Двієчники, які вас дуже сильно здивують!

Вам буде чому здивуватись!

1. Вінстон Черчілль

Відкриває нашу галерею випадок класичний і закоренілий. Шибеник Вінстон, старший син аристократичних батьків, відчував неприязнь до процесу освіти з самого юного віку. Не те, щоб він був безнадійно тупий: вчителі регулярно знаходили його в якомусь затишному куточку з книжкою не за віком. Однак вчити уроки, працювати на заняттях і взагалі, хоч якось намагатися Черчілль категорично відмовлявся. Двієчник Вінстон згодом отримав Нобелівку з літератури. «Школа не має нічого спільного з освітою, – писав Черчілль. – Це інститут контролю, де дітям прищеплюють основні навики гуртожитку ».

2. Володимир Маяковський

3. Сергій Корольов


Сергій Корольов, під керівництвом якого були створені балістичні та геофізичні ракети, перші супутники і космічні кораблі «Восток» і «Восход», був круглим трієчником.

4. Річард Бренсон


Ми вирішили, що цей список буде неповним без якого-небудь фінансового генія. Мультимільйонер Річард Бренсон, засновник корпорації Virgin Group і приватного космічного туризму, знаходиться саме в цій частині. На уроках майбутній фінансовий магнат не міг зв’язати двох слів – мугикав, заїкався і відчайдушно червонів щоразу, як його викликали до дошки.

5. Ісаак Ньютон


Ісаак Ньютон вчився гірше за всіх у класі, поки його не побив приятель. Після чого Ньютон вирішив перемогти його в знаннях і вже через кілька місяців став першим в класі.

6. Наполеон


Наполеон вчився погано з усіх предметів, крім математики.

7. Людвіґ ван Бетховен


Людвіґ ван Бетховен писав з помилками, а ділення і множення так і не подужав, так само, як і Олександр Дюма-батько.

8. Альберт Айнштайн


Альберт Айнштайн – творець теорії відносності, лауреат Нобелівської премії, навчався дуже посередньо.

Його батьки зізнавалися знайомим, що не мають жодних ілюзій на його рахунок і сподіваються тільки, що він зможе влаштуватися хоча б на просту роботу.

9. Олександр Пушкін


Олександр Пушкін дуже слабо встигав в ліцеї і плакав на уроках арифметики. Після атестації, на врученні дипломів він виявився другим з кінця.

10. Антон Чехов


Так, найінтелігентніший з російських письменників теж починав, відверто кажучи, не дуже. Два рази залишався в гімназії на другий рік …

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close