15 фото тварин, зроблених до і після того, як вони разом виросли

2

Що може бути краще, ніж друг? Тільки кращий друг, з яким ви виросли. І зовсім неважливо, чи є у нього колючки, вміє він літати або плавати, — тварини будь-якого виду прекрасно знаходять спільну мову.

ТУТКА ТАМКА зібрав 15 прикладів того, що наші менші брати вміють дружити нітрохи не гірше, а часом і краще, ніж люди.

Кішка Розі та її хаскі

© instagram.com
реклама

Розі знайшли на вулиці в Каліфорнії, коли вона була крихітним хворим кошеням. Хаскі Ліло, Інфініті і Міко взяли Розі під свою опіку, і завдяки їх турботі вона швидко видужала. Ще в сім’ї є два кролика і чотири інші кішки, і всі вони, за словами господарів, великі друзі.

Котики Гладкий і Худий

© facebook.com

Цих чарівних рижиків знайшли в саді, коли їм було менше двох тижнів від народження. Вони виросли, але як і раніше все роблять разом. Особливо добре їм вдається їсти, спати і пустувати.

Лисичка Джуніпер і пес Мус

© instagram.com

Домашня лисичка і пес подружилися з дня своєї зустрічі, коли господиня принесла врятовану Джуніпер додому. Мус, якого теж колись врятували, звик до самим різних тварин і відразу ж прийняв руду непосиду, яка, ледь побачивши його, почала виляти хвостом.

Їжачок Бідді і собака Чарлі

© www.instagram.com

Колючки — не перешкода дружбі. Їжак-мандрівник Бідді і його подруга Чарлі провели разом п’ять щасливих років і пережили чимало пригод.

Стаффордширські бультер’єри Даррен і Філліп

© instagram.com

Нехай ці красунчики з Австралії і не справжні брати, вони неймовірно схожі один на одного. Дивно, але, на відміну від більшості собак, Даррен і Філліп люблять носити костюмчики, в які їх наряджає господиня.

Свинка Олів, два бульдога і бостон-тер’єр

© www.instagram.com

Олів зросла в компанії англійського бульдога Тіллі, бостон-тер’єра Алфі і французького бульдога Лолі. Здається, вона й сама вважає себе собакою.

Єнот Гарбузик і її друзі-собаки

© instagram.com

Крихітку-єнота знайшли, коли йому був усього один місяць, він втратив маму і до того ж у нього була зламана задня лапка. Єнота забрали додому, де він незабаром знайшов спільну мову з собаками Орео і Тоффі і, схоже, став ватажком їх маленької зграї.

Щур Рифф і пес Осіріс

© instagram.com

Багато собак недолюблюють гризунів, але тільки не Осіріс, який обожнює свого приятеля — щура Ріффа. Коли люди запитують господиню Осіріса, чи не боїться вона, що пес може з’їсти щура, жінка відповідає, що вона — сама добродушна собака, яку вона коли-небудь бачила, і вже допомогла їй виростити дюжину інших тварин.

Собака Келлі і білка Стюарт

© instagram.com

Білченя Стюарт було хворе, коли з’явилося в родині, де вже жила вівчарка Келлі. Собака почала дбати про білченя, і незабаром тварини здружилися.

Ретрівер Майло і морська свинка Стюарт

© instagram.com

У Майло в житті є все, що потрібно щасливій собаці, в тому числі і кращий друг — морська свинка.

Кіт Комарі і тхори

© twitter.com

Колись крихітне кошеня Комарі вже переріс своїх друзів-тхорів, але вони як і раніше все роблять разом.

Балу, Лео і Шерхан

© noahs-ark.org

У 2001 році ведмежа Балу, левеня Лео і тигр Шерхан були врятовані з підвалу наркопритону, де їх тримали в якості живих іграшок. Малюки були поранені і ослаблені. Їх помістили в притулок для тварин «Ноїв ковчег» і вилікували, але вони як і раніше залишалися млявими і нещасними. Тоді співробітники притулку припустили, що тварини, яких тримали окремо, сумують один без одного, і виявилися праві. Балу, Лео і Шерхана поселили на одній території, де вони щасливо живуть і понині.

Близнята Ірисс і Абісс

© instagram.com

Ці незвичайні кішки з Санкт-Петербурга потрапили до свого господаря, коли їм було по три місяці. Колір їхніх очей викликаний гетерохромієй — генетичною особливістю, яка зустрічається і у людей.

Собаки і каченята

© instagram.com

Собаки з Сіднея Петті Кейкс і Пікелет взяли під опіку каченят Попінджея і Пінгвіна, яких принесли додому їх господарі.

Лабрадор Мтані і гепард Касі

© instagram.com

Мтані (що мовою суахілі означає «кращий друг») і Касі (його ім’я перекладається як «швидкий») живуть у національному парку Флориди. Познайомити маленького цуценя і гепарда було вирішено після того, як Касі залишився без мами. Малюки швидко подружилися і залишаються друзями досі, незважаючи на те що вже дорослий Касі став більше часу проводити в компанії своїх родичів, а Мтані приділяє увагу і іншим гепардам.

Фото заголовку instagram.com
За матеріалами boredpanda.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама