Робота мрії: потрібні космічні добровольці лежати за 16 тис. євро в ліжку

1
© feodosia.net

Французькі дослідники мікрогравітації вийшли на останній рубіж науки, і тепер їм потрібні 24 молодих, здорових і без страху померти добровольців, готових лягти і нічого не робити 60 діб за 16 тис. євро.

В рамках дослідження піддослідним від 20 до 45 років, які не палять, не страждають алергією та мають оптимальний індекс маси тіла між 22 і 27, доведеться приймати їжу, справляти природні потреби організму і проходити щодня безліч тестів, не встаючи з ліжка протягом двох місяців.

реклама

Дослідники називають це «роботою мрії», але насправді це серйозне тестування, яке дозволить вивчити вплив мікрогравітації на людський організм.

Арно Бек, координатор експерименту, розповів кореспондентам The Guardian: «Ідея цього дослідження полягає у відтворенні невагомості Міжнародної космічної станції. Протягом перших двох тижнів наші вчені проведуть цілу серію тестів і вимірювань на добровольцях. За цим послідує 60-денний період, коли вони повинні залишатися в ліжку, голова злегка нахиляється вниз, під кутом менше шести градусів…»

За словами вченого, все серйозніше, ніж може виглядати спочатку. Рамки експерименту дуже жорсткі. Наприклад, «правило — тримати хоча б одне плече в контакті з ліжком або рамою». Не так вже просто і комфортно їсти, пити, митися і справляти потреби в такому положенні.

Координатор дослідження розповів, що останні 2 тижні експерименту будуть витрачені на відновлення піддослідних і фінальне тестування. Мета — вивчення згубних ефектів тривалої невагомості: «У певних умовах уражається серцево-судинна система, і вона не в змозі працювати в тому ж режимі, що і до експерименту. Іноді спостерігається тенденція до зниження артеріального тиску і запаморочення».

Будь-фізично здоровий молодий чоловік, який бажає зробити сон своєю роботою на найближчі 60 днів, може запропонувати свою кандидатуру.

Фото заголовку feodosia.net
За матеріалами 2000.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама