8 відмінних можливостей провести літо з користю

Поїхати в іншу країну на форум чи конференцію — відмінна можливість отримати новий досвід і відпочити. Вісім іноземних організацій надають шанс реалізувати себе та отримати нові знання.

1. Медитація в Таїланді

© pixabay.com

Організація The Peace Revolution запрошує всіх охочих віком від 20 до 32 років відвідати міжнародну літню школу Peace в Таїланді. Школа пропонує інтенсивну програму навчання. Протягом 14 днів учасники зможуть пізнати взаємозв’язок між внутрішнім світом і стійкістю оточуючого нас світу, зрозуміють, як створити мир в сім’ї, на роботі і в соціальному середовищі.

Організатори оплачують проживання, харчування, транспорт в Таїланді в рамках програми, а також частково покривають витрати на переліт

Організація The Peace Revolution запрошує всіх охочих віком від 20 до 32 років відвідати міжнародну літню школу Peace в Таїланді. Школа пропонує інтенсивну програму навчання. Протягом 14 днів учасники зможуть пізнати взаємозв’язок між внутрішнім світом і стійкістю оточуючого нас світу, зрозуміють, як створити мир в сім’ї, на роботі і в соціальному середовищі.

Організатори оплачують проживання, харчування, транспорт в Таїланді в рамках програми, а також частково покривають витрати на переліт.

Кому підходить: всім бажаючим.

2. Літній табір в Таїланді

© krasna.ua

The National Institute of Development Administration (NIDA) запрошує молодих та амбіційних лідерів відвідати літній табір в Бангкоку, який буде працювати з 12 по 21 червня 2017 року. Програма табору буде складатися з тематичних вечірок, академічних лекцій, екскурсій і поїздок, курси тайської мови.

Організатори покривають витрати на проживання, харчування та локальний транспорт.

Кому підходить: студентам-бакалаврам 3-4 курсу, а також магістрам.

3. Міжнародна літня школа у Литві

© pon.org.ua

Літня школа Transparency International School on Integrity познайомить учасників з останніми розробками в області боротьби з корупцією і пропонує реальні можливості реалізувати свої ідеї на практиці. Ті, хто будуть приймати участь у програмі, не лише отримають досвід і знання своєї спеціальності, але і дізнаються більше про історію та культуру Литви.

Кому підходить: заявки приймаються від студентів старших курсів, аспірантів і молодих фахівців у віці до 35 років.

4. Програма для молодих лідерів в Польщі

© unistudy.org.ua

Програма імені Лейна Кіркланда призначена для молодих лідерів, які мають вищу освіту, зацікавлені у розвитку демократії, економіки і суспільства в їх рідних країнах та в регіоні. Програма представлена у вигляді навчання в Польщі протягом двох семестрів та двотижневого стажування в одному з приватних або державних установ.

Кому підходить: молодим експертам, політикам, підприємцям, менеджерам, викладачам, журналістам до 35 років.

5. Конференція в ОАЕ

© http://www.iylc.com

Конференція призначена для досягнення взаємного розуміння між учасниками з ОАЕ і всіх куточків світу. Учасники матимуть можливість перевірити свої лідерські здібності, зміцнити пізнання в питаннях культури, виступити з промовою, провести аналіз і прийняти необхідні рішення.

Кому підходить: амбітним студентам і випускникам вузів, співробітникам університетів, молодим лідерам, які працюють в регіональних чи міжнародних організаціях.

6. Літня програма для бакалаврів у США

© mobility.univ.kiev.ua

The Summer Undergraduate Research Fellowships (SURF) — програма досліджень для студентів-бакалаврів в Каліфорнійському технічному університеті. З 1979 року студенти SURF проводять дослідження під керівництвом досвідчених наставників.

Кому підходить: студентам-бакалаврам 2-3 курсу.

7. Форум молодих вчених в Стенфорді

© news.stanford.edu

Форум молодих вчених уже протягом трьох років проводиться в Стенфордському університеті. З цього року він буде фінансуватися фондом Рокфеллера.

Форум проводиться в Стенфордському центрі з питань благодійності і громадянського суспільства (Stanford Center on Philanthropy and Civil Society). Центр щорічно збирає дослідників і вчених, які презентують і обговорюють свої ідеї, проводять цікаві дискусії.

Кому підходить: студентам магістратури, аспірантури і кандидатам наук, яким цікава тема форуму.

8. Міжнародний студентський фестиваль в Сербії

© iswib.org

ISWIB на один тиждень об’єднує 200 молодих людей з усього світу в столиці Сербії Белграді. На численних зібраннях вирішуються актуальні молодіжні проблеми та створюються інноваційні проекти. У 2017 році ISWIB пройде з 16 по 24 липня.

Кому підходить: студентам з усього світу від 18 до 35 років.

 

Фото заголовку unistudy.org.ua
За матеріалами lifehacker.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close