Реальні люди з феноменальними здібностями

3

Коли ми дивимося фільми про супергероїв, ми часом уявляємо собі, що було б, володіючи ми якийсь суперсилою. Насправді, у світі є люди, що володіють екстраординарними, майже надлюдськими здібностями.

1. Лів Тоу Лін – людина-магніт

© infoniac.ru

Лів Тоу Лін з Малайзії є справжньою людиною-магнітом, володіє здатністю притягувати металеві предмети до свого тіла. Він може утримати на своєму тілі до 36 кг металевих предметів. Також з допомогою цієї здатності він зміг протягнути автомобіль. Лів Сам виявив свій дар у віці 60 років, коли інструменти стали просто прилипати до його тіла.
Коли вчені з Технологічного університету Малайзії вивчили чоловіка, вони виявили, що в його тілі немає ніякого магнітного поля. Вони пояснили його здатность тим, що на його шкірі присутній високий рівень тертя, що створює ефект всмоктування.

2. Чжоу Тін – генерує тепло долоням

© infoniac.ru
реклама

Чжоу Тін – 89-річний майстер кунг-фу, тай-чи і цигун може генерувати величезну кількість тепла, використовуючи тільки свої руки. Тепло, яке він генерує через долоні, може підігріти воду до стану кипіння. Він також здатний переносити вагу тіла з ніг на груди, завдяки чому здатний стояти на аркуші паперу, не провалюючись крізь нього.

Чжоу Тін також є цілителем і стверджує, що може розчиняти пухлини, загоювати важкі, хронічні травми і лікувати невиліковні хвороби. Він лікував Далай Ламу, олімпійських спортсменів, знаменитостей і політичних діячів.

3. Гарольд Вільямс – поліглот, який володіє 58 мовами

© infoniac.ru

Гарольд Уїльямс є одним з найвідоміших поліглотів в історії. Він народився в Окленді, Нової Зеландії в 1876 році і з дитинства цікавився мовами.

За все життя він опанував 58-ма мовами, включаючи англійську, древньоірландську, російську, чеську, українську, сербську, румунську, шведську, мову басків, турецьку, китайську, японську, тагальську, коптську, єгипетську, хетську та інші.

Свої знання мов він використовував в дипломатії і міг спілкуватися рідною мовою з усіма представниками делегацій Ліги Націй.

4. Мішель Літото – людина, який з’їла літак

© infoniac.ru

Мішель Літото був французьким актором, який володів дивовижною здатністю поїдати все, починаючи від скла до металу. Його навіть прозвали “містером Всеїдним”.

У період між 1959 і 1997 роками він з’їв близько 9 тонн металу. Мішель Літото міг їсти неорганічні предмети без особливої шкоди для травної системи завдяки дуже товстим стінкам шлунка і кишечника.

Коли він їв предмет, він зазвичай розламував його на шматки, і ковтав, запиваючи водою і мінеральним маслом. Він також зміг з’їсти цілий літак “Сессна-150”, на поїдання якого у нього пішло два роки.

5. Стівен Вілтшир – людина-камера

© infoniac.ru

Стівен Вілтшир був художником аутистом, який міг намалювати будь-який пейзаж по пам’яті, побачивши його всього лише раз. Він вразив багатьох своєю здатністю малювати дуже складну, точну і детальну картину всього міста по пам’яті, який він мимохіть відвідав на гелікоптері.

Таким чином, він намалював панорамний малюнок Токіо, Рима та Нью-Йорка. Останній представлений у вигляді гігантського білборда в Міжнародному аеропорту імені Джона Кеннеді.

6. Дін Карнасіс – надмарафонець

© infoniac.ru

Дін Карнасіс – марафонець, який зміг бігти безперервно протягом 3 діб без зупинки і сну.

В організмі кожної людини є лактатний поріг, вийшовши за який після інтенсивних фізичних навантажень ми відчуваємо втому в м’язах. У Діна, судячи з усього, організм володів здатністю довго не виходити за цей поріг.

Він зміг подолати одне з найважчих випробувань на витривалість – марафон на Південному полюсі при температурі -25 °C без снігоступів. Також у 2006 році він пробіг марафон по 50 штатах за 50 днів поспіль.

7. Шакунтала Деві – людина-комп’ютер

© infoniac.ru

Шакунтала Деві володіла феноменальними математичними здібностями. З 3-х років батько навчав її карткових фокусів, і вона легко перевершила батька в запам’ятовуванні карт.

Дівчинка демонструвала свої математичні здібності на вуличних виставах і в школі. Вона стала відомою в усьому світі, і її досягнення навіть було зареєстровано в Книзі рекордів Гіннесса, коли вона перемножила 13-значні числа (7 686 369 774 870 і 2 465 099 745 779) і дала відповідь (18 947 668 177 995 426 773 730) через 28 секунд.

Також її досягнення включають:
У 1977 році в Університеті Далласа вона обчислила корінь 23-го ступеня з 201-значного числа за 50 секунд, перевершивши комп’ютер UNIVAC 1101, у якого це завдання зайняло 62 секунди.
У 1988 році професор психології Артур Дженсен вирішив перевірити її здібності і попросив обчислити кубічний корінь з 61 629 875 і корінь 7-го ступеня з 170 859 375. Дженсен розповів, що Деві дала відповідь (395 і 15 відповідно) ще до того, як він записав цифри собі в блокнот.

