9 речей, які можуть зробити тільки люди з унікальними здібностями

Кожна людина унікальна по-своєму, і у кожного свої таланти. Однак є кілька особливостей нашого тіла, почувши про які, ми думаємо: «Я легко це повторю!» Однак зробити це зможе лише один на мільйон.

Ми приготували для вас справжнє випробування і зібрали 9 трюків, які вам захочеться повторити.

Доторкнутися язиком до носа

© adme.ru

Почнемо з простого. Витягніть язик в пряму лінію перед собою і спробуйте доторкнутися ним до кінчика носа. Якщо у вас це вийшло, то ви володар рідкісної генетичної особливості. Провернути подібне або доторкнутися до підборіддя язиком можуть лише 10 % людей, що живуть на Землі.

Паралізований палець

© adme.ru

Складіть долоні разом і схрестіть середні пальці між собою. По черзі роз’єднайте великий палець, вказівний і мізинець. Вийшло? Добре, а тепер спробуйте зробити те ж саме з безіменним. Швидше за все, вам це не вдалося.

Справа в тому, що сухожилля наших пальців незалежні один від одного. Крім сухожиль середнього і безіменного пальців. Вони пов’язані між собою, і тому коли загнутий один палець, ви не можете поворушити іншим. Проте все ж є невеликий відсоток людей, які вміють це робити.

Зламати яйце

© adme.ru

Що, якщо ми скажемо: ви не зможете зламати звичайне, сире куряче яйце. Швидше за все, ви не повірите і захочете довести зворотне. Тоді спробуйте взяти його вказівним і великим пальцями і починайте тиснути з усіх сил. Ймовірно, нічого не вийде.

Сила, з якою пальці тиснуть на поверхню шкаралупи, рівномірно розподіляється по всій її його площі між двома точками. Тому-то яйце так вміло пручається, що його неможливо зламати таким чином. Однак хто знає, може, саме у вас це вийде.

Гіпергнучкість

© adme.ru

В природі не існує людей, у яких суглоби гнуться в обидві сторони. Однак у деяких вони настільки еластичні, що виглядає, ніби вони можуть вигинатися неприродним чином.

Лікарі називають це гіпергнучкістю зв’язок і суглобів. Така гнучкість може бути тільки вродженою. Тобто її не можна розвинути ніякими тренуваннями. А мають гіпергнучкість приблизно тільки 20 % всіх людей на планеті.

Неймовірні пальці

© adme.ru

Так само, як суглоби, пальці можуть гнутися і складатися самим незвичайним чином. Тільки на відміну від гіпергнучкості кінцівок, цю здатність можна розвинути. Головне, якщо зважитеся спробувати, не забудьте як слід розігріти і розтягнути руки.

Намалювати цифру 6, рухаючи ногою за годинниковою стрілкою

© adme.ru

Спробуйте виконати такий трюк: підніміть праву ногу і малюйте нею кола за годинниковою стрілкою. Поки ви це робите, правою рукою малюйте цифру 6. Ваш мозок буде намагатися вирішити два завдання одночасно. Але врешті-решт він здасться, і ви побачите, що рука і нога обертаються в одну сторону.

Вся справа в тому, що наш мозок не пристосований для одночасної обробки декількох потребуючих уваги сигналів. Якісно обробити можна тільки один. Тому-то ми і не можемо закінчити роботу, одночасно листуючись з друзями.

Керувати руками з однаковою швидкістю

© adme.ru

А ось ще один схожий трюк: починайте одночасно крутити однією рукою за годинниковою стрілкою, а іншою — проти годинникової. Спочатку робіть це повільно, а потім додайте швидкість. Намагайтеся крутити ними якомога швидше. Незабаром ви помітите, що руки рухаються в одному напрямку і з різною швидкістю.

Як ви вже знаєте, наш мозок не може стежити за двома різними діями одночасно. З-за цього змінюється напрямок руху. А швидкість обертання буде різна з-за того, що мозок віддає пріоритет тільки однієї, як правило, робочій руці.

Неможливо підняти річ, не відриваючись від стіни

© adme.ru

Попросіть одного встати до стіни так, щоб сідниці були щільно до неї притулені. На підлогу в півметра від його ніг покладіть м’яку іграшку. Тепер попросіть підняти іграшку, не відриваючи п’яток від підлоги.

Як би ваш друг не намагався, швидше за все, нічого у нього не вийде. При спробі підняти предмет з підлоги центр ваги буде зміщений вперед. А оскільки п’яти відривати не можна, то людина почне просто втрачати рівновагу.

У вас вже є суперсила

© adme.ru

Посадіть вашого друга на стілець і попросіть схрестити руки на грудях. Не сильно натискайте вказівним пальцем йому на лоб. А тепер нехай спробує встати. Без допомоги рук це зробити неможливо.

Так само, як у трюку зі стіною, центр ваги буде зміщений назад. Оскільки ви заважаєте йому пальцем, то перемістити центр ваги вперед, щоб встати, у нього не вийде. А допомогти собі руками він не може.

Фото заголовку adme.ru
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close