9 місць в світі, де ви можете придбати будинок за 1 євро

Ціни на нерухомість рідко нас радують, особливо якщо будиночок мрії знаходиться десь у Франції або в Італії.

Тутка зібрав 9 будинків з усього світу, які можна придбати за 1 євро або зовсім безкоштовно, виконавши певні умови.

Рубе (Франція)

© depositphotos

Пропозиція: У невеликому містечку на кордоні з Бельгією будинки продаються за символічною ціною 1 євро. Мета програми — вдихнути нове життя в район.

У чому підступ: Будинок необхідно відновити за рахунок власних коштів і не продавати його протягом 5 років.

Пропозиція: Мета такого атракціону нечуваної щедрості в графстві Стаффордшир — дати друге життя покинутиим будинкам і оновити місто. У місті Кобрідж є кілька десятків будинків за ціною 1 євро.

У чому підступ: 1 євро — це тільки початкове вкладення для кожного власника будинку. У додаткових вимогах — угода на кредит з низькою відсотковою ставкою у розмірі 30 тис. фунтів стерлінгів для ремонту або підтвердження, що у нового власника є заощадження для відновлення будинку. Протягом 5 років нерухомість продавати не можна.

Ліверпуль (Англія)

© Image by LivingOS used under CC   © rexfeatures

Пропозиція: Будинки виставлені на продаж в районі Енфілд. Мета — перетворення старого житла в гарні будинки. Перед продажем міська влада виконає всю найбільш складну роботу по відновленню будинків.

У чому підступ: Пропозиція діє для громадян, які працюють або проживають в Ліверпулі.

Каррега-Лігуре (Італія)

© wikimedia   © Image by Andre86 used under CC

Пропозиція: Влада Каррега-Лігуре створили проект, який повинен зупинити спустіння селища (в 13 районах проживають всього 98 осіб). Це одне з найменш населених селищ Італії на висоті 950 метрів над рівнем моря, зате ці місця славляться відмінною екологією.

У чому підступ: Житло необхідно буде відновити, використовуючи тільки екологічні матеріали. Також нові господарі повинні зберегти автентичність зовнішнього вигляду будівель, щоб стиль будинку зовні повністю відповідав попередньій будівлі.

Острова Хоккайдо (Японія)

© depositphotos   © maxpixel

Пропозиція: Влада японського острова Хоккайдо, яка зіткнулася з проблемою відтоку населення, почала безкоштовно роздавати землю всім бажаючим.

У чому підступ: Є лише одна умова: треба побудувати за 3 роки свій будинок і офіційно оселитися в ньому.

Лечче-ней-Марсі (Італія)

© depositphotos

Пропозиція: Містечко Лечче-ней-Марсі знаходиться в самому центрі Італії в регіоні Абруццо. І тут є програма з розпродажу нерухомості за 1 євро. Пропозицією може скористатися будь-хто — місцева реєстрація не потрібна, будинки належать приватним власникам, які хочуть від них позбутися.

У чому підступ: Потрібно сплатити всі витрати на нотаріальну реєстрацію, оформлення передачі права власності та кадастровий збір. Крім того, протягом року з моменту покупки потрібно представити проект реконструкції і після дозволу протягом 2 місяців розпочати роботи.

Раппоттенштейн (Австрія)

© Image by Xell used under CC   © wikimedia

Пропозиція: Село Раппоттенштейн в північній Австрії, стурбоване скороченням населення, в 2009 році пропонувало безкоштовну землю кожному, хто зобов’язується завести сім’ю протягом 10 років.

У чому підступ: Ще одна умова: нові власники повинні побудувати будинок на ділянці протягом 3 років. Якщо умови не будуть виконані, їм доведеться сплатити штраф у сумі 12 тис. євро.

Ганджі (Італія)

© eastnews   © Image by Michele Ursino used under CC

Пропозиція: Населення регіону стрімко скорочується, у зв’язку з чимку купівля будинку в історичному центрі міста Ганджі коштує стільки ж, скільки чашечка кави в барі неподалік, — 1 євро. Будинки, які не потребують серйозної реконструкції, продають за $ 100, а ті, які зруйновані, віддають безкоштовно.

У чому підступ: Стан об’єктів нерухомості вельми плачевний, і будинок доведеться відновлювати за рахунок власних коштів. Оформлення купівлі будь-якої нерухомості в Сицилії коштує 6 000 євро, також при купівлі будиночка в Ганджі майбутній власник зобов’язується протягом 5 років зробити ремонт.

Шан-дю-Буль (Франція)

© Image by Challiyan used under CC   © rexfeatures

Пропозиція: Комуна французької Нормандії під назвою Шан-дю-Буль у спробі залучити нових жителів виставила на продаж ділянки землі під забудову за ціною 1 євро за 1 кв. м. Шан-дю-Буль налічує всього 388 жителів, молоді люди виїхали в інші регіони в пошуках роботи.

Фото заголовку rexfeatures, Jonathan Hutchins
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close