8. Вероніка Зайдер – зір орла

© infoniac.ru

Вероніка Зайдер, яка народилася в Західній Німеччині 1951 року, має екстраординарний зір, який в 20 разів краще, ніж у звичайної людини. Під час навчання в Університеті Штутгарта її зір привернув увагу оточуючих.

Дівчина могла побачити людей на відстані 1,6 км, в той час як при звичайному зорі людина бачить деталі на відстані 6-ти метрів уже напружуючись. Зір Вероніки порівнюють з телескопом, так як вона бачить елементи, з яких складаються всі кольори на екрані кольорового телевізора.

9. Деніел Киш – сліпий, який навчився бачити, як кажан

© infoniac.ru

Деніел Кіш народився з формою раку сітківки ока, так званої ретинобластоми. Щоб врятувати його життя, лікарі видалили обидва його очних яблука, і він став сліпим у віці 13-ти місяців.

Деніел почав використовувати техніку ехолокації у віці 2-х років. З допомогою ехолокації він навчився виявляти будівлі на відстані 300 метрів, дерево на відстані 9-ти метрів і людину на відстані 2-х метрів.

Також, володіючи цією здатністю, він може відрізнити вантажний автомобіль від легкового автомобіля і позашляховика. Деніел є президентом організації Всесвітнього доступу для сліпих і навчив ехолокації щонайменше 500 дітей.

10. Вім Хоф – крижаний чоловік

© infoniac.ru

Голландець Вім Хоф володіє дивовижною здатністю переносити дуже низькі температури. Він піднявся на вершину Евересту на висоту 6.7 км, одягнувши одні шорти і черевики. До самої вершини він не дістався тільки через травму ноги.

Також його досягнення включають:

– Хоф встановив рекорд Гіннеса, занурившись у лід на 1 годину 13 хвилин 48 секунд.

– У лютому 2009 року Хоф забрався на вершину Кіліманджаро за два дні в одних шортах. У тому ж році він пробіг марафон 42 195 м на арктичному полярному колі в Фінляндії в шортах за 5 годин 25 хвилин.

– У 2010 році Хоф побив рекорд, занурившись у лід на 1 годину 44 хвилини.

У 2011 році Хоф побив ще один рекорд, залишаючись зануреним в лід протягом 1 години 52 хвилин 42 секунд. У вересні того ж року він пробіг марафон по пустелі Наміб без води.

11. Стіг Северінсен – людина-амфібія

© infoniac.ru

Стіг Северінсен – дайвер з Данії є рекордсменом у затримці дихання під водою.

Зазвичай люди починають ловити повітря через кілька хвилин перебування під водою. Данець може затримати дихання на 22 хвилини під водою. Северінсен почав плавати у віці 6-ти років. Він ставав чемпіоном 4 рази поспіль у віці 9, 10, 11 і 12 років. Також він грав в підводний хокей за іспанську національну команду.

Його досягнення також включають:

· У березні 2010 року Северінсен встановив рекорд, пропливши 72 метри під товщею льоду тільки в окулярах і в плавках.

· У квітні 2010 року він, вдихнувши чистий кисень, затримав дихання на 20 хвилин 10 секунд в басейні з акулами.

· У травні 2012 року він встановив рекорд, затримавши дихання на 22 хвилини в басейні, наповненому водою, охолодженою до -1 С.

· У квітні 2013 року Северінсен встановив два нових рекорди: “саме довге плавання під водою з затримкою дихання”, коли він проплив 152 метри за 2 хвилини 11 секунд в гідрокостюмі і ластах, і інший рекорд – 76,2 метра тільки в плавках.

12. Ісао Мачіі – найшвидший сучасний самурай

© infoniac.ru

Японський майстер Іайдо Ісао Мачіі, який називає себе сучасним самураєм, може розрубати кулю в польоті. Його досягнення було знято на камеру, а зйомку в ролику уповільнели в 250 разів, щоб глядачі змогли побачити рух його меча.

Ісао Мачіі також належать рекорди Гіннесса, такі як “найбільша кількість ударів катаною по мату”, “найшвидші 1000 ударів меча в бойовому мистецтві”, “найбільша кількість ударів мечем солом’яного мату за 3 хвилини”, і “найшвидше розрубання тенісного м’яча (820 км/год) мечем”.

13. Норман Гері – володар бджіл

© infoniac.ru

Бджоляр Норман Гері може керувати тисячами бджіл, утримувати їх на собі і контролювати.

Завдяки своїм здібностям він зміг попрацювати в ряді фільмів, включаючи “Секретні матеріали”, “Вторгнення дівчат бджіл”, “Леонард 6” і в ряді серіалів.

14. Лоуренс Кім Пік – мегасавант

© infoniac.ru

Американець Кім Пік був єдиним савантом у світі, який міг читати дві сторінки книги одночасно кожним оком. Він також володів винятковою пам’яттю.

Він є прототипом головного героя у фільмі “Людина дощу”.

За словами його батька, Кім почав запам’ятовувати речі, коли йому було всього 16-20 місяців. Він міг прочитати книгу за годину і запам’ятати все, що прочитав.

15. Масутацу Ояма

© infoniac.ru

Масутацу Ояма – корейський майстер карате, який провів більшу частину життя в Японії, який зміг боротися з живими биками голими руками.

Він влаштовував виступи бою з биками і за все життя переміг 52 бика. З них трьох биків він убив відразу одним ударом.

Фото заголовку infoniac.ru
За матеріалами infoniac.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залиште свій коментар

коментарів

реклама
реклама