10 речей, які змінюються після смерті одного з батьків

Я не думаю, що щось або хтось може підготувати вас до смepті батьків.

У будь-якому віці це удар, силу якого ви не можете усвідомити заздалегідь.

Але так чи інакше колись ви втратите зв’язок з їх мудрістю. Вам доведеться звикнути до думки, що відтепер всі проблеми доведеться розгрібати самостійно.

Я втратила обох батьків за останні два роки.

Моя мати пішла з життя дуже несподівано. Здається, лікарі так і не зрозуміли, як і чому це сталося. Батька теж досить швидко доконав paк.

Моя мати була єдиною людиною, кому я могла подзвонити в будь-який час доби і поскаржитися на що завгодно. Тільки їй я могла відкрити душу на всі 100%.

І не тому, що я замкнута людина і у мене немає друзів. А тому, що тільки мама співпереживала мені на всі 100, і тільки її мудрість допомагала мені вибиратися з колотнеч.

Поради друзів не працюють. А поради батьків – завжди.

Моя мати навчила мене тому, що співпереживання і щедрість завжди окуплюються в довгостроковій перспективі.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

А мій саркастичний батько-реаліст був одним з найбільш м’яких людей, яких я тільки бачила в житті. Він завжди знав, що всі людські проблеми – повна фігня.

І якщо мені потрібно було почути підтвердження цієї тези ще раз, я завжди набирала його.

Біль від втрати батьків проходить через кілька етапів. Але вона не йде ніколи.

Ось 10 речей, яким навчив мене досвід розставання з батьками. Сподіваюся, він допоможе вам хоча б незначною мірою переосмислити свою поведінку.

1. Мій телефон більше ніколи не лежить від мене далі, ніж на відстані в 1 метр. Останній раз, коли він лежав далі, я пропустила дзвінок своєї помираючої матері. То був мій останній шанс поговорити з нею.

2. Сама думка про смepть моєї мами робила мені болісно. Це тривало приблизно перші 6 місяців після її відходу. Мене буквально рвало від бoлю.

3. Смepть обох батьків розірвала залишки зв’язків між мною і моїми далекими родичами.

Коли батьків немає, підтримувати зв’язок з двоюрідними і троюрідними братами і сестрами стає майже неможливо.

4. Я дуже злюся на себе за те, що мій син дуже мало спілкувався зі своїми бабусею та дідусем. Після свого народження він, напевно, бачив їх не більше п’яти разів. І тепер я відчуваю, що буквально обікрала його.

Вони любили одне одного, так що в тому, що вони рідко бачилися, винна моя робота. Точніше, я сама.

5. Тепер я розумію, як це нерозумно: міняти час, який можна було б провести з близькими, на час, проведений з друзями і колегами.

Тепер я розуміла б цей час на час з мамою і татом з будь-яким коефіцієнтом: нехай навіть 1 до 1000.

6. Ніколи не засуджуйте своїх батьків. І частіше проявляйте подяку і вдячність. Коли ви станете членом «Клубу Дітей, які втратили батьків», ви швидко зрозумієте, як важливо тримати свій рот на замку під час сварки.

Життя – воно скороминуще. Не варто витрачати його на негатив навколо своїх близьких.

7. Ніхто ніколи не думає про те, що його батьки одного разу можуть померти, а тому прямо сьогодні потрібно проводити з ними більше часу.

І все-таки: зателефонуйте мамі. Просто зараз.

8. Ніхто не може зрозуміти, що ви відчуваєте. Тільки інші члени «Клубу».

Не зможете пояснити свій біль і ви. Тому просто залиште свої спроби.

9. Кажуть, що час все лікує. Але це не зовсім так. Навіть через багато років іноді ви будете відчувати себе так, ніби це сталося з вами вчора.

10. Приготуйтеся до того, що кожен раз, коли ви будете бачити на вулиці друзів або незнайомців поруч зі своїми мамами і татами, ви будете їм трохи заздрити. І ревнувати.

У них є сімейні свята. Вони ходять на «нудні сімейні посиденьки». Їм доводиться «виручати цих чортових родичів». І це чудово!

З тих пір, як моя мама пішла від нас, пройшло вже 10 років.

Але її номер все ще записаний у мене в телефоні. І я все ще сподіваюся, що коли-небудь вона мені зателефонує. Хоча б уві сні.

Смерть моїх батьків назавжди змінила мене і мої погляди на світ. Дивним чином вони зробили мене краще, ніж були самі. І вони показали мені, якою я повинна бути матір’ю для своїх синів. Ця спадщина назавжди залишиться зі мною.

За матеріалами ukrainians.today

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker