15 відповідей на питання «Чому ніхто не хоче їхати з Канади?»

Що ми знаємо про Канаду, крім кленового сиропу, хокею та кінної поліції?

Що ми знаємо про Канаду, крім кленового сиропу, хокею та кінної поліції? Те, що кожного року туди переїжджають жити понад 100 тисяч осіб. Давайте з’ясуємо, чим ця країна так приваблює людей 🙂

1. Коли канадцям немає чим зайнятись, вони виходять на вулицю з плакатами, щоб підбадьорити інших

«Ти класний».
«Світ стає кращим завдяки тобі».

2. У Канаді можна зустріти автомобільні знаки у вигляді білих ведмедиків

До 1999 року номерні знаки у вигляді білого ведмедя, який крокує, були візитною карткою Північної території Нунавут. Потім, якщо чесно, ввели звичайні, прямокутні, але бляшанку у вигляді ведмедя ще можна зустріти в гаражах у колекціонерів.

3. Канадці полюбляють розіграші – у них відмінне почуття гумору

Один чоловік із Монреаля, наприклад, вирішив пожартувати над місцевими поліцейськими: зліпив зі снігу автомобіль та «припаркував» його у недозволеному місці. Відзначимо жартівника винахідливістю: на лобове скло він поставив справжній очисник скла, щоб створити ефект машини, занесеної снігом. Незабаром поліція справді з’явилась і така витівка тільки розсмішила їх, а вони могли виписати штраф.

4. У Канаді велика кількість нафти

Канада знаходиться на 3-му місці після Венесуели та Саудівської Аравії за кількістю запасів нафти. Це країна, яку природа дуже щедро обдарувала: крім нафти тут є також величезні запаси прісної води, безліч красивих озер та незаймані ліси, за якими пильно слідкують та оберігають.

5. Благодійна організація, яка допомагає із прибиранням тим жінкам, які важко хворіють

Організація «Cleaning For A Reason» розташована у США, але працює також і на території. Основне завдання – безкоштовна допомога у домашніх справах жінкам, які зосереджені на боротьбі з важкими захворюваннями. Ми просто в захопленні від такого чудового проекту.

6. Канадські гроші не псуються від вологи та приховують несподівані таємниці

Канадські гроші не просто незвичайні, вони неймовірні: по-перше, з ними нічого не трапиться, якщо потрапити під дощ або вимити їх з милом. Таємниця у тому, що вони зроблені не з паперу, а з пластику. По-друге, в канадських доларах є прихована голограма, яку можна знайти всередині кленового листа. Не купюра, а якийсь артефакт з відеоігри!

Також розповідають, що канадська валюта має запах кленового сиропу. Але ми ж знаємо, що гроші не пахнуть.

7. Канадці є дуже гостинними. Настільки, що навіть побудували спеціальний майданчик на випадок, якщо прилетять інопланетяни.

Канадці гостинні до кожного, навіть НЛО. У місті Сейнт-Пол, штат Альберта, є майданчик, де гості з далеких галактик можуть зручно розмістити свої тарілки або будь-який інший транспорт.

8. Дуже-дуже добрі поліцейські.

Якщо ви думаєте, що цей поліцейський зупинився, щоб прикрити торгівлю без ліцензії, то ви помиляєтеся. Він лише купує стаканчик лимонаду у маленької дівчинки. Ну як можна бути настільки милими?!

9. Жителі Канади надзвичайно ввічливі

В інтернеті можна знайти тисяча і ще одну смішну картинку на цю тему. Ось так, наприклад, зображують Капітана Канаду, якби був такий герой коміксів. А найкращим є те, що якщо ви пожартуєте із канадця про його ввічливість, він посміється разом з вами або вибачиться.

10. У Канаді врятували ліс за розміром, як дві Бельгії

Коли мова йде про природу, канадці стають серйозними і незламними. Промисловість почала загрожувати унікальному широколистяному лісу, який є останнім зі свого виду на планеті. Він настільки великий, що у нього навіть є ім’я — «Great Bear» («Великий ведмідь»). Так ось, у 2016 році було прийнято рішення виділити для лісозаготівлі 15 % цього лісу, а інші 85 % залишити планеті Земля. «Ми краще придумаємо, як змінити економічні моделі і зберегти місце, де живемо, ніж навпаки», — ось такий підхід у Канаді до збереження природи.

11. Прем’єр-міністр Джастін Трюдо

Що особливого в прем’єр-міністрі Канади? З чого б почати… У Джастіні Трюдо чудово геть усе: починаючи від кольорових шкарпеток та закінчуючи витонченістю, з якою він іде на покупки в мережеві супермаркети як простий громадянин. Він більше схожий на героя роману, ніж на політика займається йогою, обіймає панд, зрештою, він просто дуже красивий мужчина.

12. У Канаді заведено допомагати одне одному у важких ситуаціях

Школярі містечка Галіфакс розвісили на стовпах, уже ношений, однак добре збережений верхній одяг із написами: «Для тих, хто його потребує». Можливо, і ми можемо бути як школярі з Галіфаксу?

13. Високий рівень самосвідомості

Величенька купка монет та квиточків назбиралась біля зламаного турнікета на одній зі станцій метро в Канаді, перш ніж працівники встигли поремонтувати його. Якщо щось зламане, то це не означає, що можна порушувати закон і не оплачувати за проїзд. Принаймні, так вважають канадці.

14. У Канаді настільки красиво, що навіть фото, зроблене дорожньою камерою, виглядає не гірше, ніж кадр з National Geographic

Не дивлячись на те, що в Канаді досить холодно, це надзвичайно красива країна з величезною кількістю заповідників. На те, щоб їх усіх відвідати піде ціле життя.

15. « Я думав, що отримав штраф, але потім згадав, що я в Канаді»

«Класна тачка».

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close