10 істот, які володіють суперздатностями

Останнім часом голлівудські режисери завалили нас цілою лавиною всіляких фільмів з героями коміксів, що володіють дивними суперздатностями (одна людина-мураха чого варта). Але життя на нашій планеті може приймати куди більш фантастичні форми, ніж це можуть уявити ці розумники з міста ангелів.

В ході еволюції – процесу, який займає мільйони, якщо не мільярди років, представники тварина царства обзавелися ефективними, але часто незрозумілими нашому розуму, засобами самозахисту як проти конкурентів, так і проти нещадних зовнішніх умов. Ми зібрали десять тварин, що володіють такими надздібностями, які і не снилися американським супергероям.

Волохата жаба

© dnpmag.com

Волохата жаба виглядає як і будь-яка інша квакша (якщо не брати до уваги бакенбарди у неї на спині), але на відміну від інших представниць земноводних, в люті вона може бути просто жахливою. Коли над нею нависає загроза, волохата жаба може зламати собі кістки лап, а потім проткнути уламками шкіру і використовувати їх в якості дуже гострих кігтів. Ця жаба веде себе практично як Росомаха.

Рак-богомол

© dnpmag.com

Людський зір просто ніякий в порівнянні із зором раків-богомолів. У той час як людина використовує тільки три типи клітин для розпізнавання кольору, у рака-богомола таких типів клітин цілих 16! Їх очі настільки вражаючі, що вчені вивчають їх функціонування, щоб створити голографічні зображення високої чіткості. Аналогія цього може бути тільки надлюдський зір Супермена.

Альпійський гірський козел ібекс

© dnpmag.com

Гірські альпійські козли можуть запросто дертися по стінах, не вдаючись до надздібностей людини-павука.

Драконова багатоніжка

© dnpmag.com

Дракова багатоніжка вбиває жертву, вистрілюючи в неї хмарою ціаніду. Цього достатньо, щоб змусити заклятого ворога Бетмена, міс Отруйний Плющ, корчитися від заздрості.

Каракатиця

© dnpmag.com

Каракатиці неперевершені майстри по камуфляжу і самообороні. Вони можуть змінювати своє тіло, щоб замаскуватися під будь-якого іншого морського мешканця. Вони, по суті, взяли на себе роль Містик підводного світу.

Морський огірок

© dnpmag.com

Голотурія може буквально викрутитися з будь-якої важкої ситуації, просто стиснувши своє тіло і протиснувшись в будь-яку вузьку щілину. Крім того, при сильному подразненні морського огірка він вистрілює свої кишки в напададника, щоб відвернути або налякати його (а хто б не злякалися?). Втрачений орган швидко регенерується.

Лірохвости

© dnpmag.com

Лірохвости володіють найдосконалішими голосовими зв’язками на всій планеті і можуть імітувати практично будь-який звук.

Рогаті ящірки

© dnpmag.com

Рогата ящірка може стріляти з очей кров’ю. Ми не впевнені, чи точно це можна назвати надздібностю, але це дуже вражає.

Тихоходки

© dnpmag.com

Тихоходку практично неможливо знищити. Ви можете опромінити її убивчою дозою радіації, залишити на десятки років без їжі і води і навіть запустити в космос – вона переживе все це і оком не моргне. Ці маленькі виродки також є одними з найстаріших тварин на Землі. Будь-який герой коміксів Марвел, лягаючи в ліжко, мріє про те, щоб заволодіти унікальними здібностями тихоходки.

Деревна жаба

© dnpmag.com

Деревна жаба може заморозити власну кров при настанні зими і перейти в сплячий режим. Навесні жаба розморожується і, як ні в чому не бувало, повертається до повноцінного життя. Звичайно, вона не може заморожувати ворогів, як містер Фриз, але вона хоча б робить вірні кроки в цьому напрямку.

Фото заголовку wikicomics.ru , dnpmag.com
За матеріалами dnpmag.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close