20 туристичних пасток в Європі, яких варто уникати

Деякі туристичні пастки є очевидними: наприклад, будь-які пам’ятки та заклади, які рекламуються на банерах та біг-бордах вздовж шосе. Проте деякі з них можуть бути прихованими і, як наслідок, набагато більш розчаровують. До них відносяться вигідні точки для споглядання всесвітньо відомих пам’яток, а також самі пам’ятки, які насправді не виправдовують очікувань. Так чи інакше, іноді краще зійти з протоптаної доріжки і обійти стороною деякі пам’ятки. Відмовтеся від відвідування цих двадцяти відомих туристичних місць, щоб врятувати свої гроші, свій час і свій розум. Якщо ви плануєте свою відпустку, то вам варто взяти до уваги ту інформацію, яку ви отримаєте з цієї статті.

«Мона Ліза» — Париж, Франція

«Мона Ліза» — це маленька картина, і вам доведеться пробиратися через величезний натовп людей, щоб подивитися на неї ближче. Лувр повний шедеврів, так що ви можете витратити час на будь-яку іншу картину.

Прогулянки на гондолах — Венеція, Італія

Одна з найбезглуздіших туристичних речей, які ви можете зробити у Венеції, — це відправитися в дорогий тур на гондолі, якою керує людина, вдягнена так, як іноземці собі уявляють італійців. А потім ця людина починає співати, і це теж коштує грошей. Замість цього вам варто скористатися трагетто, тобто меншою версією гондоли, якою місцеві жителі користуються, щоб пересуватися по каналах.

Пісяючий хлопчик — Брюссель, Бельгія

Складно зрозуміти, чому маленька статуя пісяючого хлопчика залучає до себе стільки уваги туристів. Замість цього вам варто знайти пісяючу дівчинку, яка справляє потребу у фонтан. Не сказати що ця статуя є більш захоплюючою, проте там, безумовно, буде менше людей.

Пізанська вежа — Піза, Італія

Якби вам сказали відправитися до падаючої древньої вежі, що розташована не в Пізі, ви б навряд чи це зробили, чи не так? Тому вам безперечно варто відмовитися від візиту до негативної Пізанської вежі. Замість цього вам варто відвідати середньовічні вежі в Сан-Гіміньяно в Тосканії, де практично немає туристів, але при цьому ви знайдете тут неймовірні зразки середньовічної архітектури і збережені будинки. Це місто часто називають «містом красивих веж» і навіть «середньовічним Манхеттеном».

Ейфелева вежа — Париж, Франція

Вам безперечно варто зробити знімок Ейфелевої вежі, однак вам не варто витрачати величезну кількість часу і грошей на те, щоб піднятися на оглядовий майданчик. Знаєте, чого ви не побачите з оглядового майданчика? Ейфелевої вежі!

Статуя Русалочки — Копенгаген, Данія

Хоча в оригінальній назві присутнє слово «маленька», справжній розмір статуї вас здивує. Однак незрозуміло, чому люди так товпляться біля цієї метрової статуї і прагнуть зробити якомога більше її фотографій.

«Мулен Руж» — Париж, Франція

Звичайно, фільм був хороший, а заклад є знаковим, проте все хороше залишилося в минулому. Сьогодні ні один місцевий житель ні за що не відвідає цей заклад, відмічене граючими яскравими фарбами вітряком.

Бларнейский камінь Бларні, Ірландія

Згідно з легендою, якщо ви поцілуєте цей абсолютно випадковий камінь, то ви отримаєте дар красномовства. Найімовірніше, все, що ви отримаєте — це герпес. Більше того, місцеві жителі справляють потребу на цей камінь, щоб насолити туристам.

Стоунхендж — Уїлтшир, Великобританія

Незважаючи на свою багату історію, Стоунхендж, на жаль, перетворився в квінтесенцію туристичної пастки. Тут є і магазин сувенірів, і плата за вхід, і десятки туристичних автобусів. Крім того, ви не зможете наблизитися до цієї пам’ятки, і багато говорять, що точно так само можна розглянути Стоунхендж, проїжджаючи повз нього по дорозі. Саме це вам і варто зробити.

Чекпойнт Чарлі — Берлін, Німеччина

Це всього лише подоба маленької хатини, поруч з якою стоять дешеві актори, і це знущання над історією цього місця. Тут просто немає на що дивитися.

Рамбла — Барселона, Іспанія

Враховуючи те, скільки навколо чудес архітектури (адже це місто Гауді, врешті-решт!), хто захоче пройтися по вулиці, повної дешевих сувенірів, вуличних артистів і величезної кількості інших туристів?

Единбурзький замок — Каслхілл, Едінбург, Великобританія

Коли ви отримуєте коротку поверхневу інформацію про історію цього замку, ви починаєте замислюватись, що ж ви витратили цілих двадцять два долари.

Лендс-Енд — Корнуолл, Великобританія

Найзахідніша точка Англії — це звучить як щось віддалене і романтичне, насправді вона є повною протилежністю того, що ви можете собі уявити, так як все місто намагається отримати якомога більше прибутку з цього знаменитого місця. Навколишня територія заповнена барами та магазинами, кожен з яких намагається рекламувати себе як «самий західний».

Зміна варти біля Букінгемського палацу — Лондон, Великобританія

Звичайно, кожен хоче подивитися на те, як відбувається зміна варти, однак при цьому вам доведеться намагатися весь час ігнорувати погану поведінка більшості туристів. Але при цьому вам ще доведеться прибути на місце набагато раніше, щоб випередити сотні інших бажаючих бути в перших рядах, і при цьому вся дія триває всього пару хвилин.

Бар The Temple Bar — Дублін, Ірландія

Це постійно битком забитий туристичний заклад, який настільки переповнений, що ви навряд чи зможете туди зайти. Чудовий маркетинг чи туристична пастка? Вам вирішувати.

Еббі-Роуд — Лондон, Великобританія

Вам в буквальному сенсі доведеться стояти в черзі, щоб відтворити знакову обкладинку групи The Beatles. Еббі-Роуд також при цьому є магістраллю з напруженим дорожнім рухом, так що ви витрачаєте свій і чужий час, а також піддаєте своє життя небезпеці.

Район червоних ліхтарів — Амстердам, Нідерланди

Цей район заповнений в основному п’яними студентами та учасниками парубоцьких вечірок. Так що він не є ні лоскочущим нерви, ні розбещеним, а, швидше, непривабливим і гнітючим.

Ліфт у часі — Рим, Італія

Це туристична пастка, причому дуже дорога. «Тривимірне» шоу складається з трьох екранів, на яких демонструються дешеві ефекти, при цьому техніка виглядає дуже старою і видає страшні звуки під час роботи.

Лондонське око — Лондон, Великобританія

Звичайно, вигляд на місто буде приголомшливим, але чи варто платити п’ятдесят доларів за те, щоб покататися на стандартному колесі огляду?

Музей мадам Тюссо — скрізь

Чому взагалі хтось може захотіти дивитися на страшні воскові версії знаменитих людей, особливо коли вперше приїжджає в незнайоме місто? Замість відвідування одного з таких музеїв вам краще відправитися буквально в будь-яке інше місце.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close