Найнезвичніші кордони між державами

5

Сьогодні ми побуваємо на найнезвичайніших кордонах, які ділять всілякі держави. Зокрема ви побачите стіл для пікніка, який є місцем, де сходяться кордони трьох країн Євросоюзу, а також можна промчатися на снігоходах кордоном між двома Скандинавськими державами, або й перепливти річкою й одразу потрапити до трьох держав, чи зробите ще багато цікавих речей.

Норвегія і Швеція — Люди на снігоходах готуються проїхати по стежці, що розділяє дві північні держави.

реклама

© myplanet.com.ua

Аргентина, Парагвай і Бразилія — це Потрійний кордон — місце, де сходяться річки Ігуасу і Парана, з’єднуючи при цьому три південноамериканські нації.

© myplanet.com.ua

Великобританія та Іспанія — це контрольно-пропускний пункт на міжнародному кордоні між заморською територією Великої Британії — Гібралтаром та Іспанією.

© myplanet.com.ua

Китай і Непал — вершина найвищої гори в світі — Еверест знаходиться саме на кордоні між двома невеликими суверенними державами.

© myplanet.com.ua

Нідерланди і Бельгія — кордон, що проходить у селищі Барле, є найбільш спірним і заплутантм у світі. Все селище оточене Нідерландами, однак його 26 окремих територій належать Бельгії. Щоб не збити з пантелику туристів, кордон позначають білими хрестами прямо посеред вулиць. Таким чином, стає зрозуміло, де ви перебуваєте: в Бельгії (Барле-Хертос) або в Нідерландах (Барле-Нассау).

© myplanet.com.ua

Коста-Ріка і Панама — цей односмуговий міст через річку Сіксаола є природним кордоном між двома країнами Центральної Америки, через який кожного дня проїжджають тисячі автомобілів і вантажівок.

© myplanet.com.ua

Бразилія і Болівія — Річка, що розділяє дві країни, проводить чітку межу між тропічними лісами Бразилії, у яких ведеться вирубка лісів (світло-зелена) і лісами Болівії (темно-зелена частина).

© myplanet.com.ua

Польща і Україна — цю частину кордону між двома європейськими державами щороку прикрашають перед проведенням місцевого фестивалю мистецтв (Фестиваль ленд-арт).

© myplanet.com.ua

Словаччина і Польща — гора Риси у Високих Татрах розташована саме на кордоні між двома країнами — членами Європейського союзу.

© myplanet.com.ua

Аргентина і Чилі — статуя Ісуса Христа, що височіє високо в Андах, символізує мир між двома південноамериканськими країнами. 

© myplanet.com.ua

США і Канада — це найдовший міжнародний кордон у світі, що тягнеться майже на дев’ять тисяч кілометрів.

© myplanet.com.ua

Австрія, Угорщина і Словаччина — цей стіл для пікніка є місцем, де сходяться кордони трьох країн Євросоюзу.

© myplanet.com.ua

Афганістан і Пакистан — Американський вартовий на посту біля воріт Торхам, які є одним з основних способів перетину кордону між Афганістаном і Пакистаном.

© myplanet.com.ua

Пакистан та Індія — щовечора у Вагах проходить церемонія під назвою «спуск прапорів», перша з яких була проведена ще в 1959 році. Кордон у Вагах між двома азіатськими країнами часто називають «Берлінською стіною Азії».

© myplanet.com.ua

Ватикан та Італія — вхід на Площа Святого Петра вважається кордоном між Італією і суверенним католицьким містом-державою Ватиканом.

© myplanet.com.ua

Фото заголовку myplanet.com.ua
За матеріалами myplanet.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама