Як виводять кольорових курчат

Стільки всього незвичайного і оригінального подарувала нам матінка-природа, а людина постійно намагається вдосконалити і прикрасити створені нею творіння.

Як виводять кольорових курчат
© businessforwomen.ru

Взяти хоча б наших домашніх улюбленців: котів і собак, скільки незвичайних нових порід було виведено за останні десятиліття в догоду нашим примхам? Але ми йдемо далі і все те, що, як нам здається, ще недостатньо змінено селекціонерами і генетиками, ми намагаємося доробити і довести до досконалості власними зусиллями і на власний же розсуд. Грумінг, тримінг та фарбування домашніх тварин нам в допомогу. Але і цього нам уже не досить. Поряд з перерахованими маніпуляціями, в моду входить креативне фарбування собак, котів та інших домашніх тварин для надання їм схожості з дикими родичами.

Як виводять кольорових курчат
© businessforwomen.ru

Але світ зробив крок ще далі і тепер в Китаї, Індії, Марокко, Малайзії, Ємені і навіть США можна придбати різнокольорових курчат. Ідея з фарбуванням курчат у всі барви веселки вийшла досить оригінальна і весь світ її тут же підхопив. Різнокольорові курчата тепер вирощуються на фермах, а виставляються на продаж прямо на жвавих міських вулицях.

Як виводять кольорових курчат
© businessforwomen.ru

І основними покупцями такої креативної продукції, є батьки, маленьких діточок, які, при вигляді пищащих різнокольорових пухнастих грудочок, приходять в невимовний захват, і своїми: «тато, мама: хочу таку пташку, купи!!!» змушують батьків розщедритися і придбати своєму чаду різнобарвного курчати або каченяти.

Вже навіть і не знаю, яка подальша доля «усиновленоого» різнобарвного курчати, після того, як він стане дорослим півником або куркою, але те, що він не зберігає своє забарвлення на все життя – це факт. Як тільки курча починає дорослішати і у нього з’являються пір’я, додане йому штучно забарвленне, зникає.

Залишається лише пояснити: яким саме способом оздоблюють курчат. Робиться це не після їх народження, як багато хто, напевно, подумали, а ще в той час, коли курча знаходиться в яйці. Береться куряче або качине яйце і незадовго до того, як із нього повинно з’явитися пташеня, за допомогою шпрца вводиться барвник. У підсумку, з яєць, на світ з’являються різнокольорові курчата.

Як виводять кольорових курчат
© businessforwomen.ru

Я стикався з різними припущеннями, з приводу того, наскільки шкідлива дана процедура для ще не народжених курчат. Навіть бачив твердження, що після ін’єкції барвника всередину яйця, якийсь відсоток пташенят гине, так і не народившись. Самі ж виробники запевняють, що використовують природні барвники і шкоди майбутнім різнобарвним курчатам ця процедура не приносить. Комусь вірити в даній ситуації – я не знаю, але те, що ця ідея бізнесу досить креативна і має перспективу і нових послідовників по всьому світу, думаю, навряд чи хтось посперечається.

Як виводять кольорових курчат
© businessforwomen.ru

Фото заголовку businessforwomen.ru
За матеріалами businessforwomen.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close