Місця, де вам заплатять за те, щоб ви там жили

Незважаючи на те, що Земля досить густо заселена, є місця, де спостерігаються проблеми з жителями. Щоб якось привернути фахівців і розширити місцеве виробництво влада населених пунктів пропонує масу можливостей для громадян, у тому числі і з інших територій.

Аляска, США

Така пропозиція чудово підійде для тих, хто любить засніжені пейзажі, низькі температури і свіже повітря.

© wallpapersonthe.net

Урядовий фонд, щоб залучити у регіон фахівців, пропонує непогані суми і надає місце для проживання тим, хто готовий працювати на ділянках, де спостерігається зниження кількості населення. Ключовою умовою є необхідність жити на Алясці не менше року.

© crkva-kassel.de

Ніагарський водоспад, США

Ще одна дивовижна можливість, яка багатьом може здатися дещо нереальною, оскільки ви зможете не лише жити в одному з наймальовничих місць на планеті, а ще й отримаєте за такий хід справ гроші.

© flickr.com

Зокрема, 7 тис. дол. влада має намір віддати випускникам університетів, готовим працювати на місцевих підприємствах близько двох років.

© fon1.ru

Кьортіс, США

Влада міста Кьортіс, розташованого у штаті Небраска, знайшли правильний спосіб розвивати населений пункт.

© westernnebraskabank.com

Фактично кожен має можливість обзавестися тут безкоштовною ділянкою, але для цього буде потрібно запропонувати дуже вартісну ідею щодо поліпшення місцевої культури чи, приміром, інфраструктури.

© westernnebraskabank.com

Понга, Іспанія

Досить компактне, і водночас дуже мальовниче село, розміщене в провінції Астурія. Щоб залучити в населений пункт нових молодих жителів, а також розвивати економіку, влада пропонує практично кожній молодій парі близько 3 тис. євро тільки за те, що вони просто переїдуть жити в Понгу.

© costaspain.net

Крім того, аналогічну суму виплатять згодом за кожну народжену безпосередньо в селищі дитину.

© advocatesfordrsebi.org

Утрехт, Голландія

Екстравагантна і креативна Голландія не потребує відродження чи збільшення приросту населення — але і вона готова надавати щедру фінансову допомогу своїм громадянам. Утрехт — одне з багатьох нідерландських міст, яке погодилося взяти участь у соціальному експерименті із запровадження «безумовного основного доходу».

© mygola.com

Не важливо, хто ви за фахом, працюєте чи займаєтеся домашнім господарством — кожному жителю Утрехта виплачується щомісяця 900 євро в якості безповоротної фінансової підтримки.

© republicholland.com
© en.wikipedia.org

Детройт, США

Колись це місто називали «Парижем Заходу» і він досі славиться своїми автосалонами, але при цьому свою популярність ця територія втратила ще в кінці минулого століття.

© twitter.com

Саме з цієї причини влада в рамках програми Challenge Detroit пропонує близько 2,5 тис. дол. фахівцям у різних сферах, готовим жити і працювати в Детройті.

© newslocker.com

Провінція Саскачеван, Канада

Ця пропозиція актуальна для фахівців, які закінчують ВНЗ, або випустилися не пізніше 2010 року і поки що не вирішили, чим займатися в майбутньому.

© studentland.ua

Молодим експертам влада провінції готова запропонувати 20 тис. канадських доларів за роботу і супутнє проживання в регіоні протягом семи років.

© odin.ru

За матеріалами kiplinger.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close