Незвичайні теорії про будову нашої Планети

В історії було безліч дивних теорій про Землю. Але ні одна з них не була настільки «живучою», як теорія порожнистої Землі. Більш того, багато хто вірив, що це порожній простір може бути заселений людьми і тваринами. Хоча сучасні наукові факти не підтверджують подібну теорію, досі є люди, які мріють про світ усередині нашого світу.

1. Отвори на полюсах

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

У 1906 році Вільям Рід опублікував книгу «Фантом полюсів». У ній автор навів нібито тверді докази того, що Земля насправді всередині порожня. В інтерв’ю одній з газет, Рід заявив, що теорія порожнистої Землі «самим природним чином пояснює те, що з полюсів Земля трохи сплюснута». Він вважав, що на полюсах знаходяться отвори, через які всередину Землі проникає сонячне світло. Книга Ріда тепер вважається класичною серед тих, хто вірить у можливість порожнистої Землі.

2. Айсберги усередині Землі

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

Однією з найбільш дивних теорій, пов’язаних з порожнистої Землею, є те, що айсберги з’являються зсередини Землі. Хоча подібну ідею важко навіть уявити, Вільям Рід стверджував, що вона має сенс. Він пояснив The Sunday Times, що «айсберги формуються всередині Землі і випливають у земні океани через дірки на полюсах». Чи варто говорити, що нічого подібного сучасними супутниками помічено не було.

3. Клітинна космогонія

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

До 1908 році газети по всьому світу обговорювали ще одну теорію порожнистої Землі. За словами доктора Сайруса Р. Тіда, люди були обдурені вченими. Нібито людство зовсім не живе на зовнішній поверхні планети Земля, а насправді, Земля більше схожа на клітку, в якій живуть люди. Цей внутрішній світ – все, що є у Всесвіті, і крім неї нічого не існує.

Сонце знаходиться в середині цієї «клітки» на відстані 6400 км від внутрішньої її поверхні. Його оточують три атмосфери, в тому числі одна складається з водню, тому люди і не можуть бачити сам вогняну кулю, а бачать локальне скупчення енергії Сонця, що знаходиться приблизно в 1400 кілометрів від них.

4. Центр заселений

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

Ідея порожнистої Землі обговорювалася задовго до 1900-х років. У газетній статті від 1884 р. було оголошення, що Америкус Сіммс проводить лекцію з теорії порожнистої Землі, розробленої його батьком, Джоном Клівзом Сіммсом-молодшим. Хоча Джон помер у 1829 році, Америкус продовжив розвивати альтернативну теорію. Під час лекції Америкус розповів про трьох людей, які відвідали внутрішню частину Землі і зустріли людей, які живуть там.

5. Дірки в глобусах

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

По мірі того, як з’являлися все нові теорії вчених про порожнисту Землю, деякі релігійні люди також почали вірити в це. У статті від 1893 року було сказано, що «Бог нічого не робить даремно, і що для Бога було б безглуздим створювати Землю у вигляді твердої кулі». Як обгрунтування своєї теорії він заявив: «адже не дарма виробники глобусів, які є моделлю, Землі, роблять глобуси порожнистими і з дірками на полюсах».

6. Цілісна Земля була б занадто важкою для орбіти

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

Багато з людей, які виступають на підтримку порожнистої Землі, вважали, що нібито єдиний розумний науковий висновок щодо того, чому планета утримується на орбіті навколо Сонця. Наприклад, Джордж Іпсон прочитав лекцію в 1905 році, присвячену своїй альтернативній теорії про Землю.

За його словами, якби Земля не була порожньою, то вона не змогла б зберегти свою позицію в ефірному просторі». Іпсон також вважав, що в полюсах Землі існують великі отвори, через які всередину потрапляє сонячне світло, що освітлює внутрішній світ.

7. Північне сяйво

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

Деякі з наукових теорій, які з’явилися на початку 1900-х, сьогодні здаються просто божевільними. Наприклад, саме такою була теорія про походження полярних сяйв. Вона свідчила, що північні сяйва — це не що інше, як… відсвіт пожеж і вогнів зсередини Землі. А пояснювалося це тим, що всередині Землі нібито повно кристалів, які відбивають світло Сонця і висвітлюють внутрішній світ. Ці ж кристали відображають світ людей, що живуть всередині Землі, назовні, де його і видно у формі полярного сяйва.

8. Німецькі теорії

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

Є історичні свідчення, що Адольф Гітлер і багато інших німців вже після Другої світової війни вірили в Hohlweltehre («доктрину порожнистої Землі»). Не дивно, що і понині існують усілякі божевільні теорії змови щодо того, що Гітлер втік у внутрішній простір Землі і доживав свої дні в тому світі.

У 1954 році вона сіднейська газета стверджувала, що «Гітлер цілком вірив у те, що Земля порожниста, а також вірив у гадання, астрологію і в те, що місцезнаходження ворожих кораблів можна визначити за допомогою маятника, який розгойдується над картою».

9. Сучасні теорії

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

Досі люди продовжують вірити в можливість того, що Земля насправді порожня. У 2002 році якийсь Даллас Томпсон стверджував, що в стані клінічної смерті йому були передані знання про порожнисть Землі. Томпсон планував відправитися туди з експедицією через отвір в полюсі в 2003 році. Але через деякий час після публікації «Космічного Рукопису, книги про свій досвід, Томпсон зник. Інші віруючі в порожню Землю почали шукати отвір, що веде всередину Землі, в районі  Аляски.

10. Едмонд Галлей

Незвичайні теорії про будову нашої Планети
© 123ru.net

У появі теорії порожнистої Землі потрібно «звинувачувати» Едмунда Галлея – астронома, який відкрив комету Галлея. У 1672 році Галлей написав теорію про те, що Земля складається з серії оболонок, вкладених оду в одну подібно матрьошці. Люди живуть на зовнішній оболонці. Під нею знаходиться порожній простір, наповнений повітрям, потім наступна оболонка, її власна атмосфера і т. д. аж до ядра Землі. Він вважав, що ці внутрішні атмосфери світяться, а також, що всі ці «внутрішні Землі» заселені людьми і тваринами.

Фото заголовку youtube.com
За матеріалами 123ru.net

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close