встати і продовжувати рух, а в програші немає нічого ганебного.

Розповісти синові, як йому варто вести себе з жінками, може і мати, але тільки батько зможе показати все це на своєму прикладі. Буде чудово, якщо саме від нього син дізнається різні важливі речі про жінок. Не від друзів, не з інтернету, а від батька — це важливо. Взяти сина з собою, щоб купити квіти для мами, сходити в магазин і ввічливо поговорить з продавцем-жінкою, щоб дитина не соромилася спілкування з незнайомими жінками, — ось це все.

Цей пункт випливає з попереднього. Нехай син дізнається про це всесильне почуття саме з чоловічих розмов по душах, коли прийде час. Для підлітка буде цінним подарунком, якщо батько розповість йому про свою першу закоханість, про перше побачення і походи в кафе. І про те, що не варто поспішати, а краще почекати ту саму дівчину, яка запалить іскру в душі. Та й для довіри такі розмови виявляться надзвичайно корисні.

© Malpaso Productions

Батько і тільки батько може як слід навчити сина бути сильним і твердим, стояти за себе і свою правоту. Навчити розпізнавати, в яких ситуаціях варто так гаркнути, щоб кривдник більше на кілометр не наблизився, а в яких краще не звертати уваги на провокації і спокійно піти.

Пояснити синові і показати своїм прикладом, що доброта — не слабкість, — теж справа батька.

Для цього навіть робити особливо нічого не треба, просто періодично бути поруч зі своїм сином і розмовляти з ним. Так малюк розуміє, що є не тільки мама з її вимогами та очікуваннями, але і ще одна людина з іншим підходом.

Звичайно, батьки повинні бути заодно в питаннях виховання, але в плані поглядів на світ їх філософія може сильно відрізнятися. І це абсолютно нормально. З допомогою батька дитина буде бачити, що існує декілька точок зору на одні й ті ж явища, навчиться аналізувати і формувати свій погляд на речі.

© sonypictures

Все починається з віку, коли дитина зовсім маленька. Але навіть будучи 6-місячним карапузом, він може відчути різницю між жіночими і чоловічими проявами любові. На відміну від матерів, батьки пестощам і погладжуванням віддають перевагу активним іграм з «чоловічим характером» типу підкидань або кружлянь. Мами зазвичай дивляться на все це з жахом, але дитині це дає велику кількість зорових, слухових і тактильних відчуттів і новий досвід про власне просторове розташування.

Є такі речі, які для багатьох жінок виглядають як якась магія, якою володіють тільки чоловіки, наприклад розведення багаття, закручування гайок, лагодження автомобіля. Навіть якщо ваша дитина «міська» на 100 %, можна не сумніватися, що вміння розпалювати багаттяв в майбутньому йому стане в нагоді — хоча б для розпалювання мангала для барбекю. У будь-якій компанії вищеописані навички додадуть вашому синові плюс 100 очок до авторитету.

© 21 Laps Entertainment   © Angry Films

Звичайно ж, це такі операції, як зав’язування краватки, гоління і прасування сорочок. Хоча зараз відповідь на будь-яке питання можна знайти в інтернеті, погодьтеся, що буде набагато краще, якщо син дізнається від батька. І так, саме батько і ніхто інший може показати синові, що чоловіки теж можуть готувати. Ну, хоча б на такому рівні, щоб не померти з голоду.

За матеріалами familylife, markmerrill

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker