Меріл Стріп про наболіле: проникливі слова, які змусять тебе зняти всі маски…

У кожного з нас лише одне життя. Вдумайся тільки: у тебе більше ніколи не буде шансу знову прожити цю роль. Якщо б ми кожен день замислювалися над цим, то цінували кожну хвилину свого життя, робили те, що хочемо, і не терпіли б того, чого не бажаємо бачити у своєму житті.

Чудові слова неймовірно обдарованої акторки, мудрої і прекрасної жінки Меріл Стріп повернуть тебе на хвилинку в реальність і допоможуть переосмислити свої погляди на життя. Головний герой популярного роману «Над прірвою в житі» одного разу сказав: «Вічно я кажу “дуже приємно з вами познайомитися”, коли мені анітрохи не приємно. Але, якщо хочеш жити з людьми, доводиться говорити всяке». І справді, як часто ми одягаємо маску і робимо те, що на дух не переносимо, тільки тому, що хочемо виглядати люб’язними і всім догодити…

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

«Я більше не збираюся терпіти багато, і не тому, що я стала зарозумілою чи пихатою. Ні, лише тому, що я досягла певного життєвого етапу — етапу, на якому я більше не хочу витрачати час на те, що не задовольняє мене, або на те, що зачіпає мене, заподіюючи біль. Я більше не збираюся терпіти цинізм, надмірну критику, жорсткі вимоги. У мене більше немає бажання задовільняти тих, кому я не подобаюся, любити тих, хто не любить мене, і посміхатися тим, хто не почне посміхатися мені у відповідь.

Я більше не присвячу жодної хвилини тим, хто бреше або намагається маніпулювати мною. Я вирішила більше не купатися в симуляції, лицемірстві, брехні і дешевій, нещирій похвалі. Я більше не потерплю ані частково освічених, ні зарозумілих вчених. Я не збираюся слухати плітки, я терпіти не можу конфлікти і порівняння. Я вірю в те, що світ складається з протилежностей, в те, що світ різноманітний, тому я намагаюся уникати людей з важким характером, не здатних пристосуватися до оточуючих.

Я зневажаю зради і зради в дружбі. Я не зможу порозумітися з тими, хто не здатний на справжній комплімент, не здатний підбадьорити або надихнути своїми словами, не зможу знайти спільну мову і з тими, хто не любить тварин. Перебільшення стомлюють мене. І так, крім усього іншого, я більше не потерплю тих, хто не заслуговує мого терпіння».

Фото заголовку
За матеріалами

 

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close