11 гібридів тварин, про існування яких ви не здогадувалися

Природа — дивовижна штука, а людина — цікава істота. Вони обидва можуть створити такі породи тварин, що залишається лише охати від захвату.

Тутка знайшов для вас 11 досі небачених звірів.

© depositphotos.com

Ось такі граційні напівкровки виведені шляхом схрещування німецької вівчарки та карпатського вовка. Вовкопес володіє темпераментом вівчарки і фізичною будовою та витривалістю вовка. Справжній супермен серед собак!

© depositphotos.com

Плямистий лев марозі — видовище воістину вражаюче. На фотографії — африканський його представник. Марозі вважається вимерлим підвидом лева, але вчені вважають, що теоретично він може існувати й понині, так як це природний гібрид, а не виведений в неволі.

© depositphotos.com  © flickr

Ця гарнюня зветься гроларом (від англійських «grizzly» і «polar») і являє собою гібрид білого та бурого ведмедів. Причому існує він не тільки в неволі, але і в дикій природі.

© depositphotos.com  © wikipedia

Кама (від англійських «camel» та «lama») — це суміш одногорбого верблюда і лами. Гібрид існує тільки в неволі, так як в природі ці тварини не зустрічаються: верблюди мешкають в Азії та Африці, а лами — в Південній Америці.

© depositphotos.com

Це гібрид тигра-самця і левиці. Також існує тигролев «навпаки» — це суміш тигра-самки і лева-самця з назвою Лігр. В природі не зустрічаються.

© depositphotos.com

Бифало зовні більше схожий на домашнього бика, так і генетично лише на 3/8 успадковує гени американського зубра.

© depositphotos.com

Напівкровка зонкей успадковує меланхолійність від осла і смугастість від зебри.

© depositphotos.com  © commons.wikimedia

Цей гібрид народжується в результаті змішування барана з козою чи козла з вівцею. У природі, незважаючи на запевнення деяких фермерів, не існує, — може бути виведений лише науковим шляхом.

© depositphotos.com

Гібрид ягуара та левиці — це воістину величне видовище. Два найвідоміших яглева Жажара і Цунамі (на фото) народилися в заповіднику «Bear Creek» в Онтаріо (Канада).

© depositphotos.com

«Бандук» перекладається з арабської як «шахрай». Цей малюк є поєднанням двох яскравих пташок, чим приваблює багатьох птахолюбів.

© depositphotos.com

Ця дивовижна порода виведена шляхом схрещування домашньої і африканської дикої кішки сервала. В результаті вийшла дуже велика, екзотично забарвлена і неймовірно дорога породиста кішка з поведінкою собаки.

Фото заголовку depositphotos, Summit Entertainment
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close